صحبت های یک سهامدار در واکنش به خبر نمایشگاه وصال

صحبت های یک سهامدار در واکنش به خبر نمایشگاه وصال

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

صحبت های یک سهامدار در واکنش به خبر نمایشگاه وصال:

میگویند چرا سیاه نمایی و قدر ناشناسی میشود نسبت به خادمان جدید پدیده!!! من از شما میپرسم جناب شوشتری,این خبر شرم ندارد!!! نمیدانید چه خانواده هایی که در تدارک امر خیر به هر نوعی بودند زندگیشان سر نگرفت؟نمیدانید بنیان چه زندگیهایی ویران شد!!! نمیدانید چه عده ای خانه خراب شدند و همین الان شب عید خانه به دوش هستند!!! چه انسانهای با ابرویی بی ابرو شدند!!! آن وقت نمایشگاه وصال برگزار میکنید!! ما نه راضی هستیم نه آن را در جهت منافع خود میدانیم ,ویران باد تمام این تشکیلات دروغینتان!!! هیچ توقعی از شما نیست که این ویرانیها را آباد کنید,شما را مسبب نمیدانیم , اما دیگر نمک نپاشید!!!

بس است ,ما سر جنگی با شما نداریم,میگوییم اگر شما مدیر بوده ای در این مملکت ,باید بهتر از ما بدانی که این بار کج به مقصد نمیرسد!!! چرا میخواهید وانمود کنید میرسد!! من از شما میپرسم مگر میشود با وجود شاکی ,کار درست و صحیح پیش رود,مگر میشود با وام قطره ای بهره ای ,کار به سامان شود!! مگر میشود با عدم قطعیت خود شما در مورد اتاق سهام ,سهام ارزنده شود؟ مگر میشود با وجود ۱۳۰۰۰۰ هزار ضد تبلیغ ,برند پدیده بازگردد؟

من از شمامیپرسم,چرا سهام رو ۵۰۰۰ با کسر جرایم اعلام کردید در رسانه ملی و بعد ۳۰۰۰؟ چرا وقتی دهقان افشا کرد بازهم گفتید اینگونه نیست!!! مگر نگفتید هیچ سرمایه گزاری پدیده بی سند و جواز را نمیخرد,الان چه؟ غیر از این است که به فکر بازگشایی اتاق فقط به پشتوانه همین سهامداران و روشهای گذشته هستید؟ مگر همه شماها دم از اعتقاد نمیزنید!! مالباختگان پدیده , شرعاو عرفا و قانونا ,ناراضی هستند از وضع موجودو اقدامات کم مایه شما!!! اگر اهل دین هستید ما ناراضی هستیم,اگر اهل اخلاق و عرف هستید ,باز هم ناراضی هستیم,دگر با چه زبانی بگوییم!!!!! میگویند از سر استیصال و عصبانیت ونیت شخصی همچین حرفهایی زده میشود!! بگزار بگویند این نابکاران!! اما این حرف دل صدها مالباخته شریف است,با سیاه نمایی و انحراف افکار عمومی نمیتوانید حق را منکوب کنید!!!

ما دست پیش کسی دراز نکرده ایم!!! ما تاوان ریسک کار خود را بر گرده کسی نمی اندازیم!!! ما میگوییم دارایی به اندازه طلبمان هست,پنجه خود را از بدن نحیف پدیده بیرون بکشید!! در ظاهر دوست و در خفا خنجر نزنید!!! شرایطی ایجاد تا پدیده واگزار شود,دست از جرایم غیر شرعی بکشید,دست از فعل حرام بردارید, درست است رویای پدیده را عده ای بر باد دادند,اما شما لااقل زمینه واگزاری ویرانه های این بنای کج را فراهم کنید تا شاید مالباختگان به سرمایه خود برسند.

اسماعیل

باسلام
اینجانب به دلیل عدم ثبت نام با توجه جدول مذبور حروف الفبا اقدام نکرده ام
چطوری میتوانم ثبت نام اولیه را انجام.
دوستان عزیز باتوجه به عدم دسترسی اینترنت در صورت امکان هرکسی که میتواند پاسخ اینجانب را بدهد لطفا راهنماییم کند
سپاسگزارم

رضا1

سلام کوروش۹۴ شاید اگه همه ما سهامداران بجای دل بستن به وعده های دروغین بیاییم بور جمعی از نمایندگان مجلس تقاضا کنیم کمیته تحقیق وتفحص درباره پدیده تشکیل دهند بعید نیست خیلی ازکسانی که مدعی تدبیر هستند به سزای کوتاهی هاشون برسند ضمن اینکه صدای مظلومیت دههاهزارسهامدار به گوش همه ملت میرسه.از اظهار نظرهای بعضی نمایندگان درباره پدیده مشخص میشه که حتی بسیاری از نمایندگان مجلس کلا از ماجرا بی خبرند چه رسد به بقیه مردم.

کوروش۹۴

آقا رضا ۱یک کاملا درست میفرمایید,اما پاسخ شما در همون پرسشتون هست!!! نماینده ها آگاه نیستند!!! دیگه کاری از مردم بر نمیاد که!!! وقتی نماینده بعد دوسال هنوزم نمیدونه اصل ماجرا چی هست ,از دیگران چه توقع!! همونطور که ستاد دو سال وقت داشته و این شده ثمرش!!! مجلس هم وقت داشته!!! دو سال پدیده تعطیل بوده و بهترین فرصت تحقیق و تفحص!!! هر چند الانم راه درست تعطیلی مجموعه و ورود پرقدرت نه نمایشی مجلس برای تحقیق است,فعلا تنها راه همین ارتباط مالباختگان با این چند تا نماینده ایست که پیگیر هستند مثل مقصودی و دیگران.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *