شوشتری: گام بعدی راه اندازی کنسرسیوم بانکی است / حل مشکلات پدیده منوط به همکاری مدیران و سهامداران است

شوشتری: گام بعدی راه اندازی کنسرسیوم بانکی است / حل مشکلات پدیده منوط به همکاری مدیران و سهامداران است

جلسه شورای اداری گروه شرکتهای پدیده، با حضور مدیران و اعضای هیات مدیره این شرکت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل گروه شرکتهای پدیده ، دکتر محسن شوشتری، مدیرعامل شرکت پدیده ضمن تشکروقدردانی از زحمات مجدانه همه پرسنل، همکاران شرکت در راستای دریافت پایان کار از شهرداری، اظهار کرد: با دریافت پایان کار اولین گام برای امید و رونق به مجموعه پدیده و سهام داران باز گشته است.اگرسازمانی می خواهد پویا باشد باید تمام افراد آن پویا باشند.

وی تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات برطرف شود.هرگونه تحولی که در پدیده اتفاق می افتد حاصل تلاش یکایک شماعزیزان است.

شوشتری با اشاره به این که رونق پدیده به پیش نیازهایی در حوزه های مختلف نیاز دارد، اظهار کرد: باید در تمام امور کارشناسی و تصمیم گیری ها منافع سهامداران در نظر گرفته شود و جهت رفع مشکلات آنان با حسن نیت نهایت تلاش بعمل آید.

وی با تاکید براینکه پدیده به عنوان پایگاه و مکان اشتغال و تفریح مردم باید به محرکی برای جذب سرمایه گذاران تبدیل شود،عنوان کرد: بهره گیری از ظرفیت های پدیده می تواند فرصت های جدید را فراروی بخش گردشگری استان گشوده و آن را متنوع تر کند.

مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده نیز تنها راه نجات و برون رفت پدیده از مشکلات و چالش های فراوان آن و بسته شدن پرونده این طرح را منوط به همکاری و مشارکت بیش از پیش مسئولان و سهامداران دانست و گفت: امیدواریم مشکلات پدیده با کمک سایر مسئولان و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی رفع شود. البته با برنامه‌ریزی‌های انجام شده انتظار می‌رود که بتوانیم از دغدغه و نگرانی مردم کم کنیم.

وی بیان کرد: درگام بعدی ما راه اندازی کنسرسیوم بانکی را پیگیر هستیم که اگر طرح توجیهی توسط بانک مرکزی تایید شود شهربازی و آکواریوم وادامه شاپینگ را تکمیل خواهیم کرد.

حميد

محمد از اهواز حرف جالبی زده مگه مدیر عامل و هیات مدیره رو نباید سهامداران تعیین کنن !؟ معلومه وقتی دست نشانده باشن به فکر منافع سهامدار نخواهند بود!!

کوروش۹۴

خدمت هموطنان مالباخته عرض کنم,عجز ولابه در این نامردمان تاثیر نداره!! چه کسی باعث شدسهام پدیده از ۱۲۰۰۰ به۱۰۰۰ برسه!!! که اگر باز بود شک نکنید به ۱۰۰تومن هم میرسید!!! ممکن است عده ای بگن به۱۰۰نمیرسید,من میگم میرسید!!! با همون دلایلی که به ۱۰۰۰ رسید,و به همون دلایلی که در مورد سایر مطالب بیان کردم,راه راه گیتی پسند و سرنوشت سرنوشتی به مراتب تاسف بر انگیز تر از گیتی پسند خواهد بود,باز اون تولیدی بود وپدیده هنوز به ارزش افزوده نرسیده ونخواهد رسید,برند پدیده نابود شده و دیگه مثل سابق نخواهد شد شک نکنید,پدیده در گوشه ای از دشت ودر شهر کوچکی بنا شده که تبلیغات برق آسا وسنگین پهلوان اونوداشت علم میکرد والان هیچ هم نیست!! از زایرین مشهد بپرسید ,از اونایی که خیلیاشون در مورد پدیده نمیدونن و تازه رفتن اونجا,بگید نظرتون چیه؟؟؟ اکثرا میگن مگه کسی تو بیابون میره خرید!!! در نبود اون برند این جواب خواهد بود,راه شوشتری به ناکجا آباد میره و بعد ثبت جرایم ,به فکر سرکوب نیروی حداقلی مالباختگان هستند که طبق معمول با دروغ و ریا میخوان فریب بدن!!! والبته همچنان از نیروی اون دسته از سهامداری که به دلایل گفته شده هم جهت با ستاد هستند بهره میبرند,مالباختگان زحمات زیادی از روز اول کشیدند,روزی بود که در اولین تجمعات ۵ نفر جلو وزارت کشور میرفتند!! تا باقی داستان,دمه همه اونایی که اومدن در عین ترس وناامیدی و استیصال گرم,دست مریزاد ,اما از یه جایی به نظرم همین نیروی کم هم به انحراف کشیده شد,ما حرفمون پول بود ,اما ستاد این جریان رو فرستاد دمه در در جهاد!!! دمه در شهرداری,آب وفاضلاب و غیره!!! این چزی از زحمات دوستان کم نمیکنه اما این نیرنگ ستاد رونشون میده,باید عبرت بگیریم,طرف ما ستاد است و ستاد است و ستاد!!! همه سیستم خطاکار از دادستان و وزیر و وکیل و استاندار توش جمع هستند,ما کاری با بقیه نداریم,ممکنه یکی بگه ,کوروش و سایر مالباختگان از سر استیصال میگن روش شوشتری به جایی نمیرسه,اولا ما الان صاحب پدیده هستیم و این ماییم که تشخیص میدیم کدوم راه به نفع ماست!! مهمتر از اون ,منطق اینومیگه,برند نابود شده پدیده اینو میگه,گیتی پسند اینو میگه و دهها دلیل دیگه,ما راهکارمون تعویض جای مردم با سرمایهگزار عمدست,قبلا بهانه این بود که جواز و سند نیست,ضاهرا الان میگن داره!! که به شخصه فکر میکنم بعد عوض شدن مسوولین,شورشی در ارگانها و مسوولین به پا میشه در قضیه جرایم و میزنند زیرش!!! اما فرض بر مثال که جوازی هست,پس بهانه رفع شده وسرمایه گزار چه به صورت خرید این املاک برای هر مصرفی باشه , یا به صورت خرید سهام,اگر سرمایه گزاری هست که قراره سهام رو بخره,خوب چرا میگید تعهدنامه ای پاس نمیشه؟ تعهدانامه تبدیل به سهام و فروخته میشه,مگر اینکه اساسا سرمایه گزاری در این حجم و مهمتر از اون خریدی به قیمت ۵۰۰۰ نیست!!!!!!!!! راه کار عملی هم فقط بسته شدن اریکه و شهر پدیده است,هیچ راهکار عملی مالباختگان ندارند.

مهدیار

خدا رو شکر شما همیشه به همراهی ما سهامداران نیاز دارین.
ما با همین احساس نیاز شما خوشحال هستیم و به خودمون افتخار میکنیم.
حتی با وجود این که می دونیم آخرش کل پول ما رو خواهید خورد ولی چون میبینیم یه جا بدرد میخوریم باز هم راضی هستیم.
خدایا این نعمت رو از ما نگیر چون در صورت عدم آن احساس پوچی میکنیم.
شما عزیز بزرگوار،
هر زمان مشکل داشتی یا پول کم آوردی زنگ به ما سهامداران بزن سعی میکنیم در اسرع وقت در اختیار شما قرار بدیم.
واقعا که

پدیده سپهر

سلام آقای کوروش ۹۴
در خیلی از صحبت های شما شکی نیست. اما در مورد برند پدیده به نظر من به راحتی می تونه برگرده. اون هم فقط با کار مضاعف و تبلیغات فراوان در تلویزیون مثل گذشته با آهنگ های حماسی، اشک سهامداران، دوربینی که از بالا کل پروژه رو نشون بده و اینکه بگن پدیده قدرتمندتر از قبل برگشته.
ولی این فقط در صورتی که بخواهند ممکن میشه.
در ضمن من شک دارم شما همون کوروش قدیم سایت بورس بازان باشی
چون با صحبتهای اون کوروش به نظر نمیرسید سهامدار باشه و همش بد پدیده رو میگفت…

علی

بهترین کار همینه که شریکمون آقای کوروش میگه پدیده نیازمنده یک سرمایه گذار عمده است که به خاطر نه ما بلکه سرمایه خودش پدیده رو احیا کنه . هیات مدیره انتصابی و دولتی کاری نکرده جز تثبیت جرایم ارگانهای دولت

کوروش۹۴

سلامی دوباره خدمت هوطنان مالباخته!!! اون اولا ما میگفتیم مالباخته,خیلیا شاکی میشدن و داستانها داشتیم,میگفتن توبد مارومیخوای ,داری میزنی تو سر مال و اموال ما!!! در صورتی که این کلمه یه هشدار برای هوشیار شدن بود ,که اونایی که واقعا مالباخته شدن,دوزاریشون زودتر بیفته و پاشن اقدامی کنن!!! حالا که دیگه فکر نکنم در این کلمه شکی باشه!! اما خدمت هموطن سپهر پدیده عرض کنم,خیلی مهم نیست من کی هستم و از کجام,هر چند بارها تو پستهام اشاره شده بهش,من همون کوروش سایت بورس بازان هستم با همون دیدگاهها!!! و خودمو صدای منکوب شده مالباختگانی میدونمک ه بعضیشون از گوشه و کنار این مملکت هستن که نه میدونستن شاندیز کجاست ونه پهلوان کیه!!! در مورد برند پدیده هم نه دوست من ,دیگه به اون سادگی که میگی برنمیگرده,به قول استاد منوچهر سخایی با اون صدای مخملیش,افسوس که گذشته دیگه بر نمیگرده!!!!!! نه دادستانی دیگه اجازه تبلیغات رویایی میده نه دیگه کسی گول میخوره!,لااقل تا ۵-۶ سال دیگه یا شایدم بیشتر تاثیر هجمه هست!!!! الان فقط پول رایج مملکتی کارگشاست,اونم نه ۱۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیاردو هزار میلیارد تومن !!!!!! بلکه ۴-۵هزار میلیارد تومن پول برای برگشت اعتماد نیاز هست,که چنین پولی در کار نیست,پس به جاش سروصدا و شعار حاکم شده,تهشم گفتن باید همکاری کنید,یعنی اسارت !!!! راه همهمونطور که دوستمون علی هم اشاره کرد,جز مزایده نیست,طبق قانون و عرف و شرع,اعلام مزایده سراسری و ورود سرمایه گزار جدید,نه وام میخواد نه این خاک بازی و رستوران بازی و هاکی و فوتبال که اینا راه انداختن!!! پدیده استثنا بوده که دارایی به اندازه بدهی داشته,اما با خیانتی که اشاره کردم,نفروختنش و راه شرکتهای ورشکسته و بی مایرو براش در پیش گرفتن, ابعاد خیانت ستاد رو زمان نشون میده!!! زمان پهلوان گذشت هر چی بود,این دو سال چی شد؟؟؟؟راه دیگه ای جز تعویض مردم با سرمایه گزارعمده نیست,طرح مردمی پدیده متاسفانه شکست خورده و تمام!!!!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *