پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
سلام. به نظر بنده حقیر تعهدنامه داران را در یک مسیر یک طرفه سوق می دهید تا به غیر از تبدیل به سهام راه دیگری نداشته باشند این در حالی است که برای برخی ارگان های دولتی بدون اینکه پرداخت نقدی داشته باشند وضعیت پرداختی شان مشخص گردیده نقد و یا در قالب سهام، سوالی که مطرح می شود و خواهان پاسخگویی هستم: ورود مسئولان و شما هیات مدیره محترم برای حفظ حقوق مردم بود یا کسب درآمد برای ارگان ها؟

پاسخ:
آیا ما به ارگان های دولتی غیر از سهام چیز دیگری داده ایم؟ بابت مطالباتی که از پدیده وجود داشته تا کنون فقط سهام داده شده است و اگر در این خصوص مصداقی غیر از این وجود دارد به ما بگویید. منافع سهامداران همواره برای ما در اولویت است ، راه حل هایی که در حال حاضر پیش گرفته ایم از روی اجبار و اضطرار است، اگر پیشنهاد مناسبی جز این دارید مطرح کنید استقبال خواهیم کرد چرا که ما برای گشودن گره های موجود آمده ایم.


سوال:
سلام و وقت بخیر. میشه بعد از همه این حرف ها بگید کی ما دو ریال از پول های خودمونو میتونیم پس بگیریم؟ تمام این زحمت شما خیلی خوبه ولی برای کسایی که میخوان بعد از این با شما ادامه بدن. تکلیف ما که نمیخواهیم چی میشه؟ شب عید مثل پارسال باید وعده ببریم سر سفره هفت سین؟؟

پاسخ:
به شما به خاطر تحمل سختی ها حق می دهیم و در این سختی ها شریک هستیم. حقیقت این است که در حال حاضر نقدینگی وجود ندارد و کنسرسیوم نیز در زمان تخصیص صرف ساخت و ساز در پروژه خواهد شد. پول های شما به ابنیه تبدیل شده و فعلا  نقدینگی در دست نیست. شما راه حلی اگر دارید بفرمایید؟


سوال:
سلام با تشکر فراوان الان خرید هم دارید؟

پاسخ:
هر گونه خرید و فروش سهام توسط هیات مدیره غیر قانونی است.


سوال:
سلام علیکم. خواهشاااااااا جواب بدین دفعه صدم دارم پیام میفرستم. خواهشا بگید اگر سهاممون رو ثبت نام نکرده باشیم باید چکار کنیم؟؟ یعنی واقعا سهاممون سوخته؟!!!!

پاسخ:
خیر. در زمان گشایش دفتر ثبت سهام به این منظور مراجعه فرمایید.


سوال:
آیا پدیده که ۴۰۰ حساب بانکی دارد هیچ موجودی ندارد؟ چرا موجودی حساب ها اعلام نمی شود؟

پاسخ:
در زمانی که ما مجموعه پدیده را تحویل گرفتیم مجموعا بالغ بر ۱۲۰ حساب بانکی وجود داشت که در این حساب ها مجموعا ۱ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان پول وجود داشت. از این رقم ۱ میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان فقط در یک حساب و در بانک ملت است که ۱۵ توقیفی به مبلغ ۶۳ میلیارد تومان دارد. بنابراین ما به کل ۱ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان به دلیل وجود توقیفات متعدد دسترسی نداریم. تمام مبلغ موجود در حساب ها  قبل از توقیف، توسط هیات مدیره سابق در اختیار طلبکاران شرکت قرار گرفت و حساب ها تقریبا خالی تحویل هیات مدیره فعلی شده است.

محمد اهواز

آقای محترم
مگه ما سهامدارا باید جور همه مشکلات جامعه و دولت را بکشیم ؟؟؟
جور بیکاری,رکود و ندانم کاری مسعولین همه به عهده سهامدار پدیده ست!!!
برادر گرامی ما یک حرف داریم اونم اینکه ما در پدیده ای که سرمایه گذاری کرده بودیم این پدیده نبوده!!!
این پدیده مدیر دولتی داره,برند نیست,غارت شده و ته مانده اشم سود بانکها خواهد شد
مالمیک پدیده فروش بره طی مزایده و پول مردم داده بشه,وسلام
اونوقت شماها بیاین و کارمدیتون را ثابت کنین
هر چند که اگه کار آمد بودین این همه زمین بایر میرفتین و ی آجر رو آجر میزاشتین,
اینجا برای شما خیر دنیا و آخرتی نیست عزیزم
بروین بسلامت خیر
ما شما را نخواسته و نخواهیم خواست

کوروش۹۴

پس کجان سرمایه گزاران در صف که به خاطر نبودن جواز,رخ نشون نمیدادن!!!چی شد پس؟ در پاسخهاشون نوعی از سفسطه و مغلطه دیده میشه که در این دوران وانفسا از هزاران ناسزا برای مردم بدتر است,میگن ما راهی نداریم ,آیا شما راهی دارید!!! آره ما راه داریم!!! بریزیم همه شما رو بیرون و بفروشیم اون خراب شدرو!!!این چه پاسخیست که به مالباختگان مستاصل میدن ,سهامداران پدیده ۱۳۰۰۰۰ هزار نفر اونم از اقصی نقاط کشور با ۱۳۰۰۰۰ شرایط و دیدگاههای مختلف هستن,راه کار روقانون تجارت مشخص کرده,پدیده ورشکست و راکد شده و بالای این تعداد طلبکار داره,باید فروش بره و تسویه شه با مردم,راهکار ساخت پدیده توسط هیات مدیره دولتی رویاست,معلوم نیست اینا اصلا تا کی باشن یا نباشن,ستاد خودش مونده, طرح هیات مدیره و ستاد مبنی بر ساخت روبا دلیل رد میکنم ,دایم از طرحهای مردمی حرف میزنن وبزرگ ترین طرح مردمی روبه دست خودشون بر زمین زدن!!!و اصلی ترین سرمایش برند پدیده که نامی فراگیر در کشور تلقی میشد رو نابود کردند ,بسیاری از رستورانها و مراکز خرید نامشون رو پدیده گزاشتن ,موید پیشرفت این برند بود که در صورت به ثمر رسیدن ,شاهد به استقبال از خود پدیده هم بودیم,اما الان از هر کی میپرسی یا ذهنیت بدی ازش داره یا با تمسخر از بناهایی در بیابان نام میبره,از اونور برای این کار چندین هزار میلیارد تومن سرمایه ساخت نیاز است و هیچ بانکی اینکارو نخواهد کرد!!! شاید به اجبار بانک مرکزی درصدی وام بدن ,شکن کنید نمایشی خواهد بود وقطره چکانی,ساخت کجا بود!!! اما تمام وکمال نه,زمان نشون میده,گیتی پسند ثابت میکنه این حرف رو,اصلا پدیده مبنای دولتی نداره و نمیتونه اینجوری پا بگیره,از اونورم هر چیزی قیمتی داره,میگن داراییش برابر بدهیش است ,میگن۵۰۰۰ میرزه سهامش,خوب هیات مدیره ای که در پرسش وپاسخ مردمرومچل میکنی,چرا مزایده نمزارید؟

کوروش

سلام میتونیدبدهی تعهدنامه داران روبافروش یاواگذاری واحدهای تجاری آن به سهامداران پاسخگوباشیدشایدعده ای باشندکه به این هم راضی شوندوقیدپول نقدرابزنندچراکه ظاهراتاآخرامسال هم خبری ازنقدینگی نیست خواهشاگزینه های متعددی روبرای مردم پیش روبگذاریدهمانطور که برای ارگانهای دولتی گذاشتیدوتعیین تکلیف شدنددولت تدبیروامیدبایداحقاق حقوق مردم رااولویت قراردهد.

محتبی اصغری

با سلام و خسته نباشید
چرااز آستاه قدس کمک نمیگیرید یا بصورت مشارکت یا پدیده را تحویل آستاه بدهید چرا که منبع در آمد زیادی دارد .

حبیب ملت

دولت میخواد با امروز وفردا کردن دهه فجر وبعداز اون هم انتخابات روراحت بگذرونه اگه نه که هم پول هست وهم هزار تا چیز دیگه فقط میخوان جواب اختلاسا شون رو از جیب مردم وسهامدارای مظلوم پر کنند نماینده های مشهد کجایند !؟شما میگید راه حل!؟ پروژه که داشت کار خودش رو میکرد الان هم شوشتری بره کنار ودوباره پروژه رو بدید دست پهلوان ببینید چطوری همه چی رو مثل روز اول مرتب میکنه !؟اگرهم از پهلوان می ترسید پروژه رو بدید دست ثابت صاحب هتل داریوش کیش ویا یکی مثل اون ……

غلامی

پدیده رو به پهلوان بدین .پدیده زمانی خوب بود ک خصوصی بود و دست پهلوان الان دادینش دست دولتی ک فقط بلدن قول بدن ی کارایی هم انجام شده ولی دولت از کی تاحالا فقط بلده قول بده همش قول اخه تا کی میخاین عمل نکنین به قول و وعده هاتون بابا خسته شدیم پولمونو میخایم اونم با سود کامل نمیخایم با مدیران دولتی کار کنیم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *