صدور پروانه گردشگری رستوران پدیده شاندیز

صدور پروانه گردشگری رستوران پدیده شاندیز

پروانه گردشگری رستوران پدیده شاندیز صادر شد.

به گزارش اخبار پدیده، پس از طی مراحل قانونی برای رستوران پدیده شاندیز پروانه گردشگری ازسوی اداره کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی صادر شد.

رعایت استانداردهای گردشگری و دریافت پروانه های بهره برداری از شرایط اخذ این پروانه گردشگری است.

اخذ پروانه گردشگری رستوران پدیده شاندیز گامی دیگر در ارتقاء مجموعه رستورانهای پدیده شاندیز و ایجاد بسترهای توسعه محور در توسعه گردشگری استان است.

این مهم، با تلاش و همکاری همه مدیران و کارکنان پدیده با فعالیت خستگی ناپذیری که دارند و همچنین با راهنمایی های ارزنده مدیر عامل گروه شرکتهای پدیده، واقعیت یافته است.

شایان ذکر است، رستوران پدیده شاندیز با محیطی وسیع، زیبا و با صفا جزء بهترین رستوران‌های ارائه دهنده شیشلیک می‌باشد و دارای رستوران بین المللی، رستوران انتخاب آزاد، لمکده و رستوران تابستانی و باغ پرندگان می‌باشد.

کوروش۹۴

استراتژی الان هیات مدیره یا در حقیقت ستاد,برند سازیست!!! یا بهتره بگیم بازسازی برند نابود شده پدیده,که کار بسیار درستی هم هست, اصل سرمایه پدیده برندش بوده که ویران شده ,اما این بازسازی هزاران میلیارد تومن هزینه دارد!! و کم ضربه ای زده نشده و زمان مشخص میکنه,اشتباه در هجمه چه بر سر مالباختگان اورده ,ازاونجا که چند هزار تومن موجود نیست که با کار عملی و زمان کم و اعتماد سازی با خرید تعهدنامه هاو خرید سهام در اتاق سهام به حداقل ۵۰۰۰ برند سازی انجام شود,روآوردن به کارهای پهلوانی!! که فقط در زمان خودش جواب میداد و الان کاریکاتوری بیش نیست!!! این کارها و حرکات فقط برند سازی برای سهامداران است و کوبیدن و سرو صدا در حباب بسته پدیده ,نمود خارجی نداره!! تمام حرفها و حدیثهای این چند وقت ,خوراک مصرف داخلی داشته و نمود خارجی ندارد,فقط چند هزار میلیارد تومن پول لازمه که این مجموعرو تکون بده,خوب اینم خودش یه تناقض است,تو تمام دنیا و طبق شعارها توایران,میخوان با پول مردم چنین کار بزرگی رو به سرانجام برسونند,اونوقت الان برعکس شده!!! این شکست بزرگی در شعارهاشونهم هست!!! پس باید مردم رو حفظ کنند که الان با زور و ریا ممکن شده ,اما اینکار به ثمر نمیرسه و همه هم میدونند ,الان زور و ریا مردم رومتوقف کرده,وگرنه مالباختگان حاضرند پولشون برگرده حالا پدیده میخواد با خاک یکسان شه نشه,یا ده برابر بشه ارزشش,دیگه اعتماد عمومی از بین رفته,با کشور و ملت بد تا کردن و ضربرو زدن.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *