اطلاعیه گروه شرکت های پدیده در خصوص ایفای تعهدات

اطلاعیه گروه شرکت های پدیده در خصوص ایفای تعهدات

گروه شرکت های پدیده در خصوص ایفای تعهدات مندرج در گواهینامه های تعهد بازپرداخت وجه سهام اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش اخبار پدیده متن کامل این اطلاعیه به شرح زیر است؛

با عنایت به اینکه برابر مصوبه ستاد محترم تدبیر و ساماندهی بازار غیر متشکل پولی و شرکت های سرمایه گذاری استان خراسان رضوی، شرکت پدیده مکلف گردیده نسبت به ایفای تعهدات مندرج در گواهینامه های تعهد بازپرداخت وجه سهام از طریق تخصیص سهام (اصل سهام از شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز و مابه التفاوت از سهام شرکت توسعه بین المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز و واگذاری سهام هدیه مشابه سایر سهامداران) اقدام نماید، بدین وسیله اعلام می گردد:

١- اخرین وضعیت سهامداری از تاریخ ١٣٩۶/١/۵ در سامانه سناپ قابل رویت خواهد بود.

٢- کلیه گواهینامه های تعهد بازپرداخت وجه سهام از درجه اعتبار ساقط می باشد.

٣- صرفا کسانیکه نسبت به خرید و یا انتقال گواهینامه تعهد بازپرداخت وجه سهام اقدام نموده اند می بایست با همراه داشتن اصل گواهینامه و وکالتنامه و سایر مستندات قانونی، از تاریخ ٩۶/١/۵ تا تاریخ ٩۶/١/١٩ در ساعات اداری به دفتر امور سهام واقع در استان خراسان رضوی، شهرستان شاندیز، ابتدای بلوار میرزا جواد اقای تهرانی، ساختمان قلعه(دفتر امور سهام) مراجعه و نسبت به ثبت انتقال صورت گرفته اقدام نمایند.

۴- برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق تماس با شماره تلفن ٠۵١٣٨٨٨٨ ارتباط حاصل فرمایید.

کوروش۹۴

بهتر است عنوان این خبر را میگزاشتند,اطلاعیه در خصوص ایفا نشدن تعهدات پدیده!!!!!! ازکسانی که با زور و ریا,مقصرین اصلیر ماجرا را شاکی جلوه دهند,هیچ چیز بعید نیست!!!! اشخاصی که در مرامشان چیزی به عنوان ماندن بر سر قول وقرار وجودخارجی ندارد!!!! چند روز پیش عنوان کردند قبل از عیدزنگ شروع دوباره کار پدیده با حضور مسوولین نواخته میشود,عرض کردم دروغ است!! چنین کاری نمیکنند!!! چون هرکی شرکت کنه,خودشو مضحکه عام و خاص کرده!!! گفتند تبلیغات در صدا و سیما داریم,گفتم رسانه ملی خودش مجرم هست در این ماجرا و این عمل هم خنده دار خواهد بود با وجود ۱۳۰۰۰۰ شاکی وانجام نخواهد شد,مالباختگان بدانند نشانه ها با سخن میگویند و در موضوع پدیده خیلی احتیاج به گشتن نشانه ها نیست!!!! نقض تعهدنامه قانونی,نقض تعدیل عادلانه,تثبیت جرایم غیر شرعی,و بدترین کار ممکن یعنی به راه انداختن شو و نمایش و کاریکاتوری از کارهای پهلوان وسو استفاده از احساسات و استیصال مالباختگان ستم دیده, گوشه ای از این اعمال زشت وضد ملی است ,در نهایت در واپسین ساعات سال ۹۵,بعد از دو سال واندی,مالباختگانی که تعدیلی ناعادلانه برایشان انجام شد,حتی به یک چهارم اصل پول خود هم نرسیدند!!!! اصلا به چیزی نرسیدند!!! همچنان بهت زده اقدامات ستاد بی تدبیر و ظلم و جفای خانمان برانداز اربابان بی رحم را نظاره گر هستند,نوعی از سنگدلی خاص که فقط اربابان در گذشته در حق رعیت هم وطن خویش روامیکردند!! هیچ وقت به این سوال اساسی پاسخ درست داده نشد که چرا اموال پدیده فروخته نشد در مزایده و به نسبت آورده و زمان ورود تقسیم نگردید,البته جوابهایی از همان نوع قولهایشان دادند!!! مثل سند نداریم و جواز نیست و جرایم هست که پیش زمینه تثبیت غیر شرعی آنها شد ,در ادامه با رفع این موانع,باز هم چنین اقدامی نکردند!!! حتی در مورد اتاق سهام هم گفتند در صورت وجود کنسرسیوم سرمایه گزاران تا ۱۰ درصد بالاتر از قیمت پایه میخرند!!!! اما الان جمله ای خنده دار را مرتب بیان میکنند!! نفروشید سهامتان را که ارزشمند است!!! اگر چنین است که باید در برابر صف فروش صف خرید باشد!!!! همین جمله به همراه تعدیل ناعادلانه,مسبب اصلی صف فروش است که در باب اون در گذشته سخن گفته شد,توجه مالباختگان روبه سناریوجدید که همون افزایش سرمایه در بورس خواهد بود جلب میکنم,مثلا قیمت ۹۰۰۰ تومن به ۹۰۰ کاهش و تعداد بیشتر میشود و احتمالا برنامه اجازه فروش قطره چکانی سهام است!!!داستانهای ناجور زیادی در پیش دارند!!!! در گام اول ,اتاق سهام هم مانند ساخت و ساز و کنسرسوم ۵ میلیارد تومنی خنده دار و دروغ بود,باید دید در ادامه این ماجرا چه دروغی میبافند!!!!!!

سید ... از تبریز

با سلام . اینها چقدر بی شرف تشریف دارند … خدا زن و بچه هایتان و خودتان رو به خاک سیاه بکشاند.. انشاالله

علی اوایی

خدایا خداوندا. افریدگارا از درگاهت تقاضا داریم همانگونه که شاهد خالی بودن سفره های هفت سین مان بودی و اگه حق را بما میدی که مسئولین با سوئ مدیریتها یشان ما را در رسیدن به حقوقمان محروم کردند تا به خواسته های سیاسی و یا اقتصادیشان برسند .آنها را در رسیدن به دیدار عزیزانشان تا
آخرت و زمان تشکیل دادگاه الهی محروم گردان.ای امام رئوف تو را به شهادت می طلبیم که هر گز از حقمان نمیگزریم

محمد

دوستان تعهد نامه دار
بالاخره متوجه شدین همه سوار یک کشتی بودیم ؟؟
دیدین دل دادن به تخریب دادستان و لاکپشتهای سرگردان به خودتون ضرر زد ؟؟؟
ما چون با شما بودیم ضرر کردیم برادران و خواهران گرامی
وگرنه ما گول ای جماعت تبلیغات ی را نخوردیم
حالا تحویل بگیرین


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *