موافقت وزیر کشور با آغاز تبلیغات قانونی شرکت پدیده شاندیز در رسانه های عمومی

موافقت وزیر کشور با آغاز تبلیغات قانونی شرکت پدیده شاندیز در رسانه های عمومی

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور از موافقت دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور با انجام تبلیغات رسانه ای قانونی مورد نیاز شرکت پدیده شاندیز از طریق صداوسیما و دیگر رسانه های عمومی ملی و محلی خبر داد.

به گزارش اخبار پدیده، بابک دین پرست رییس کارگروه ویژه پیگیری مشکلات شرکت پدیده با اعلام این خبر افزود: دکتر رحمانی فضلی در این مجوز ویژگیها و شرایط مهمی را برای انجام صحیح و مناسب این اقدام بسیار تاثیرگذار، در راستای جلب مشارکتهای مردمی برشمرده و مورد تاکید قرار داده است.

وی اظهار داشت: مراتب امروز به استاندار خراسان رضوی و رییس ستاد تدبیر و ساماندهی شرکتهای سرمایه گذاری و موسسات مالی و اعتباری استان ابلاغ گردید تا در راستای اجرای دقیق این امر مهم تمهیدات و تدارکات لازم را معمول دارد.

کوروش۹۴

مسوولین محترم!!!درسته زیر پای پدیده لیز بود و پدیده سر به هوا! !! اما میشد وقتی زمین خورد دستشو گرفت!!! میشد وقتی میخواست بلند شه,شمازیر پاشونکشید!!! مردی نبود پای فتاده ای زدن,گر دست فتاده ای بگیری مردی!!! عده ای میگن گذشته ها گذشته!!! نه خیر, گذشته نمیگزره!!! اینا چرت و پرت توفیلماست!!! همانطور که گفتم به رغم این مجوز و اخبار این چنینی بعیدمیدونم تبلیغات پدیده به شکل قبلی از سر گرفته شه!!! یه بار دیگه هم گفتن تبلیغات آزاده اما خبری نشد!!! رسانه ملی طی سالیان جرم مرتکب شده و میلیارد ها تومن پول مالباختگان را گرفته و به جاش تبلیغات سهام حبابی کرده!!! گفتند پدیده فاسداست,با این حساب رسانه ملی که صبح تا شب تبلیغ فاسد پخش میکرد!! چرا بازخواست نشد!!! جالبه که الان میگن صدا و سیما پول تبلیغات میخواد!!!! آخه زور گویی تا چه حد!!! ستم تا چه حد!! چه پولی!!! لامذهبها مگر ادعای دین و شرع ندارید!!! با کدوم منطق باز هم میخواهید جماعت مالباخترو را تلکه کنید؟؟؟ برادران وخواهران ستم دیده,یک صدا به پرداخت پول به صدا و سیما اعتراض کنید!!! رسانه ملی به ما بدهکار است تا انتهای این پروژه!!! ازهمین راههایی که با مسوولین در تماس هستید,این خواسته به حق رو بیان کنید,بحث مقدار پول نیست,بحث دزدی است!! صدا و سیما همین الان اگر دادگاه صالحه ای برپا بود,میلیارد ها تومن جریمه میشد در کنار سایر جرایم!!!!! بعد از این ,چه چیز را میخواهند تبلیغ کنند؟؟؟؟ آیا پدیده مضحکه عام و خاص نمیشود؟؟؟ هموطنان شک نکنید,سیل جوک و شوخی روان خواهد شد!!! نمیگویند ما فلان شخصی را میشناسیم که کار و خانه و زندگیش بر باد رفته ,اونوقت اینها تبلیغ میگزارند!!! بگزارید من به شما بگویم تبلیغ درست چیست!!! میخواهید برند پدیده اوج بگیرد ,ابتدا مالباختگان را از اسارت برهانید!!! ضرر و زیانها را بپردازید ,شک نکنید بدون تبلیغ خاصی طرح هایتان رونق میگیرد!! وقتی جناب شوشتری,کلمه پول نیست پول نیست,لق لقه زبانش است!!! کجا و کی برندپدیده باز میگردد!!!! کدامیک از مالباختگان دوست ندارد شرکت پدیده بلندشود و این بساط جمع شود؟؟؟ مسلما همه برپایی مجدد پدیدرا دوست دارند,اما هنوز افقی معلوم نیست!!! جناب شوشتری ,گفتید اگر کنسرسیوم راه بیفتد,سرمایه گزاران مایل هستندسهام پدیدرو تا ده درصد قیمت پایه بالاتر بخرند!!! پس چرا معطلید!!! باز کنید در این اتاق گنجرو تا همه بهره مند بشن!!!

سعید

جناب کوروش ۹۴
بنده طی هفته گذشته به مشهد وتهران سفر کردم از دادگستری گرفته تا استانداری ومجلس موضوع تعدیل رو بیان کردم همگی بالاتفاق گفتند تعدیل برای همه مساوی نیست وتابع زمان ورود است وفرمودند بااین روش همه سهامداران درشرایط یکسان قرار خواهند گرفت وهفته اینده بیانیه تعدیل صادر میشه

کوروش۹۴

آقا سعید با تشکر از شما و سایر هموطنان که هر کدام در این دو سال به نوعی در راه احقاق حق گام برداشتند,حقیقت این است اگر آقایان بگویند شب سیاه هست هم دیگر کسی باو نمیکند!!! اما امیدورایم آنچه به شما گفته اند واقعیت داشته باشد و از آن مهمتر ,سرمایه گزار ۱۳۰۰ میلیارد تومنی برای فاز اول طرحشان داشته باشند وگرنه هرچه گفته اند تا کنون,آب در هاون کوبیدن است!!!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *