مساعدت ویژه شورای امنیت کشور برای ارتفاع برج پدیده در شاندیز

مساعدت ویژه شورای امنیت کشور برای ارتفاع برج پدیده در شاندیز

شورای امنیت کشور با پیگیری های وزارت کشور برای ارتفاع برج پدیده مساعدت ویژه اعمال کرد.

به گزارش سایت اخبار پدیده؛ مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز از رفع منع قانونی در خصوص تعداد طبقات هتل پدیده شاندیز توسط شورای امنیت کشور خبر داد.

دکتر محسن شوشتری با اشاره به تلاش های صورت گرفته برای حل مشکل ارنفاع برج هتل پدیده گفت: با توجه به مصوبه قبلی شورای امنیت کشور در خصوص ارتفاع برج، برای اصلاح این مصوبه ملزم به پیگیری از همین شورا بودیم لذا با پیگیریهای مکرر و با مساعدت وزارت کشور و شورای امنیت کشور این موضوع مجددا در جلسه این شورا بحث و بررسی شد.

شوشتری اظهار کرد: ما دلایل فراوانی برای الزام تغییر مصوبه شورای امنیت کشور ارائه کردیم و خوشبختانه این موضوع وقتی در ١٩/١٠/٩۵ در جلسه شورای امنیت کشور مطرح شد، منجر به تغییر مصوبه گردید و اعلام کردند بندی که مربوط به محدودیت طبقات هتل بوده منتفی است و پس از تایید شورای عالی معماری و شهرسازی می توانید طبق نقشه قبلی پیش بروید، با توجه به اینکه شورای عالی شهرسازی در تاریخ١٠/٢/١٣٩٢ با احداث برج هتل پدیده در شاندیز موافقت کرده بودند انتظار داریم مصوبه قبلی خود را مجددا تنفیذ نمایند و مصوبه را برای اجرا به شهرداری شاندیز ابلاغ کنند.

مدیر عامل شرکت پدیده بر ضرورت حفظ المان برج پروژه پدیده به شکل اولیه تاکید کرد و گفت: زمانی که تغییری در شکل کلی المان پروژه به وجود بیاید در قیمت پروژه تاثیر منفی خواهد داشت.

وی افزود : در خصوص نشان و المان پروژه دلایلی چند مطرح می باشد :اولا کسانی که سهام پروژه را خریداری کرده بودند با توجه به المان اولیه و این شاخصه ممتاز پروژه بوده است و حتی کسانی که مغازه در مرکز خرید خریداری کردند نیز به همین دلیل بوده است از طرف دیگر سازه المان شامل اسکلت و فنداسیون آلمان اصلی بر مبنای طرح اولیه توسط مشاورین توانمند طراحی و سپس احداث گردیده لذا اگر از این موضوع صرف نظر کنیم ٢٠٠ میلیاردتومان کار انجام شده از بین خواهد رفت. همچنین در این خصوص ما مصوبه ١٠/٢/١٣٩٢ شورای عالی شهرسازی را داشتیم که در آن مصوبه با احداث برج به شرط اینکه مسکونی دائمی نباشد موافقت شده بود.

مدیر عامل گروه شرکت های پدیده شاندیز با اشاره به اینکه در صورت عدم تایید طبقات هتل به شکل اولیه پروژه از نظر اقتصادی با مشکل مواجه خواهد شد، خاطرنشان کرد: نتیجه جلسه شورای عالی شهرسازی که بعد از جلسه شورای امنیت کشور و در تاریخ ٢٠/١٠/١٣٩۵ برگزار شد را نمی دانم چرا که در جلسه حضور نداشته ام اما در همین حد اطلاع دارم که دو تن از معاونان وزیر کشور که لطف کرده بودند مصوبه شاک را پیگیری می کردند بالطبع انتظار داشتند در جلسه ٢٠/١٠/١٣٩۵ شورای عالی شهرسازی مصوبه ١٠/٢/١٣٩٢۵ را تایید و ابلاغ کنند اما از نتیجه بی اطلاع هستم و مسئول این شورا و مسئول پاسخگویی به مصوبات آن آقای حناچی معاون وزیر راه و شهرسازی می باشد.

رفع منع قانونی تبلیغات

وی در ادامه در خصوص بحث تبلیغات پروژه پدیده نیز اظهار داشت: خوشبختانه موضوع تبلیغات در شورای امنیت کشور مطرح گردید و منع قانونی این موضوع منتفی شد اما اینکه چرا اکنون تبلیغات را آغاز نمی کنیم باید گفت، علاوه بر اینکه پیش از این نیز منع قانونی تبلیغات به کمک قوه قضاییه در سطح محدودی برداشته شده بود در حال حاضر تبلیغات مستلزم اعتبار است و با توجه به اینکه در گذشته نیز مبالغ میلیاردی به رسانه های جمعی و شرکت های تبلیغاتی بدهکار بوده ایم به دنبال این هستیم از طریق راهکارهایی که حتی المقدور به منابع مالی نقدی نیازی نداشته باشد این امر را از سر بگیریم که در حال رایزنی هستیم.

شایان ذکر است ادامه این گفتگو در خصوص تعهدنامه داران شرکت پدیده در روز آینده منتشر خواهد شد.

کوروش۹۴

عمو حسن اینم به خاطر تویه پست کوچولو!!! بروحالشو ببر!! اما بدون چراغ دل بعضی مالباخته ها توگوشه وکنار کشور با این پستا روشن میشه!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *