قیمت سهام توسعه پدیده مشخص شد: ۹۲۲۴ تومان

قیمت سهام توسعه پدیده مشخص شد: 9224 تومان

مدیرعامل گروه شرکت های پدیده از طی مراحل تعیین و تایید قیمت سهام توسعه در ستاد تدبیر خبر داد و قیمت هر سهم شرکت توسعه  را ۹۲۲۴ تومان اعلام کرد.

به گزارش اخبار پدیده، سید محسن شوشتری در این باره گفت: پیرو  پیگیری های انجام شده توسط آقای دین پرست و مساعدت اعضای ستاد تدبیر، قیمت سهام توسعه پس از ۴ روز  بررسی  در ستاد، خوشبختانه امشب نهایی و ابلاغ شد.

وی ادامه داد: ساعتی قبل قیمت سهام شرکت توسعه گردشگری پدیده شاندیز  به تایید نهایی ستاد تدبیر رسید.


شوشتری تصریح کرد: بر اساس مبانی کارشناسی انجام شده قیمت هر سهم توسعه ۹۲۲۴ تومان اعلام شده و با توجه به لزوم جبران مابه التفاوت قیمت سهام همه سهامداران از ۳۳۷۵ تومان تا ۱۲۰۷۲ تومان،  به هر سهامدار به ازای هر سهم شرکت ابنیه که وجه ان توسط سهامدار پرداخت شده، ۰٫۹۴ سهم شرکت توسعه داده خواهد شد.

وی ادامه داد: تعداد کل سهامی که به هر فرد  تخصیص داده خواهد شد در سامانه اتاق مبادلات سهام شرکت ابنیه قابل مشاهده خواهد بود.

سعید

مدیران مسئول پدیده واستانداری
ما با تعداد سهام وتعدیل کاری نداریم .لطفا اصل پول مارو بدید سودش مال شما
دیگه بعداز نابودی زندگی سود چه فایده داره.

یه سهامدار

از طرف خودت حرف بزن داداش چند ساله پولم خوابیده یکجا.باید چند برابر اصل پول بهمون سود بدن

کوروش۹۴

روی کاغذ مالباختگان واقعی فقط صاحب اصل پول خود خواهند شد!!! تاکید میکنم روی کاغذ!!!!! میگن نفروشید تو اتاق سهام!!! خوب وقتی تعدیلی درست کردیدکه طرف پولش ده برابر میشه و سهام براش ۲۰۰ تا تک تومنی هم نمیفته!!!! میخواید ازش نفروشه!!!برای چی نفروشه؟؟؟؟ ریسکی نداره این طرف!!! میگه هرچی خریدن سوده!!! حقم داره!!! تعدیلی ناعادلانه بر خلاف کارشناسی چندین ماهه صورت گرفت که خودش باعث صف فروش شد!!!! فرض شخصی ۱۰۰۰ سهم به قیمت ۱۲۰۰۰ خریده,الان۱۰۰۰ سهم ۳۳۷۵ تومنی بهش دادن توشرکت ابنیه +۹۴۰ سهم ۹۹۲۴ تومنی شرکت توسعه,برفرض مثال همین الان همشو به همین قیمتها ازش بخرن!!! تقریبا برابر میشه با اصل پولش!!!! اینا درصورتی بود که بخرن!!! اما دیدیم که خریداری نیست تواتاق سهام!!!! درضمن این سهام توسعه در آینده ای نامعلوم عرضه میشه!!! اول باید سهامدار عمده بیاد تو اتاق سهام ,اکثر سهام رواز مردم بخره اونوقت بره بازار توافقی و سهام توسعه عرضه بشه و باقی داستان!!! حالا با همین اعداد و ارقام شخصی که بعد هجمه سهام ۱۰۰۰ تومنی خریده,پولش ۱۲ برابر میشه!!!!! یعنی سود هزار و دویست درصدی!!! اینکه سواد خاص یا اطلاعات خاصی نمیخواد!!! مشخصه تعدیل ناعادلانه ونابخردانه است!!!! ممکنه این سوال مطرح شه از اونی هم که ۱۰۰۰ خریده,نمیخرن مثل اونی که ۱۲۰۰۰ خریده,بله این امکان هست,اما ریسک این شخص یک دهم طرف مقابل نیست!!!! یعنی ۲۰۰ تا تک تومنی هم سهامش روبفروشه سود آنچنانی میکنه!!! اینه اشکال پدیده!!! اینه اشکال ستاد تدبیر!!! این روش که بدتر از زمان پهلوان شد!!! فساد بزرگتری داره رخ میده!!! این چه ستاد و استانداری هست که حرف خودشوقبول نداره!!! اون شبی که گفت تعدیل بورسی و بر اساس آورده و زمان ورود هست,گفتم برای اولین بار استانداری حرف عادلانه ومنطقی زد !!! ۲۴ ساعت هم نشد که حرفش برگشت!!! با این حساب هیچ اعتباری به هیچ حرف و عملشون نیست در ادامه باز هم نهایت تاسفم رو بابت وضع اسفبار مالباختگان معسر در سومین نوروز این قصه پر غصه اعلام میکنم.

کوروش۹۴

تکراری اما مهم است,دو سال پیش در چنین روزایی بحث درگرفت بین ما ویه عده از سهامدارا,ما گفتیم باید مثل میزان هیات تسویه باشه واونا با ستاد هم رای بودن و میگفتن به ضرر ماست!!! الان خوشبختانه اکثر مالباختگان میزان تا سقف ۵۰۰ میلیون به پولشون رسیدن این در حالیست که پدیده هنوز در حال کشف قیمت سهام روی کاغذ است!!! البته اونایی که مخالف بودن ,بیراه هم نمیگفتن,اولا یه سریشون پول لازم نبوده و نیستن ,دوم اینکه عده ایشون جزو همینها هستند که احتمال سود ۱۰۰۰ درصدی براشون هست!!! برای همین مخالف روش عادلانه و توزیع یکنواخت ریسک بوده و هستند,هرچند بعضی هم فریب خوردن یا از روی ناآگاهی با این جمع و ستاد همراه شدند!!! به هر حال اون جمله قدیمی همچنان پابرجاست,بار ضرر بر دوش مالباختگان خواهد بود و بس!!!!!!!

رضا1

آیا کسی میدونه روش قبلی که به ازای هرسهم قرار بود سه سهم از سهامدارعمده به سهامداران خرد تعلق گیره به عدالت نزدیکتربود یا روش کنونی که به ازای هرسهم حدود یک سهم تعلق خواهد گرفت کدومیک بهتره؟

کوروش۹۴

آقا رضا۱ اگر منظورتون عدالت است که تنها شیوه تعدیل درست همانی بود که در ابتدا بر اساس زمان ورود و میزان آورده مطرح شد که متاسفانه راه اشتباه گذشترودر پیش گرفتند ودر آینده اقلیت مالباخته ساکت نخواهد نشست!!!! اگر منظورتان ۳٫۵۷۷ یا .۹۴ است,اینها بازی با اعداد است!!! و توفیری با هم ندارند!!! از لحاظ ریالی جفتشون یک عدد میشود, (.۹۴*۹۲۲۴=۳۳۷۵*۲٫۵۷۷),یعنی همان تعدیل قبلی ۳٫۵۷۷ برقرار است ,احتمالا در قسمت سهام توسعه که خودشونهم اشاره کردند بهدنبال افزایش سرمایه و خرد کردن قیمت و افزایش تعداد هستند,مثلا سهام ۹۰۰ تومن و تعداد ۱۰ برابر میشه و مسلما اجازه عرضه تمام سهام رونمیدهند و کلا پروسه زمان بری هست با داستانهای مختلف!!!! ابتدای ماجرا عرض کردم,زیان دیدگان اصلی مالباختگان هستند که قربانی خواهند شد بخاطر ناآگاهی وناتوانی ستاد ومدل هرمی و حبابی سهام پدیده در کنار فرهنگ غالب در ایران که مبتنی بر منافع فردی است نه ملی , به مرور تبعات تعدیل ناعادلانه بر مالباختگان بیشتر خودشو نشون میده.

علی اوایی

از مالکان و سهامداران واقعی شرکت پدیده تقاضا دارم فعلا از تجزیه و تحلیل گفته ها و نوشته های قبلی مسئولین ستاد تدبیر وگمارده های آنها در شرکت بگذریم و این محترم هارا که ۲۸ ماه همه ی ما را سر کار گذاشتند را در اولین روزهای سال نو اول به خدا و سپس به سخنان بسیار مهم مقام معظم رهبری که اشاره ای واضح و دستوری بالاتر از تمام ارکان نظام بود ارجا بدهیم.زیرا چنین امری هر چند با اشاره ولی لازم آل اجرا برای تمامی مدیران ولایی میباشد. و درین زمینه نمیتوانیم از مدیران خرده بگیریم.انشاالله تعالی و با ا رزوی طول عمر برای مقام رهبری نظام جمهوری اسلامی ایران.

کاظم

مهمترین مساله امروز سهامداران عدم اعتماد به مسئولین است . در روز روشن دار وندار مردم به غارت رفت من یکی از سهامداران هستم که در جنوب کشور در شرایط بسیار سخت وطاقت فرسا بخش عمده ای از حاصل زندگی ام را صرفا به علت تبلیغات صدا وسیما در این پروژه سرمایه گذاری کردم در حالیکه حداقل می توانستم با سود ۲۷ درصد در بانک بگذارم حالا روزی صدبار می میرم وزنده میشوم . وبعداز این همه رنج وتعب چشم انداز روشنی نمی بینیم. تصور نمی کنم در هیچ کجای دنیا چنین ظلمی در حق مردم روا بدارند. مردم حاضرند سرمایه خودشان را در دفن بکنند ولی در این کشور سرمایه گذاری نکنند. داد از بیداد که فریاد عدل علی گوش فلک را کر کرده ولی در روز روشن سرمایه مملکت را میلیاردها مدیران فاسد میدزدند ولی ککشان نمی گزد. با توجه به اینکه ما سهاممان را به تعهد نامه تبدیل کردیم . مدیریت طبق قانون باید به تعهدشان عمل کنند واینکه الان از ما خواسته میشود تعهد نامه ها را تبدیل به سهام کنیم بر چه مبنایی قانونی است وبدور از عدالت است. که عده کثیری در قیمتهای پایین سهم را خریده وبر مبنای ۱۲۰۷۲ تومان تعدیل شوند درحالیکه تعهد داران وعده سرخرمن بدهند. خداوندا در قرن فرمودی ملک به کفر میماند ولی با ظلم پایدار نمی ماند پس ای دادگر تنهای بی همتا ظلم ظالمان را به خودشان برگردان.

مهران

سلام پولمون میخوایم.
چه بی بخارین،اگه هرچی دیگه بودحواب میدادن.
اینادارن ازنجابت سهامداران سو۶استفاده میکنن

ابراهیم

اینجور که معلومه اینجا همه بدبینن به پدیده.
عزیزان پدیده پروژه کوچیکی نیست که همه مشکلاتش به همین راحتی حل شه،یک عده از ناآگاهی آوردن همه دار و ندارشونو ریختن تو پدیده و الان هیچی ندارن حق دارن گریه کنن اما خود من که فقط بخشی از پولمو به پدیده اختصاص دادم الان هرچند ناراحتم از اوضاع به وجودآمده اما یقین دارم که پدیده آینده بسیار درخشانی داره واسه سهامداراش.
حتی اگه با بدبینی بهش نگاه کنم از نظر من همه این مشکلات و به تعویق انداختنا وتشنج ها واسه این بود که سهام رو از سهامدارای خرد به مفت واسه خودشون جمع کنن .
پدیده آینده درخشانی داره.بیشترین برد رو اونی میکنه که تا اتمام کامل پروژه بتونه همراه پدیده بمونه

کوروش۹۴

جناب ابراهیم,از دید شما این حرفها بدبینی است از دید ما واقع گرایی هست!! در ضمن پاشنه آشیل پدیده همین تعارضات بین سهامداران اون وتفاوت شرایط و دیدگاهها است که مانع اعتراضات اساسی همچون موسسات شد که به هر حال به اصل پئل خود میرسند!!!,خوشبختانه شما مالباخته نیستی,اما اقلیت بزرگی از سهامداران مالباخته شده اند و این موضوع در کنار دهها دلیل دیگه,ملغمه ای بوجود میاره که خروجی خوبی نداره!!! یعنی اصلا خروجی نداره و صفر است!!! همین تعارضات نمیزاره اون آینده ای که شما مد نظرت هست به بار برسه!!! به نظر دیدگاه شما برای قبل هجمه میباشد و به شخصه امکان ساخت و بهره برداری از این مجموعرو با دلایل و منطق و مهمتر از اون موارد گذشته صفر میدانم!!! افسوس که گذشته دیگه برنمیگرده!!!!!!

بهار

۱۴ شهریور ۹۴ سهام فروختم به خود شرکت !!! هنوز پولمو ندادین.یک سال پیش از اون سهام رو خریده بودم ۱۱ تومن الان تو گواهی نامه زده ۱۴ تومن هر سهام.دوباره عوض شده قیمتش پس سود ۳۰ درصد سالانه من چی میشه.لعنتیا اون همه یپس انداز من بود !!!!!!!!

حسن

نگران نباش بهار خانم من وخیلی های دیگه تمام زندگیشون به خاطر بی عدالتی و مال مردم خوری مسعولان پدیده ازبین رفت هر نماز و روزه ای که میگیرن ومیخونن درست نیست

مظلوم

آقای کورش با سلام به شما یکبار خودم را با تلفن و ادرس قبلی معرفی کرده بودم .گرفتاری و مشکلی که برایم پیش آمده قابل گفتن درین چهار چوب خوب نیست و خیلی از دنبال کنندگان این برنامه ممکن است نسبت به بازنشستگان جور دیگری نگاه کنند .با اینکه همه میدانند پول دادیم و سهام خریدیم و….بماند برادر عزیز ضمن ارج نهادن به تلاشهای شما در رسیدن به مسیر عدالت و رسیدن حق به حقدار از شما و دیگر دوستانی که تمکن مالی دارند عاجزانه تقاضا میکنم کارسازی بفرمائید حدود ۱۰۰۰ ت ۲۰۰۰ از سهام اینجانب را واگذار کنید با هر قیمتی که امروزه می ارزد .به امام رضا(ع)سوگند که نیاز مبرم دارم. شما مجاز هستید تلفن من را در اختیار هر کس که صلاح میدانید بگذارید متشکرم. .

کوروش۹۴

با سلام وعرض ارادت خدمت هموطن گرامی مظلوم,سپاس از اینکه اینجانب رو قابل دونستید,متاسفانه در شرایطی نیستم که شما فکر میکنید!!! با ارتباط با گروههای تلگرامی پدیده,شاید خریداری پیدا کنید,واقعا جز تاسف و احساس خشم و انزجار نسبت به مسببین این ماجرا که ,کار را به اینجا رسانیده اند,حرفی نیست.

mojtaba

با سلام
پدیده به این زودی مشکلاتش درست نمیشه چون سود در درست نشدنش هست .
این پروزه رو بیشتر بزرگ نمایش میدن تا مردم فک کنن خیلی کار بزرگی هست در صورتی که پروزه های بزرگتر در کشور استارت خورده و تمام هم شده . دوستان اگه بخوان یک هفته درست میشه ولی در ایران مد شده این کارها ومجوز میدن بعد که پول مردم رو گرفتن مجوز رو باطل میکنن. متاسفم برای کشورم که مسولینش به فکر مردم نیستن بلکه به فکر جیب هایشان هستند.

علی اوایی

کورش ۹۴سلام و عرض ادب.
برادر عزیز همه آنچه که تا حالا فرمودید عین واقعیت هستش و من هم آنها را امضا میکنم. اما تکرار مکررات برای این حضرات که میتوانند با جسارت حق ما ها را بخورند و از کسی نترسند و حتی رئیس دولت هم در تائید کارهاشان و زدن تو دهن ما سهامداران مجددا آنها را در تیم کاری قرار دادند.یعنی آب در هاون کوبیدن است و تنها داغها تازه میشود.پس باید راه بهتری انتخاب کرد ویا بخدا واگذار کنیم و نفرین شاید مرغ امینی رد شود و….

کوروش۹۴

هموطن گرامی علی آوایی ,مطالب شما رو میخونم که حرف دل مالباختگان است,نظر شما محترم است,اما اجازه بدید فضای باز رسانه ای برقرار باشه و مالباختگان واقعی هم رسانه ای برای بیان ظلم و ستم روا گشته داشته باشن.

محمد

سلام
چطوری میشه مانده سهام توسعه رو در سامانه خرید و فروش سهام پدیده فروخت آیا غیر قابل فروش هست ؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *