نماینده ارومیه: حضور پدیده در بورس نهایی شد / ۴ وزیر دولت درباره پدیده باید پاسخ‌گو باشند

نماینده ارومیه: حضور پدیده در بورس نهایی شد / 4 وزیر دولت درباره پدیده باید پاسخ‌گو باشند

نادر قاضی‌پور ، نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تابناک خراسان رضوی با اشاره به جلسه امروز هیئت مدیره پدیده شاندیز با مسئولان سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: برای حضور پدیده شاندیز در بورس، نرم افزار شرکت پدیده و نمایندگان این شرکت مورد تایید بورس قرار گرفتند و در واقع این موضوع ابلاغ شده که با رفع دو مسئله تخصصی در این راستا، دیگر مشکلی وجود ندارد.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: برای حضور پدیده در بورس شاید بیش از ۵۰ بار این موضوع را از کانال‌های مختلفی مانند وزارت کشور و وزارت دارایی و سازمان بورس پیگیری کردم که آقای شاپور محمدی در این راستا تعامل خوبی داشته و به قولش در این رابطه عمل کرد.

به گفته قاضی‌پور، حضور پدیده در بورس می‌تواند از افت قیمت سهام آن جلوگیری کرده و باعث تسریع در تکمیل پروژه و رونق سهام مردم و رسیدن آن‌ها به مطالباتشان باشد.

وی همچنین از طرح سئوال درباره پدیده از چهار وزیر دولت شامل وزاری کشور ، راه و مسکن و شهرسازی، جهاد کشاورزی و نیرو خبر داد و افزود: آقای رحمانی فضلی، وزیر کشور می‌بایست در صحن علنی مجلس درباره تعلل در پیگیری روند مسئله پدیده و عدم رفع مسائل آن تاکنون، پاسخگو باشند.

نماینده مردم ارومیه در خانه ملت، به تازگی با طرح سئوال از مصطفی پورمحمدی، وزیر دادگشتری در خصوص پدیده نیز خبرساز بود که چرا استانداری و دادگستری خراسان رضوی و دولت در پرونده پدیده شاندیز به صورت غیر کارشناسی وارد شده و در اثر عدم تدبیر کافی و طول دادن رسیدگی این مسایل به سرمایه صدها هزار نفر از مردم کشور لطمه وارد کردند.

کوروش۹۴

پدیده راهی به بورس نداره و بورس سازمانی بالنسبه مستقل تر از بقیه هست و زیر بار این حرفها نمیره,همچنان که ۶ ماهه نماد بانکها روبسته به علت عدم شفافیت!!! بارها اعلام کرده پدیدرو راه نمیده و استاندار و وزیر هم تایید کردند,بورس باید شرکتی به بزرگی پدیده و با این اموال و تعداد سهامدار رو قانونا وارد کنه,اما همون قانون میگه,شرکتی با اینهمه شاکی و صاحب و حرف و حدیث و بدون مجوز,حق ورود نداره!!!! ورود پدیده به بورس یعنی شر مطلقی که دامن بورس رو میگیره و مطمعن باشید اینکار رونمیکنه,حداقل کاری که میشد کرد ورود به بازار توافقی بورس بود که یه مرحله قبل از بازار اصلیست,اما خیانت ستاد و ارگانها اینجا نمود پیدا کرد,برای ورود به بازار توافقی احتیاج به سهامدار عمدست که حداقل نصف سهام برای اون باشه و اگر حسن نیتی در کار بود,میومدن جواز میدادن ومزایده برگزار میکردن و با ورود سهامدار عمده نصف سهام همروبا قیمت ۴۹۸۵ تومن میخریدن و وارد بازار توافقی میشدن,اونوقت از باقی سهم هم حمایت میشد,خیانت شد از اول تا آخرش به مردم,این اتاق سهام هم هیچ ربطی به بورس نداره و من در آوردیست وچه بسا خودش شری بشه و ادامه راه غلط گذشته.

سید ... از تبریز

با سلام ::: بر آنانکه غیرت و شرف و ناموس دارند مثل آقای قاضی پور نماینده آذری زبان وآ قای کواکبیان و چند نماینده دیگر از مشهد و استانهای دیگر = که به جد پیگیر مشکل ۱۳۶ هزار خانواده هستند @ ولی با توجه به فشارها و بیانیه ها از طرف شما نماینده عزیز و حتی نامه وزیر کشور و وزرای مربوطه به زیر دستان خود در استان مشهد == نه استاندار و نه دستهای پنهان که تا کنون که بیش از ۲ سال است ۱۳۶ هزار خانواده رو به خاک سیاه نشانده کنید @ تمایلی جدی برای حل آن را ندارند و هر روز میایند و وعده صبر کنید برای چندمین بار میدهند = چرا که استان مشهد رو برای خود یک استان منحصر فرض میکنند @ به احتمال زیاد نام استان مشهد رو به استان خد مختار ایالات متحده مشهد تغییر میدهند @ آن هم با چند نفر که خودشان دوست دارند == وای بحال ما که به رسانه ملی (صدا و سیما ) که بطور شبانه روزی تبلغ پدیده رو میکرد و میگفت طوفان هم نمیتواند این پروژه رو بخواباند اعتماد کردیم و زندگی و زن وبچه هایمان رو از دست دادیم و به بانکها و دوستان و آشنایان بدهکار شدیم و آبرویمان از دستمان رفت @ به صدا و سیما و ……. باید گفت = طوفان که سعل است چند نفر از خدا بی خبر پروژه ای به بزرگی پدیده رو خواباندند و نمیخواهند بعد از ۲ سال مشکل رو حل کنند === شب شما زحمتکشان بخیــــر و از شما متشکریم

majid

حتی اگر در خونه پل بیارن بگن دو برابر نه ۱۰ برابر سهامت رو می خریم دیگه باورم نمیشه.
امید اندر امید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *