دستور پرداخت اولین رقم تسهیلات کنسرسیوم بانکی به پدیده شاندیز صادر شد

دستور پرداخت اولین رقم تسهیلات کنسرسیوم بانکی به پدیده شاندیز صادر شد

با حمایت بانک مرکزی و همکاری بانک صادرات ایران، دستور پرداخت اولین رقم تسهیلات کنسرسیوم به شرکت پدیده شاندیز صادر شد.

به گزارش اخبار پدیده، بابک دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور، ضمن اشاره به پیگیری های مستمر روزهای گذشته و بویژه مذاکرات و مکاتبات جناب اقای دکتر رحمانی فضلی وزیر محترم کشور، برای جلب نظر مسئولین محترم بانک مرکزی و همچنین بانک صادرات ایران اضافه نمود، توافقات لازم برای پرداخت مرحله اول تسهیلات بانکی به شرکت پدیده شاندیز صورت پذیرفته است.

رییس کارگروه ویژه پیگیری مسائل مربوط به شرکت پدیده شاندیز، با اشاره به مسائل فوق تاکید نمود که در ادامه پیگیری های قبلی و در راستای اجرای مصوبات جلسه مورخ ٩۵/١١/٢۴ ستاد تدبیر استان خراسان رضوی ، پس از انجام اقدامات و هماهنگی های اولیه در سطح معاونت نظارتی بانک مرکزی، نهایتا طی تماس تلفنی ای که شب گذشته با جناب اقای دکتر سیف رییس کل محترم بانک مرکزی داشته اند، ایشان با توجه به شرایط حساس شرکت پدیده شاندیز و ضرورت اغاز عملیات اجرایی پروژه پدیده ، موافقت خود را با پرداخت مرحله اول تسهیلات از سوی بانک صادرات ایران اعلام نمودند.

معاون اقتصادی وزارت کشور، در ادامه با اشاره به جلسه ساعت ١٣:٠٠ روز جاری مورخ ١٣٩۵/١٢/١خود با مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره بانک صادرات ایران ، اعلام نمود که در پی توافقات به عمل امده درجلسه امروز با مدیر عامل محترم و اعضای محترم هیات مدیره بانک صادرات ایران و با مساعدت و همراهی مسئولین این بانک، مقرر شد اولین مرحله از تسهیلات ، در دو بخش و حداکثر تا روز پنجشنبه هفته جاری پرداخت گردد.

دین پرست در پایان ضمن تقدیر از همراهی و مساعدت مسئولین محترم بانک مرکزی وهمچنین مدیر عامل و اعضای محترم هیات مدیره بانک صادرات ایران، برای گذار از موانع سخت موجود در مسیر پرداخت تسهیلات به شرکت پدیده شاندیز اظهار داشت، با هماهنگی مسئولین محترم بانک مرکزی و بانک صادرات ایران، مقرر شد تا اولین نشست مشترک معاونین وزارت کشور وبانک مرکزی و مدیران عامل بانک های عضو کنسرسیوم ، هفته اینده و با دستور کار بررسی روند پرداخت مانده تسهیلات ، در محل وزارت کشور برگزار گردد.

کوروش۹۴

همونطور که در پست قبلی هم اشاره شد ,وام پدیده پرداخت میشود و اگر شخصی نگران این موضوع خاص است ,نگران نباشد!!!! قبلا هم در مورد نمایشی و دستوری بودن این مبلغ حرف زده شد,بانکهای متضرر و با کمبود نقدینگی ,آیا تمایلی به پرداخت وام دارند؟؟؟ مسلما خیر,اما به صورت دستوری مبلغی نامعقول را به صورت قطره چکانی پرداخت میکنند که اگر بخواهد صرف ساخت و ساز شود همچون قطره بارانی میماند که نرسیده به زمین گرم تبخیر میشود!!!! دوستان از خود و هیات مدیره این پرسش را داشته باشید,اگر پدیده طرح توجیهی داره و سود ده است,چرا بانکها با اما و اگر وام میدهند؟؟؟؟ چرا قطره ای؟ چرا با واسطه؟مگر نگفتند طرح سود ده داشتیم؟؟؟ پس کو!!!!! میگن سرمایه گزارا گفتند اگر وام تصویب شه و پرداخت بشه ما ورود میکنیم,حتی ده درصدم سهام روگران تر میخریم!!! اینوما نمیگیم,هیات مدیره چند روز پیش توهمین خبرها و پرسش پاسخها گفت,مطالبش موجوده!! یعنی سرمایه گزار لنگ وام ۲۵ میلیارد تومنی توی دوتامرحله هستند ؟؟؟؟ راه درست فروش زمینها و همین آجرهایست که میگن نمیشه فروخت!!! میشه فروخت جناب شوشتری!!! هرچیزی مشتری و قیمت خودشو داره!!! پدیده احتیاج به سند کلی و بی اما و اگر و خروج شرکایی مثل ارگانها دارد که الان شریک زمینهای شرکت شده اند!!! گیتی پسند چراغ مالباختگان پدیده هست,با چند هزار کارگر و تولیدات کلان در سطح کشور وبعضا صادرات,اثری از مالباختگان واقعیش نمونده!!! در صورتی که اونجا از روز هجمه تولید داشت و قراره پدیده به بهره برداری و سود برسه بعد ببینند که چه کنند!!! راه فروش همینی است که الان موجوده و طبق ادعای خودشون به اصل و سود پول همه میرسه,البته سودی منطقی و همگانی و متناسب با آورده و زمان ورود ,نه سودی از ضرر دیگران !!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *