[دردنامه سهامداران] تعدیل عادلانه

[دردنامه سهامداران] تعدیل عادلانه

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

چگونه میشودتعدیل عادلانه انجام داد؟ برای حل یک معادله چند مجهولی احتیاج به معلومات هست!!! در معادله تعدیل همان مشکل قدیمی عدم قطعیت وجود دارد!! هدف این است که تعدیلی عادلانه انجام شود امابه هیچ وجه نمیتوانند چنین کاری را برای هیچ گروهی از سهامداران انجام دهند!!! چرا؟ چون مبنا اشتباه است!!!چون قیمت قطعی نداریم که بشود تعدیلی عادلانه انجام داد!!!

شما مبنای قطعی و حداقلی رو همان ۳۳۷۵ تومن اعلامی بگیرید و سپس برای هر شخصی با توجه به زمان ورود و میزان آورده تعدیل انجام دهید!!! آن وقت میشود تعدیل درست و عادلانه,اما چرا این کار درست را انجام نمیدهند؟ چون درست است!!! چون بدلی از هیات تسویه است!! چون سرمایه گزاری ندارند!!! چون یک سری از همین سهامداران راضی نیستند به عدالت!!! با این روش اونی که چند سال پیش ۱۰۰۰ خریده ,سود مناسب ومعقولی میکنه واونی که این آخرا ۱۰۰۰ خریده هم نه تنها ضرر نمیکنه بلکه سود میبره!!! اما غیر این میشه هرج ومرج!! غیر این میشه اونی که آخرا ۱۰۰۰ خریده چند برابر سود واونی که قبلش ۱۲۰۰۰ خریده با ضرر باید خارج بشه!!!

راه درست مشخص است,از مسیری شبیه میزان و در کل با قطعیت میگزرد!!! از سرمایه گزار عمده میگزره که هیچ اعلام رسمی و قطعی نداریم,با اعلام مزایده عمومی در کشور و بخشش جرایم یا حداقل کردن اونها و اعلام قاطع مجوزات و پایانکار و سند و اعلام سراسری و شفاف در ایران میگزره نه تبلیغات پوشالی و شیشلیک و پاتیناژ!!! به جای تبلیغ دروغین بزرگترینها و بلند ترینها را داریم!!!!! بیان روراست بگن شرکتی زمین خورد اما الان میخواد بلند شه و هیچ بدهی دولتی و مشکل قانونی هم نداره!!! اینقدرم دارایی داره به قیمت کارشناسی!! اگر خریدارید بفرمایید!!! این میشه صداقت این میشه درستی,با این روش و راه در پیش گرفته شده پدیده سالها به دور خود همچون سایر موسسات ورشکسته میچرخد در حالی که در ابتدا ورشکسته نبود!!!!!!!!!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *