نشست مشترک مدیریت کنترل پروژه ی کیش با مدیرعامل پدیده شاندیز کیش

نشست مشترک مدیریت کنترل پروژه ی کیش با مدیرعامل پدیده شاندیز کیش

نشست مشترک مدیریت کنترل پروژه ی کیش با مدیرعامل شرکت بین الملی پدیده شاندیز کیش باحضور مشاورین پروژه و سرمایه گذاران و همچنین بازدید مشترک از کارگاه و پیگیری روند پیشرفت پروژه صورت پذیرفت.

به گزارش سایت اخبار پدیده، مدیرعامل شرکت بین المللی پدیده شاندیز کیش در این نشست، هماهنگی را مهم ترین کار در اجرایی شدن پروژه پدیده کیش دانست و گفت: با یک برنامه ریزی منسجم، در اسرع وقت می توان به یک هدف عالی دست یافت، به شرط آنکه همه ارکان در کنار یکدیگر فعالیت کنند.

وی هم فکری را یکی از مهم ترین علت های پیشرفت کار عنوان کرد و افزود: از آنجا که هر شخصی دارای تخصص در رشته کاری خود و همچنین دارای تجربیات نهفته ای است، وقتی افراد در جلسه، کنار یکدیگر قرار می گیرند، بارش افکاری به وجود می آید که به پیشرفت کار کمک خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه با وجود همه سختی‎هایی که ایجاد شده بود، توانستیم پروژه‌ کیش را وارد مدار کنیم .

وی با بیان اینکه بازگرداندن پروژه‌ برروی ریل و به شرایط عادی کاری بسیار دشوار است،گفت: تمرکز بر اولویت‌ها و پیگیری دائم رمز موفقیت در این پروژه خواهد بود.

وی از پدیده به عنوان فرصتی مناسب و جاذبه ای ارزشمند در راستای توسعه صنعت گردشگری و استفاده از مزایایی آن برای شکوفایی اقتصاد منطقه نام برد و عنوان کرد: در اجرای طرح های عمرانی سه اصل مهم سرعت، کیفیت و دقت باید به صورت متوازن و یکسان مورد توجه قرار گیرد و هیچ یک از این اصول نباید فدای دیگری شود.

مدیرعامل شرکت بین اللملی پدیده شاندیز کیش اظهار کرد: برنامه محوری و اجرای فعالیت ها براساس معیارهای کارشناسی و علمی، نقش موثری در مدیریت پروژه و موفقیت درتکمیل و بهره برداری از این پروژه دارد.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *