نوبخت دو مدیر سازمانی را مامور رسیدگی به پرونده پدیده کرد

نوبخت دو مدیر سازمانی را مامور رسیدگی به پرونده پدیده کرد

رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: من وظیفه دارم در جهت اعمال نظارت و احقاق حقوق شهروندی برای حل مشکلات کنار شما باشم.

به گزارش سایت اخبار پدیده، محمدباقر نوبخت در جمع سهامداران پدیده در محل این سازمان حاضر شد و به گلایه ها و نقطه نظرات آن ها گوش فرا داد.

وی سپس اظهار کرد: ترتیبی اتخاذ می کنیم که تا زمانی که حقوق شما سهامداران احقاق شود هر سه شنبه در محل این سازمان جلسه ای با حضور سهامداران پدیده برگزار شود.

نوبخت رییس مرکز نظارت ملی و مسئول حراست سازمان برنامه و بودجه را مامور رسیدگی به مشکل و بررسی راه حلهای احقاق حقوق سهامداران پدیده کرد.

معاون رییس جمهور با اشاره به اینکه با توجه به تفکیک قوا بحث پدیده در حال حاضر در قوه قضاییه مطرح است خاطر نشان کرد: این مسئله نافی پیگیری این موضوع از جهت احقاق حقوق شهروندی نبوده و ما وظیفه داریم به منظور پیگیری برای حل این مشکل کنار شما باشیم.

نوبخت تصریح کرد: من شما را به جای دیگری احاله نمی دهم و اگر برخی امور به آقای رحمانی فضلی سپرده شد از جنبه تقسیم کار بوده نه احاله، به هر حال سازمان برنامه و بودجه یک سازمان نظارتی بوده و بنده در جهت اعمال نظارت همراه شما خواهم بود.

وی عنوان کرد: از این پس در جلسات هفتگی ساز و کارهای لازم برای حل مشکلات را مطرح و بررسی خواهیم کرد و موانع موجود را نیز مطرح می کنیم چرا که گاهی ممکن است کاری از من در این سمت حقوقی برنیاید اما هر جا امکانی برای پیگیری باشد انجام خواهیم داد.

کوروش۹۴

حرفهای این آقا دیگه آخر خندست!!!!تا حالا کجا بودی تو !!! قبلا هم گفتم بعد معاون وزیر یکی دیگه از لب لب پدیده در میاد,اینم ورژن جدیدی برای سرکاری مردم!!! هیاهوبرای هیچ است ,در ابتدای هجمه ,سیستم خطاکار با هم هم قسم شدند تا هر یک ضربه ای رو در هجمه بزنند که هم کاری باشه و هم اتحادشون مانع از حق طلبی مردم بشه ,حالا موقع تقسیم غنایم بادآورده درگیر شدند!!! به همین سادگی,نظر دولت همان طماع بودن و نادان بودن مردم است و میخواد از این نادانی بهره ببره و جرایم رو ثبت کنه ,اما این وسط اوضاع جهانی وداخلی دچار تغییرات شد و این دولت مستعجل قدرتش تضعیف شد,حالا با راهکارهایی هم سعی داره جرایمرو بگیره و هم قدری مانور قدرت بده و یارگیریهایی جدیدی کنه,از اونور دادستانی متهم اصلی پرونده هم بدون پاسخگویی ,نظاره گر این اوضاع و به فکر منافع بلند مدت خویش واتحاد با یکی از طرفین درگیر است,از اونورم مکتب شاندیز با توجه به تضعیف دولت,میخواد سهم بیشتری از غنایم بدست بیاره!!! مالباختگانهم مستاصل و منفعل نظاره گرند و اگرم حرکتی میکنند در عین فداکاری,مسیر اشتباه رو میروند ,چون مسیر جریان حق طلبی گم شده!!! مسیر از پول رفت سمت قیمت سهام و تجمع برابر جهاد و الانم شهرداری و این گروکشی سیاسیست که از مالباختگان سواستفادمیشه!! همه ایناکلاف سردرگمی رومیسازه که اثری از قیمت ۴۹۸۵ تومن توش دیده نمیشه!!! درست دهقان دشمن ماست اما بعضی اطلاعاتش که در نتیجه درگیری بدست اومده ,مفید است!! امروم گفت من نمیگم۳۳۷۰ تومن ,ستاد به شهرداری گفته!!! و ببینید اوضاع چجوریه که اینا جرایم مفتی رو هم قبول ندارن!!! با این که باد آوردست اما میگن بی ارزشه!!! وقتی این مطلب رومیگن,مالباختگان در سوال از هیات مدیره باید بگن,صد درصد قیمت سهام به شما مربوطه و موظف به تثبیت ۴۹۸۵ تومن هستید و بقیه سوالات شعری بیش نیست!!!!!!!!!!!! اینامیخوان با شو و نمایش و کاریکاتوری از کارهای زمان پهلوان و بدون هزینه اوضاع رو به روز اول در آورن و این شدنی نیست که نیست!!! ۸۰۰۰ میلیارد تومن وجه رایج مملکتی نیاز است و تمام.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *