معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی: عذر می‌خواهم در مورد پدیده صحبت کردم!

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی: عذر می‌خواهم در مورد پدیده صحبت کردم!

شهرآرا – در حالی که چند روز پیش معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی در جلسه مدیران حوزه سیاسی به دفاع از عملکرد استانداری در خصوص موضوع پدیده پرداخته بود و اعلام داشت که تلاش دولت به ویژه استاندار و معاونان وی در بحث پدیده برجسته بوده است اما در نشست خبری خود در مورد پدیده صحبتی نکرد و اعلام داشت که این موضوع در حیطه کاری وی نمی‌باشد، حسینی در پاسخ به سوال شهرآرا مبنی بر تناقص‌گویی وی مبنی بر صحبت در جلسه فوق و عدم صحبت در این جلسه عنوان کرد که« اگر بنده درخصوص پدیده حرفی زدم عذر‌خواهی می‌کنم».

به‌گزارش شهرآرا، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان‌رضوی در نشستی خبری با بیان اینکه یکی از نقاط بحرانی استان طی چند سال اخیر آمار بالای نرخ طلاق بوده است، اظهار کرد: استان خراسان‌رضوی طی سال‌های ٩٢ و ٩٣ رتبه اول طلاق در سطح کشور را داشته و در سال٩۴ به رتبه ٣ و در ٨ ماهه سال٩۵ با ثبت ١١هزار و ٨٠ واقعه طلاق در رتبه ۵ کشوری قرار گرفته است.

حسینی تصریح کرد: طی سال گذشته با افزایش جرایم آدم‌ربایی و جرائم رایانه‌ای در استان مواجه بودیم. وی درحالی به مقایسه آمار جرائم مختلف در سال ٩۴ و ٩۵ نسبت به سال٩٢ اشاره کرد که درخصوص نرخ بیکاری فقط به مقایسه آماری بهار و تابستان٩۵ پرداخت و این در‌حالی است که نرخ بیکاری در سال٩٢ تک‌رقمی بوده است.

وی تصریح کرد: نرخ بیکاری طی تابستان٩۵ با حدود ٢درصد کاهش به ١٢.۵درصد رسیده و این عامل یکی از اساسی‌ترین عوامل کاهش نرخ جرائم مختلف از سال٩٢ است. حسینی بدون اشاره به همکاری نهادهای مختلف نظیر شهرداری مشهد، سپاه پاسداران و آستان قدس در حاشیه شهر مشهد، گفت: عده‌ای نسبت به خدمات دولت در حاشیه شهر بی‌مهری می‌کنند؛ در‌حالی‌که اقدامات بی‌‌نظیری ازسوی دولت در این منطقه شهر مشهد انجام شده و فقط بودجه حاشیه شهر نرسیده است.وی در پاسخ به سوال شهرآرا درخصوص بلاتکلیفی سهام‌داران پدیده و اظهارنظرش دررابطه با اینکه اقدامات استانداری خراسان‌رضوی درمورد پدیده عالی بوده است، عنوان کرد: بنده درخصوص پدیده حرفی نمی‌زنم و اگر در جلسه‌ای هم حرفی زده‌ام، عذر می‌خواهم.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *