پرسش و پاسخ سهامداران و مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده

پرسش و پاسخ سهامداران و مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده

پاسخ دکتر مهدی خجسته مدیرعامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده به ابهامات سهامداران:

 

تعیین تکلیف تعدیل براساس نرخ ۳/۵۷۷ برای همه سهامداران به چه صورت است؟

پاسخ:
نرخ تعدیل برای خریداران به نرخ ۱۲۰۷۲ تومان قطعی است و برای سایرین پس از تصویب و ابلاغ اطلاع رسانی خواهد شد.


تسویه تعهد نامه داران و عدم الزام به تبدیل آن‌ها به سهام چگونه است؟

پاسخ:
با توجه به عدم وجود دارایی جز سهام برای شرکت توسعه امکان تصفیه حساب به روش دیگر جز سهام مقدور نمی باشد.


کنسرسیوم بانکی و میزان مبلغ دقیق آن چقدر است؟

پاسخ:
مبلغ کنسرسیوم ۵۰۰ میلیارد بوده که سهم بانک صادرات از محل قسط اول کارسازی شده است.


میزان دقیق اصل و سود میزان چه مقدار است؟

پاسخ:
ادعای میزان بالای ۱۳۰۰ میلیارد تومان بوده که پس از کسر جرائم دیرکرد تعدیل شده است.


برخورداری هیات مدیره و سایرین از سهام باقیمانده امکان پذیر است؟

پاسخ:
با توجه به اینکه اعضای هیات مدیره متشکل از اشخاص حقوقی(شرکت‌های گروه)می‌باشد هیچ سهمی از سهام موجود به اشخاص حقیقی(به نمایندگی اشخاص حقوقی) حاضر در هیات مدیره تعلق نخواهد گرفت.


علت پرداخت مطالبات دستگاه‌های دولتی و شهرداری چیست؟

پاسخ:
پرداخت عمده مطالبات شهرداری و سایرین صرفا در قالب سهام بوده و این آمادگی برای پرداخت سایر طلبکاران در قالب تهاتر با سهام وجود دارد.


علت عدم تعلق سود مشارکت به تعهدنامه ها و تعلق سود به میزان چیست؟

پاسخ:
سود متعلقه به میزان ناشی از سود پرداختی آن موسسه به سپرده گذاران بوده که به استناد تسهیلات داده شده به پدیده از محل سپرده ایشان داده شده است.


واکنش شما نسبت به اخبار متناقض منتشره در فضاهای مجازی چیست؟

پاسخ:
صرفا کانال و سایت رسمی شرکت پدیده مناط اعتبار خواهد بود.

رضا1

اگه تعدیل سهام فقط برای کسانیکه بانرخ ۱۲۰۷۲تمن خریده اند صورت گیرد قطعا همه کسانیکه سهام را بین ۵هزارتمن تامرز۱۲۰۷۲تمن خریده اند ضرر میکنند که البته گویابیشتر سهامداران از همین طیف هستند.لذا ضروریست جهت پایمال نشدن حق الناس سهام به روشی تعدیل شود که هیچکس ضررنکند.

کوروش۹۴

ببینید دوستان,با کمک نرم افزارهای حسابرسی ,میتوان تعدیل رو به گونه ای انجام داد که ریسک ماجرا برای همه یکسان شود و به نسبت آورده و زمان ورود همه سود کنند!!! به شخصه بارها از حق وحقوق کسانی که دیر تر وارد شده اند داد سخن دادم اما به این واقعیت هم اشاره کردم که صد درصد اونی که چند سال قبل اومده باید سود بالاتری در یک آورده برابر با کسی که دیر تر وارد شده داشته باشد!!! اصلا بدیهی است!!! روش هیات تسویه این فرایند رو بهتر مدیریت میکند اما در روش سهام هم امکانش هست ,افراد آگاه وتوانا میخواد که ما در کل این ماجرا شاهدش نبودیم و نخواهیم بود!!!!!! دلیل محکم هم برای این حرفم همین تعدیل ۳٫۵۷۷ برای کسانیست که دیر تر خریده اند!!!! ما سه دوره زمانی برای پدیده داریم قبل شهریور ۹۳ و جایزه ۲۵ درصدی از مهر ۹۳ تا دی ۹۳ و بعد از هجمه!!! فهم وشناخت این دورانها کار کارشناسانیست که اصل ماجرا را فهمیده باشند و به فکر تقسیم یکسان ریسک بین همه باشند ,عدد ۳٫۵۷۷ برای کسانی که ۱۲۰۰۰ خریده اند, نشان دهنده این است که منافع این طیف رعایت نشده!!! این که برای بقیه اینکاررا نکنند دلیلی بر رعایت عدالت در مورد دیگران نیست!!!! باید عدد بالاتری برای این افراد در نظر گرفت!!! ۳.۵۷۷ میشود اصل پولشان و بر فرض مثال ۳۰ درصد هم سهام جایزه دهند,وچون سهام جایزه تعدیلی ندارد ,عملا سودناچیزی برای این افراد در نظر گرفته اند!!! وبرای سایرین هم آنهایی که نزدیک به ۱۲۰۰۰ خریده اند,اگر رقم تعدیل پایین تر از ۳.۵۷۷ باشد عملا اصل پولشان هم نمیشود و به همین نسبت!!! مشکل اینجاست که افراد آگاه و کار بلد در مجموعه تصمیم گیر یا مشاورینشان نیست!!! این خبری که نوشته اند همه ضرر میکنند این بار!!!!!!!!!البته تعدیل شرط لازم ماجرا است اما کافی نیست!! اصل ماجرا خریدار عمده و قیمت خرید در اتاق سهام است .

غلامی

سلام من۲۱۸سهام در اذر۹۳به قیمت۱۱۶۸۰تومان خریدارز کردم این تعدیل شامل سهام من نمیشه ؟؟؟؟ با تعدیل پول خودم میشه بی سود بدون تعدیل نصف پول هم نمیشه؟؟؟لطفا جواب بدین


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *