شوشتری: تعدیل را به طور جدی دنبال می‌کنیم

شوشتری: تعدیل را به طور جدی دنبال می‌کنیم

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده گفت: این مجموعه به شکل جدی به دنبال انجام تعدیل است و خواهان اینست که راهکاری اجرا شود که در برگیرنده بهترین روش تعدیل سهام در راستای منافع شرکت باشد.

به گزارش اخبار پدیده، محسن شوشتری اظهار کرد: بر حسب مصوبه شورای امنیت کشور و به تبع آن مصوبات ستاد محترم تدبیر این مجموعه به شکل جدی به دنبال انجام تعدیل است و خواهان این بوده که راهکاری اجرا شود که در برگیرنده بهترین روش تعدیل سهام در راستای منافع شرکت باشد.

وی ادامه داد: بدنبال مصوباتی بودیم که هم سهامداران شرکت از آن نفع ببرند و هم دوام و قوام اقتصادی خوبی برای آینده شرکت داشته باشیم و در مجموع منافع شرکت و سهامداران در این تصمیم لحاظ شود.

شوشتری تصریح کرد: در این خصوص ما به عنوان هیات مدیره شرکت پدیده، پیشنهادهای خود را برای ستاد تدبیر فرستادیم و امیدواریم طی روزهای آینده مراحل قانونی طی شود و بتوانیم بر اساس آن تعدیل را عملیاتی کنیم و بعد از تعیین تکلیف تعدیل نسبت به گشایش اتاق مبادلات سهام اقدام نماییم.

کوروش۹۴

طرح مساله تعدیل بدون وجود سرمایه گزار و خرید به قیمت پایه ۳۳۷۵ تومن,بی معنی وخنده دار است!!! البته برای فریب اذهان عمومی و نمایش و شو بدک نیست!!! اما مساله ای کاربردی نیست!! مثال: شخصی ۱۰۰۰سهم رو خریده به قیمت ۱۲۰۰۰,(۳.۵۷۷ برابر بهش سهم بدن+۳۰ درصد سهام جایزه) قیمت هر سهم براش میفته براش ۳۱۰۰ تومن!!!! بر فرض مثال اگر در اتاق سهام اجازه فروش تمام سهمشو داشته باشه که مسل نداره!!! این سهم رو به قیمت پایه هم که ازش بخرن,همون اصل پولشو بعد ۳ سال میگیره!!! حالا در نظر بگیرید قیمت پایه ای در کار نباشه اونقت چه میشود!!!! ابهام و ایراد فراوان است و افق نامعلوم!!!!! پس تعطیل ۳.۵۷۷ بر خلاف ادعای ستاد,باعث ضرر کسانیست که آخریا سهم خریدند!!! از طرفی نبود سرمایه گزار عمده و اشاره نکردن قطعی به خرید قیمت پایه مشکل اساسی خواهد بود و تعدیل رو بی اثر میکنه!!! موضوع چند وجهی است و توجه نکردن به هر کدوم از وجهها,باعث به هم خوردن تعادل و فروریختن طرحهای اعلامی میشه.

امیر

با توجه به عملکرد هیئت مدیره و ستاد تدبیر و سخنان رئیس هیئت مدیره، به نظر می رسه به اسم حفظ منافع سهامداران نخست منافع وزارت خانه های دولت تامین شد و حال نوبت حفظ منافع شرکت است. لعنت به هر کس که در این زمینه سوء استفاده کرده یا سوء استفاده بکند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *