با وجود مصوبه ستاد تدبیر خراسان رضوی، تسهیلات پدیده پرداخت نشد

با وجود مصوبه ستاد تدبیر خراسان رضوی، تسهیلات پدیده پرداخت نشد

با وجود مصوبه ستاد تدبیر استان مبنی بر پرداخت تسهیلات بانکی از منابع استانی بانک صادرات به پدیده شاندیز هنوز این تسهیلات به پدیده پرداخت نشده است.درحالی که استاندار چهارشنبه هفته پیش و در پی اعلام خبر بابک دین پرست معاون وزیر کشور مبنی بر واریز اولین مرحله تسهیلات ۵۰۰میلیارد تومانی کنسرسیوم بانکی به پدیده گفت که قرار بود این پرداخت ها از  (چهار شنبه هفته قبل) آغاز شودو قسط اول پدیده ۲۵ میلیارد تومان است و کم کم به همان رقم تعیین شده ۵۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید اما شنیده ها حکایت از آن دارد که بانک صادرات باوجود پذیرش این مصوبه در ستاد تدبیر استان از اجرای آن تا کنون سرباز زده است .

اگرچه تلاش ما برای کسب خبر رسمی از طریق مسئولان شرکت پدیده و نیز مسئولان سرپرستی بانک صادرات استان بی نتیجه ماند اما یک منبع آگاه در شرکت پدیده در این باره گفت:موضوع پرداخت نشدن مرحله اول تسهیلات با وجود وعده قبلی مربوط به برخی موانع قانونی مثل داشتن چک برگشتی است؛ مسئله ای که به نظر می رسد از ابتدا و درجلسه ستاد تدبیر نیز  بر مسئولان بانک صادرات کشور پوشیده نبود و می توانست در صورتی که به عنوان مانعی به حساب می آمد در همان جلسه مطرح و درباره آن تصمیم گیری شود .یک منبع آگاه در سرپرستی بانک صادرات استان نیز موضوع پرداخت مرحله اول تسهیلات را که گفته شده بود از محل منابع استانی صورت خواهد گرفت منوط به صدور مجوز از بانک صادرات کشور دانست  این در حالی است که معاون وزیر کشور هفته گذشته اعلام کرده بود این تسهیلات از محل منابع استانی بانک صادرات به پدیده پرداخت می شود.

احسان

سلام دوستان، گویا دارن همانند دو سال گذشته که سهامدارها رو برای انتخابات مجلس توی آب نمک خوابوندن اینبار هم برای ۴ ماهه دیگه دارن سهامدارها رو توی لجن آب نمک می خوابونن و تازه وعده وعیدها بعد از ۲٫۵ سال به بعد از انتخابات ریاست جمهوری موکول می شه و…(الباقیشو همه می دونن)
راستی این رو بدونین که پرداختها به پدیده صد در صد انجام خواهد شد البته همه پرداختها هرگز… و این پرداختها هزینه انتخاباتی هست که خود رییس جمهور باید از جیبش می پرداخت ولی به بهانه مردم داره از جیب بیت المال(خود مردم) پرداخت می شه….
کاش این آقای کوروش نماینده ما سهامداران و تعهدنامه داران در همه جلسات می بود تا اینقد اینها سر اقای دین پرست کلاه نمی ذاشتن…. حرف زیاده ولی خسته شدیم

حسن

بد قولی هم بخشی از … می باشد . شماکه مطمئن نیستین که بانک مربوطه پول رو پرداخت میکنه یا نه و یا قدرت اجرای مصوبات رو ندارید بروید کنار تا یک آدم با عرضه بیاد جلو با این حساب این سریال همچنان ادامه دارد….داریم تو فاضلاب بی اعتمادی غرق میشیم !!؟ چه جوری میخواین جمش کنین فردایی هم هست تا گردنتون پیش این مردم واسه سرمایه گذاری کج بشه و اونا دست رد به سینتون بزنن

کوروش۹۴

صد در صد این وام پرداخت میشه و اگر کسی نگران این موضوع هست ,نگران نباشه!!! اخبار اینچنینی بی ارزش وبعضا انحرافی است!!! روزگاری ۳۰۰-۴۰۰ نفر جمع شدن در مکان اصلی تجمع یعنی استانداری!!! یعنی ستاد تدبیر,حقشونو میخواستند,گفتند بهتون بیانیه میدیم جای پول و دایم میگفتن امروز بیانیه میاد فردا میاد و هنوزم که هنوزه آثارش هست!! الانم همونه, وام پرداخت میشه,اما بی فایده,دستوری و بی برنامه هست,هموطنی نوشته بود اگر ماهی ۲۵ میلیارد تومن بدن خوبه!!! اولا حداقل باید ماهی ۱۰۰ میلیارد تومن ورودی داشته پدیده تا راه بیفته,در ضمن همون ۲۵ روهم نمیدن به موقع!!! اینا قبلاامتحان شده و این مسیرها در مرد گیتی پسند رفته شده, فریاد میزنم برای بار هزارم ,این راه در گیتی پسندرفته شده,کارخونش سرجاشه و کارگران مشغول به کار و مالباختگان اصلیش نابود شدند!!! برید کامنتهای چند سال قبلشون روبخونید,دیگه آثاری از اون ستم دیدگان باقی نمونده!!! میخوان مالباختگان پدیده یکی بعد از دیگری از گردونه خارج بشوند و دیگه صدایی نباشه!!! مالباختگان بدونید اتاق کذایی با هر قیمتی باز شه ,بدنه اصلی اعتراضات خاموش میشه!! اکثریت خارج میشن به نوعی ,شما میمانید و حوضتون!!! پدیده گیتی پسندی بزرگ است,افتضاحی در سطح کلان مدیریتی,شکستی بزرگ برای شعارهای اقتصادی,مالباختگان همه جا فقط یک خواسته داشته باشید,تعطیلی پدیده !!!! با زرق و برق وسرو صدا و سان و رژه,صدای شما در هیاهوی اغیار گم میشود!!! فقط فریب سراب را نخورید, پدیده با وجود ۱۳۰۰۰ شاکی ووام بهره ای دستوری ونگرانی مسوولین از انگ حمایت در فساد پدیده ,به هیچ عنوان از رکود در نمیاد!!! الان تغییرات دولتی داریم,همه منتظر آتو از هم هستند,هیچ شخصی خودشودرگیر پدیده نمیکنه, خواسته مالباختگان واقعی پدیده ,فقط واگزاری,مزایده عمومی وبیان حقایق است,رویای پدیده بر باد داده شده و تمام!!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *