معاون وزیر کشور: در جاده های منتهی به پدیده شاندیز ترافیک داریم اما روان است

معاون وزیر کشور: در جاده های منتهی به پدیده شاندیز ترافیک داریم اما روان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور در یک پست تلگرامی خطاب به سهامداران از حل شدن بسیاری از مشکلات این شرکت خبر داد.

به گزارش سایت اخبار پدیده، بابک دین پرست طی یک پست تلگرامی در پاسخ به قدردانی سهامداران پدیده از تلاشهایش در چند هفته اخیر خطاب به سهامداران در خصوص مسائل مربوط به پدیده گفت: در جاده های منتهی به پدیده شاندیز ترافیک داریم اما روان است.

متن کامل این پیام بدین شرح است:

از لطف شما و دیگر سهامداران ارجمند سپاسگزارم و از اینکه این عزیزان بدلیل سرمایه گذاری در این پروژه متضرر و کانون گرم خانوادگی شان دچار مشکل و إختلال شده است ، از صمیم قلب متاسفم.

– اصلا نیازی به تقدیر و تشکر آن هم به هر یک از اشکال و انحای مختلف نیست. بنده و همکارانم در کارگروه ویژه، فقط انجام وظیفه می کنیم و قطعا نیز در همین حدودا (٣٠ ) روز کاری که این مسئولیت را بر عهده گرفته ایم، قصور هم داشته ایم.

– باور بفرمایید که اگر الزام به اطلاع رسانی نبود، بنده هرگز “هویت کارگروه ویژه پیگیری مشکلات شرکت پدیده” را اشکار و رسانه ای نمی کردم.

– اما در مورد خواسته سهامداران عزیز مبنی بر”پیگیری موضوع تا حل کامل مشکلات و حصول نتایج لازم و مورد انتظار” ، باید به استحضار عزیزان برسانم که تردیدی نداشته باشید که کارگروه ویژه زیرنظر مستقیم جناب اقای دکتر رحمانی فضلی وزیرمحترم کشور، تمام تلاش خود را برای مرتفع نمودن کلیه مشکلات موجود و اغاز بکار مجدد فعالیت های شرکت – البته ازمسیرهای قانونی- بکار خواهد بست.

– اطمینان داشته باشید که با توجه به عنایت و دستور ویژه شخص جناب اقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهوری مبنی بر حل و فصل فوری مشکلات سهامداران عزیز، توجه خاص جناب اقای دکتر جهانگیری معاون اول محترم رییس جمهور به این امر مهم و اهتمام سایر وزرای محترم و مرتبط با موضوع ، قطعات مختلف و مورد نیاز پازل مربوط به راه اندازی مجدد فعالیت های شرکت در حال تکمیل و شکل گیری بوده و کارگروه ویژه نیز با نظارت و پیگیری مستمر، بی وقفه و مهمتر از همه بدون تعارف ، این مسیر را تسهیل خواهد نمود.

– لذا لطفا ؛ به صحبت های نا امیدکننده و نگران کننده هیچ فرد مسئول وغیر مسئولی توجه نکنید.اطمینان داشته باشید که هیچ سازمان و نهاد دولتی و غیر دولتی ، قادر نخواهد بود در مقابل تصمیمات قانونی متخذه مقاومت و ایستادگی کند و همه باید از مصوبات قانونی إبلاغی تمکین و تبعیت نمایند.

– الان که این پیام را می نویسم، با لطف و توجهات خاصه حضرت ولی عصر(عج)، هیچ مانع حل نشدنی در پیش رو نداریم و به قول دوستان عزیز راهنمایی و رانندگی ” در جاده های منتهی به شاندیز ترافیک داریم اما روان است”.

– در پایان باید عرض کنم که از امروز اخبار تکمیلی مربوط به (١٠) موضوع اصلی و راهبردی مرتبط با پیگیری ها، به مرور و بصورت منظم توسط بنده به استحضار عزیزان سهامدار خواهد رسید.

سلام و ارادت ویژه بنده و همکاران محترم کارگروه را به همه دوستان عزیز سهامدار برسانید و اطمینان بدهید که این کارگروه با لطف و عنایت حق تعالی و حمایت جدی و پشتوانه قوی وزیرمحترم کشور و رئیس شورای امنیت کشور ، با تمام وجود و توان و ظرفیت های قانونی، پیگیر موضوعات خواهد بود.انشاالله

کوروش۹۴

آقای معاون وزیر فقط به عنوان یه هموطن تو رو نصیحت میکنم ,دست از این سخنان بردار!!!! چه کار به دین و اعتقاد مردم داری!!! شما میگی به مدد ولی عصر مسیر هموار است!!!! چرا پای مقدسات دینی مردم رو به میان میکشید,دست بردارید شرم کنید,چرا مسایل معنوی را به مسایل اقتصادی و سیاسی پیوند میزنید,چرا به اعتقاد مردم صدمه میزنید؟؟؟ کجای مسیر هموار است و رو به جلو است؟ دو سال است کوه ریزش کرده و مردم در آن گرفتارند؟ چه شد یک دفعه رییس جمهور صدای ضجه مردم رو دم انتخابات و بعد دوسال شنید؟ چه شد دشمن قسم خورده مالباختگان رحمانی فضلی که مالباختگان رو طماع و نادان مینامید,در عرض یک هفته میخوادکار را به سامان کند؟؟؟؟؟؟؟؟ باور کنیم؟ چه کسی از تو تشکر کرده که برای خود دسته گل میفرستی؟ آیا از منقدین هم نام میبری؟ یا فقط از کسانی که باز هم در راهی اشتباه به تو روی اوردن تشکر میکنی؟ اول داستان پهلوان بود بعد ریاحی وبعد ورودی و بعد اقبال و استاندار و معاونینش و…….الانم تو!!!! توام که ماموریتت تمام شد بعدی میاد؟ مگر جز ثبت جرایم زوری چه کردی؟ گفتی مردم ما راه درست رو طی میکنیم و سهامدار عمده میاریم قبل بازار توافقی حداقل نصف سهامتونرو ۴۸۹۵ تومن بخره و بقیشم تو بازار توافقی ازش حمایت میشه و به حقتون وزجر دو سالتون میرسید؟؟؟ یا اومدی اتاقی راراه بیندازی که فقط مکتب شاندیز( عنوان دسته ای هستند که از این ماجرا سود میبرند از شهرداری و ارگانها بگیر تا کسانی که فقط سود پولشون اینجاست یا آخریا سهام ۱۰۰۰ خریدن توشاندیز) سود ببره!!!! مالباختگان دیگه مثل اول هجمه نیستند ,هوشیارند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *