پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و  پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
سلام، چرا شماره تلفن شرکت در دسترس نیست و نمی گیره، در ضمن پس اتاق مبادلات کی راه اندازی میشه؟

پاسخ:
به دلیل مشکل فنی که برای خطوط تلفن ایجاد شده خطوط از دسترس خارج شده است. در حال رفع مشکل و تلاش برای وصل مجدد خطوط هستیم.

اتاق مبادلات نیز در مرحله تست است و بورس به عنوان مقام مافوق یا سیستم نظارتی هنوز پاسخ مثبت به این تست نداده است.


سوال:
با سلام ، امیدنامه شرکت چه زمانی اعلام میشه ؟

پاسخ:
بیانیه شفافیت بر اساس استانداردهای روز اماده شده و بر اساس زمان بندی مد نظر بورس و بر اساس ضوابط بورس اعلام می شود.


سوال:
سلام این اتاق مبادله کی باز میشود پس چرا امروز وفردا میکنید فقط قصد سر گرداندن سهام داران را دارید یک کاری کنید

پاسخ:
اتاق مبادلات سهام در مرحله تست است و مقام مافوق یا سیستم نظارتی هنوز پاسخ مثبت به این تست نداده است.


سوال:
سلام علیکم.چرا در مورد نمایشگاه وصال۷ هیچگونه تبلیغاتی در سایت پدیده و سطح شهر انجام نشده است؟چرا اینقدر ضعیف؟علت خاصی دارد؟

پاسخ:
بر اساس درخواست پیمانکار نمایشگاه وصال ۷ به صورت دعوتنامه از افراد مورد نظر ایشان صورت گرفت و اطلاع رسانی همزمان با برگزاری نمایشگاه در کانال رسمی و سایت پدیده انجام گرفت.


سوال:
سلام خسته نباشید خواهشا جوابم رو بدید آخه من چند دفعه سوالمو مطرح کردم و جواب نگرفتم میخاستم ببینم من شهرستانم و با مشهد ارتباط ندارم فقط یه بار امدم برگ تعهد پرداخت گرفتم و دیگم نیامدم الان باید چکار کنم

پاسخ:
اگر قصد تبدیل به سهام دارید. برای تبدیل تعهد نامه به سهام باید بعد از گشایش اتاق مبادلات سهام مراجعه کنید.


سوال:
سلام. لطفا جواب سوالات رو بدهید.تعدیل سهام چه زمانی انجام میشود؟ تعهدنامه هارو کی و چگونه باید تبدیل به سهام کرد؟

پاسخ:
برای تبدیل تعهدنامه به سهام پس از گشایش اتاق مبادلات اعلام می شود. دستورالعمل تعدیل نیز به زودی اعلام می شود.


سوال:
سلام من از پرسنل سابق سهام شرکت هستم که ۸ ماه بیمه از سال دی ماه ۹۳ تا ۹۴/۱۱/۱۵ کی تکلیف این بیمه ها و سایر حق و حقوقات پرسنل سابق مشخص می شه؟

پاسخ:
امکان تهاتر معوقات پرسنل با سهام وجود دارد.

کوروش۹۴

همون بهتره تماس شرکت با مردم قطع شه!!! و از اون بهتر اینکه کلا تعطیل شه تا مشخص شه سرانجام مالباختگان چه باید شود!! ودر این هیاهو برای هیچ صدای حق طلبی گم میشود!!! هرچند در نهایت نظرات واقعی مردمی نمود پیدا میکند , چنانچه سایت پدیده اقدام به نشر نظرات اشخاصی که ظاهرا سهامدار فعال دنیای مجازی هستند کرده که گوشه ای از حقایق در اون نظرات دیده میشه و همگی بر این نکته مهر تایید زدند که بدون خروج شاکیان اعتماد بر نمیگرده!! برند نابود شده الان با اسکناس برمیگرده, با پول رایج مملکتی!!! نه با گزافه گویی,بانکها پولشان کجا بوده!!! لزومی به ورود به بحث کلان اقتصادی بانکها نیست که دوستان در جریان ضررهای هنگفت چند روز اخیر هستند و در ضمن اگر وامی هم باشد برای راه اندازی پدیده نخواهد بود!!! اصلا توقعی هم نیست!! درست هم نیست به این شکل!! راه درست ورود سرمایه گزاران عمده و خروج مردم و بعد از آن تصمیم گیری ازطریق آنهاست نه التماس به بانکهای ویران شده!!! در این بین سهامدارانی که مایل هستند هم میتوانند بمانند و احتمال ماندگاری افراد و حتی درصدی جذب غیر بالا میرود,اما شیوه اکنون راه به جایی نمیبرد,و در بهترین حالت ,اکثریتی خارج و اقلیتی بزرگ اسیر این شیوه اشتباه شده و بار تعدیل بر دوش انها خواهد بود!!!! وقتی سهامدار عام این را میداند ,چرا کارشناسان اقتصادی با علم به این موضوع همچنان بر راه اشتباه پای فشاری میکنند؟ جز برای ثبت جرایم؟ جز درگیریهای سیاسی و منطقه ای؟ جز احتمال بی ارزش بودن این املاک و دروغ به مردم؟ جز کارآفرینی با پول مالباختگان همچون گیتی پسند؟ سوالات بیشماری را میتوان مطرح کرد اما بی پاسخ!!!

ناهيد

به دلیل مشکل فنی ؟؟؟ این چه مشکلیه که همش در سرزمین شاندیز اتفاق میافته !!؟ دروغ میگید و فکر کردین مردم نمی فهمن!؟ مسخره کردین خودتونو؟!!!

رضا

قرار هست که مطالبات طلب کاران با سهام پرداخت بشه هر سهم رو ۳۳۷۵ تومان حساب می کنن ولی معدود خریداران در بازار ۴۰۰ تومان می خرند یعنی یک هشتم یعنی بدبختی و بیچارگی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *