عضو شورای شهر شاندیز: پایان کار پدیده امروز صادر می شود

عضو شورای شهر شاندیز: پایان کار پدیده امروز صادر می شود

عضو شورای شهر شاندیز گفت: توافق شده شرکت پدیده شاندیز تعهدات خود را محضری کرده و پایان کار نیز تا ظهر توسط شهرداری صادر شود.

به گزارش سایت اخبار پدیده، محسن زاده سلیم یکی از حاضران در جلسه پر تنش ١٠ ساعته دیروز برای نهایی شدن مصوبات و صدور پایان کار برای پدیده بود.

وی در خصوص نتیجه جلسه دیروز یازدهم دی ما اظهار کرد: در این جلسه ما به جمع بندی رسیدیم و نهایتا قرار شد پایان کار تا امروز ظهر توسط شهرداری آماده شود اما صدور آن نیازمند این است تا دوستان در پدیده صبح امروز تعهد محضری دهند که تمام موارد قانونی را انجام خواهند داد.

زاده سلیم ادامه داد: این تعهد از این جهت است که اگر بعدها دستگاه هایی از جمله آب منطقه ای، نظام مهندسی، محیط زیست و … که امروز به شهرداری نامه زدند پایان کار صادر نکنید بعدها نسبت به صدور پایان نامه متعرض شدند دوستان پدیده پاسخگو باشند.

این عضو شورای شهر شاندیز خاطرنشان کرد: دو طرف این مفاد را قبول کردند و مقرر شد شهرداری پایان کار را تا ظهر آماده کرده و دوستان پدیده نیز تمامی موارد قانونی در مصوبه ١/١٠ که شامل تحویل ۴٠٠ میلیارد از طلب شهرداری به صورت سهام و الباقی به صورت ملک را به انضمام تعهدات به آقای علوی مقدم مدیر کل قطارشهری به عنوان واسطه تحویل دهند و شهرداری نیز پایان کار را به انضمام نامه مربوط برای آقای علوی مقدم ارسال میکند.

وی با بیان اینکه در جلسه یک دی ماه تصمیمات عجولانه ای اتخاذ شد، تصریح کرد: بسیاری از مواردی که در آن جلسه نیامده بود اضافه شد اما فصل الخطاب این جلسه قانون بود.

زاده سلیم اظهار کرد: ۴٠٠ میلیارد تومان از طلب شهرداری علی الحساب و به صورت سهام دریافت می شود و مابقی بر اساس مصوبه ١ دیماه و آنچه در تعهدنامه قید شده انجام می شود.

این عضو شورای شهر با اشاره به اینکه جلسه ١١ دی ماه جلسه پرتنشی بود عنوان کرد: این جلسه حدود ١٠ ساعت به طول انجامید و تنش ها و بحث های فراوانی داشت اما قابل توجه است که در نهایت همه حاضران در جلسه صورتجلسه را امضا کردند و بدون هیچگونه دلخوری، اجبار و زوری جلسه خاتمه یافت اما فضای جلسه استانداری در یک دیماه متفاوت بود.

وی گفت: البته در نهایت دوستان در وزارت کشور عملا به هیچ یک از تعهدات خود در مصوبه شاک عمل نکردند؛ مصوبه شهرداری باید آخرین مرحله صدور مجوز برای پدیده می بود تا فردا دستگاهی به شهرداری معترض نباشد در حال حاضر نیز پایان کار برای پدیده صادر می شود اما با کلی تعهد و چنانچه دستگاهی از شهرداری در این خصوص استعلام کند پدیده باید پاسخگو باشد.

حرف حساب

باسلام. ای خونه داروبچه دار زنبیل وردار بیار گوشت قربانی میدن .پول مردم از دستشون گرفتین حالا مدعی شدین . نم نم داریم شک میکنیم محسن پهلوان مترسک بود صاحبش کسان دیگه بودن.

کوروش۹۴

هونطور که در پستهای قبل اشاره کردم,شهرداری پایان کار میده و دوستان نگران نباشند!!! این یک جنگ زرگری بود که سریع تر از اونچه که فکر میکردیم پایان یافت و شهرداری با گرفتن املاک از پدیده که حتی به خواب هم نمیدید پیروز این میدان شد و در مرحله اول سهام وطی توافقات بعدی ملک میگیرید!!! شرکتهای بزرگی مثل پدیده سهامداران بزرگی هم دارند مثل بانکها و موسسات و شرکتهای سرمایه گزاری و از این قبیل,حالا از این به بعد وقتی میپرسی سهامداران عمده پدیده کیستند,جواب میاد,شهرداری شاندیز,آب و فاضلاب شاندیز و جهاد وبیمه شاندیز!!!!!!!!!! اینا وصله ناجور هستند و از سه فرسخی داد میزنه این موضوع!!! اتاق سهام هم به زودی باز میشه و آنها که سود پولشون فقط اینجاست یا بر اثر ناعدالتی ستاد ,بعد هجمه سهام مفت رو از تنها دفتر باز پدیده در شاندیز به قیمت۱۰۰۰ تومن خریدن,نه تنها نگران نباشند بلکه خوشحال هم باشند در زمانی کوتاه یا به بدون مشکلی در این دو سال به مابقی سود خود از ضرر مالباختگان میرسند!!!! این سنت پدیده هست!! به مالباختگان واقعی اونها که رفتن تجمعات اونها که کلا حرکتی کردند این روبگم که نگران اگر هستید به حق است !!! سرمایتون در معرض نابودیست به سادگی هر چه تمام تر با بازگشایی اتاق سهام!!! هیچ کی به هیچ کی نیست,هدف خروج اکثریت مثل میزان و ثامن الحج و باقیموندن اقلیت مالباخته ایست که خروج اکثریت از سرمایه اونهاست!! و چون این افراد اکثرا از شهرهای به غیر از مشهد و شاندیز هستند و هر یک گوشه ای ازکشورند ودر اقلیت هستند !!! صداشون دیگه شنیده نمیشه و مکتب شاندیز پیروز میدون بیرون میاد,هم ارگانها به جرایموشون میرسن و هم مکتب شاندیز به سودش!! مالباختگان حیران اتاق پوشالی سهامرا نگاه خواهند کرد!!!!!!!

جعفرآباد

آقای کوروش ۹۴ من آمادگی دارم جهت پیگیری صحبتهایی که می فرمایید با شما همکاری نمایم واز طریق شکایت از مسولینی که کارشان به جای دفاع از حقوق مردم رساندن ضررو زیان به مردم بود شکایت حقوقی طرح نماییم .

علی خباز

آقایان مشخص است که دولت چند نفر از خودش گذاشته وکسری بودجه اش را دارد از جیب مردم وسهامدارهای پدیده درمیاره یه جورایی تو مایه های توجیب مارو نزن

کوروش۹۴

جناب جعفر آباد هموطن گرامی,تنها مرجعی که میشه از شرکت پدیده و دادستانی و ارگانها و دولت و ستاد و حتی قوه قضایه یا همون سیستم خطاکار شکایت کرد,مجلس است که پارسال این کار انجام شده وشکایت در مجلس ثبت شده!!! طی تجمع ونوشتن طومار و شکایت جداگانه از هر یک از سازمانهای نام برده شده و تحویل و ثبت اون در دفترخانه مجلس,اما خود مجلس هم خیانت کرد به ملت!!! دو سال هیچی نگفت,به کی شکایت ببریم؟؟؟ دادستانی هم قبول نکرد شکایت درج کنه!!! ریاست جمهوری و بقیه نهادها هم مراجعه شده,هیچ و فقط هیچ, همه راههای قانونی توسط مالباختگان چه به صورت فردی چه به صورت جمعی رفته شده ,باور کنید انتقام از دشمن کم از بازگشت پولمون نیست,روزی بشه تو همون پدیده دادگاهی باشه و جازات جلو چشم مالباختگان,لذتشو با هیچی نمیشه عوض کرد!!! قلم دست دشمنه!!! مالباختگان فقط یک کار میتونند کنند,بارها گفتم,هر وقت اینکارو کردن نمود داشته,از الان به بعد وبا بازشدن اتاق مالباختگان واقعی از سایرین جدا میشن, فقط املاک خود پدیده که مال مالباختگان است میتونه نشون دهنده ستم روا شده باشه,دیر نباشه که دوباره اریکه این لانه فسادبه دست مردم بسته شه!! جایی که پول رواز دست بچه های تهران در اورد و حالا باید باز باشه تا یه عده برن حالشو ببرن و مالباختگان حیران نگاهشون کنند!!! اتاقی که بخواد سرمایه مارو نصف نصف نصف کنه درشو باید گل گرفت!!!!!بچه های تهران مالباختن اکثریت ,اون وقت اریکه باز باشه که بخندن بهشون؟؟؟؟؟؟؟؟اتاق پوشالی که باز شد و قیمت سهام افت فاحش کرد,شک نکنید اریکه بسته میشه,این شکایت مالباختگان خواهد بود!!! مال و منالمون رو بردن,اما دلیل نمیشه جایی که بتونیم حرکتی نکنیم,اتاقی که سرمایه گزار عمده نداره,اطلاعاتش توبورس درج نشده در حالی که قراره به زودی باز بشه,دوزارم نمیرزه, الان مثل زمان بیانی است,تا کی باید با عدم قطعیت حرف بزنند,میگن اتاق سهام باز میشه , ماهم باشه,آقامقدم ,سهام مارومیخرن؟ نمیدونم , قیمت سهام چنده؟ قانونا ما نباید بگیم و بازار تعیین میکنه!!!! کی میخره؟ نمیشه گفت!!!! و الی آخر,اینا دلایل واضحیست که هیچ برنامه ای ندارن,شاتار شوتور این چند روزشون هم گروکشی سیاسی وجنگ بر سر جرایم بود که باهم توافق کردند و ۲۰۰۰میلیارد تومن از پدیده کندند!!! این ارقام در حد بودجه استانی است!!! آیا با این حرکت غیر شرعی ودزدی آشکار و وارونه جلوه دادن اون,کارها داره به نفع مالباختگان پیش میره!!!!!!!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *