درباره سامانه اتاق نقل و انتقال سهام پدیده بیشتر بدانیم

درباره سامانه اتاق نقل و انتقال سهام پدیده بیشتر بدانیم

سامانه otc یا اتاق مبادلات سهام پدیده سامانه ای است که نرم افزار آن توسط متخصصان داخلی شرکت پدیده به منظور خرید و فروش سهام این شرکت طراحی شده و در حال حاضر در یک محیط واقعی در حال تست و آزمایش است.

به گزارش اخبار پدیده، بیانیه پذیرش ریسک سهام پدیده اولین صفحه ایست که هر متقاضی قبل از معامله باید ان را مطالعه و تایید کند.

در این اتاق اولویت انجام معامله بر حسب قیمت خواهد بود و برای خرید قیمت های بالا در ابتدای صف خواهند بود و برای فروش کمترین حجم ها اولویت را در اختیار خواهند داشت و چنانچه در این پارامترها تشابه وجود داشته باشد زمان لحاظ خواهد شد.

در اتاق نقل و انتقال سهام پدیده قوانین پولشویی بصورت کامل رعایت شده و هیچ گونه پرداخت یا برداشتی به صورت نقدی نخواهد بود و طبق قوانین بورس معامله تنها با حساب بانکی به نام فرد انجام می شود اما برای افراد زیر ١٨ سال این امر با حساب والدین نیز ممکن خواهد بود.

دامنه نوسان قیمت هم با احتساب قیمت روز گذشته به عنوان پایه قیمتی +و- یک درصد نوسان تعیین شده است.

در اتاق نقل و انتقال سهام پدیده خرید سهام پدیده برای افراد خارج از سهامداران فعلی نیز امکان پذیر است.

علی طوسیان مدیر امور سهام شرکت پدیده در خصوص استفاده از این سامانه عنوان کرد: سامانه اتاق مبادلات سهام پدیده یا otc سامانه ای سهل الاستفاده است که کار با آن نیاز به دانش خاصی نداشته و صرفا با وارد کردن یوزر و پسورد مراحل به سادگی برای متقاضی قابل انجام خواهد بود. در این سامانه افراد با توجه به اطلاعات ارائه شده احراز هویت می شوند و سپس امکان معامله خواهند یافت.

وی ادامه داد: سفارشاتی که وارد اتاق مبادلات سهام می شود یکبار امکان تطابق خرید و فروش خواهد یافت. لذا از ساعت ٨:٣٠ تا ١۵ دستورات اخذ می شود. از ساعت ١۶ تطابق انجام می شود و تا ساعت ١٨ اطلاعات در حساب سهامداران لحاظ خواهد شد و نهایتا تا یک روز کاری مبلغ واریز می شود.

مدیر امور سهام شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز تصریح کرد: البته دوستان ما در دوشیفت کاری صبح و عصر از طریق شماره تلفن ٠۵١٣٨٨٨٨ پاسخگوی سوالات افراد خواهند بود.

شایان ذکر است این سامانه در نشانی اینترنتی http://www.sanap.padideh.com قابل دسترسی است.

کوروش۹۴

شک ندارم خودشان هم نمیدانند چه میکنند!!! اما یک چیز را مطمعن هستم,اتاق سهام همون خرید و فروش زمان پهلوان هست,با ایت تفاوت که اونموقع ساختوساز واقعی و با سرعت وسه شیفت در جریان بود الان هیچی!! دوسال ساختمانهای نیم ساخته رهاشده,ضررر رکود به کنار,استهلاک و آسیب این داراییها بعضا غیر قابل جبران است,برای چی حرف اینها را باور نداریم؟ چون گفتند تبلیغات آزاد است در حالی که نبود !! گفتند ساخت وساز شروع شده در حالی که خاک بازی بود!!! همون موقع گفتم,اینا اجازه تبلیغ ندارند و بعدها اعتراف کردند که اجازه نداریم و اخیرا اعلام کردند ما عملا ساختوسازی نداریم و بهتر میبود اتاق بعد ساختوساز وکنسرسیوم باز میشد!!! منظورم حرف درست و اعتماد مردمی هست!! آخه این چه سرمایه گزاریست که طبق همین روش خودشون میخواد سهام رو ۳۳۰۰ بخره واگر واقعی باشه باید حداقل ۱۳۰۰ میلیارد تومن ابتدای کار بیاره وسط,و اونوقت لنگ۵۰۰ میلیارد تومن وام بهره ای بانکهاست؟؟؟؟؟ سرمایه گزاران منتظر وام بانک هستند وگفته اند وام که بیاد ما هم میایم!!!!!!! ما که متوجه نشدیم چه میگویند چه میکنند,اما مطمعنا خودشان هم نمیدانند و اینجانب در همین روشی که بهش نقد دارم,شک دارم اینها توانایی اجراشو داشته باشند و سرمایه گزاری برای این منظور پای کار باشه.

غلامی

اقای کوروش ۹۴ لطفا بگین ک چیکار کنیم اینا قیمت سهامو ۴۹۸۵ اعلام کردن بعد الان میگن بدون سود ۳۳۰۰ توی اتاق مبادله خرید و فروش میشه کل پس انداز چند سال زندگیمو سپردم دست پدیده حالا بعد ۳ سال با تقریباا
سود صفر بفروشم؟؟؟لطفا جواب بدین ممنون

کوروش۹۴

با عرض سلام خدمت جناب غلامی و سایر هموطنان ,کاملا درست میفرمایید,دقیقا همین است که میفرمایید, گفتنیها گفته شده و شنیدنیها شنیده شده,راستش حرف جدیدی برای گفتن ندارم جز تاسف!!! متاسفم برای مالباختگان ,همین.

ایمان

خدایا صد هزار مرتبه شکرت چقدر کوتاه و خواندی.همیشه اینطوری باش.بعضی وقتها ادم می‌تواند فقط با گفتن چند جمله کوتاه حرف و منظورش را برساند.نیازی به نوشتن جملهای طولانی نیست.حوصله مخاطب هم سر نمیرود.افرین بابا باریکلا .باز فردا بر نداری از بالا تا پایین داستان بنویسی.

مالباخته

آقای کورش ۹۴ حق مطلب را ادا کرده اید. ضمنا سهامداران محترم بدانند انتظار از مسئولین درگیر حل این مشکل تا زمانیکه باور وجود ندارد بیهوده است.

سید مسعود

سلام خواهشا منو راهنمایی بکنید من با داشتن کد بورسی نمیتونم وارد سامانه بشم منظوراز رمز درخواستی چی هست؟ومن شمارمو تغیر دادم واکنون با خط دیگری استفاده میکنم ایا کدیا بعبارتی رمز برای خط قبلیم که الان بدلیل بدهی قطعه فرستاده میشه .ممنون

سید ... از تبریز

با سلام عزیزان . دیدید با چه نقشه ای تمامی ارگانهای دولتی مبالغی که میخواستند از شرکت پدیده با ضمانت سند دار شدن گرفتند. مثلآ یک نمونه اش ۶ بانک جمع شدند و با کلی مکافات ۵ میلیارد به پدیده وام دادند . تازه انهم اگه درست باشه = در غوض بانک صادرات برای موسسه میزان بالای ۱۰۰۰ ( هزار ) میلیارد تومان تضمین با سند گرفته تا فعلا بدهی موسسه میزان پرداخت شود == یعنی ۵ میلیارد تومان گرفتیم و در عوض بالای هزار میلیارد تومان دادیم = خاک بر سر ما
نه ازمجوز هتل ۵۲ طبقه خبری هست = نه ازپرداخت پول از طف کنسرسیوم بانکی = نه از افتتاح توسط مسئولین استانی و کشوری = نه از شروع تبلیغات تلویزیونی (استانی و کشوری)
اینها میخواهند مردم رو از از بدتر به خاک سیاه بکشانند. اول باید مراحل بالا رو انجام میدادند و بعد این اشتباه بزرگ رو انجام میدادند== روزی ۱۳۶ هزار خانواده دست چه کسانی افتاده . خدایا خودت رحم کــــن

محمدی

با سلام محمدی هستم تعدادی سهام خریدم بعد از اینهمه مدت لطفاً راهنمائی کنید میشه اصل پول رو برگرده ؟هر سهام ۸۰۰۰۰ هزارریال خرید کردم .سود نخواسیم بخاطر خدا اصل پول رو بهم برگردانید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *