پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
سلام اکنون که سهام توسعه در سامانه مشخص شده است
اگر سهام ابنیه خودمان رو فروش بزنیم ایا سهام توسعه هم به فرد خریدار منتقل میشود؟

پاسخ:
سلام
خیر


سوال:
سلام  من سهام دار پدیده هستم   چطور باید رمز عبور از سامانه را دریافت کرد؟؟ من اطلاعات را تکمیل میکنم در قسمت دریافت رمز و شماره موبایل هم نمایش میده در پایان ولی رمزی ارسال نشده
چه باید کرد؟؟

پاسخ:
سلام
شما می توانید با شماره ۰۵۱۳۸۸۸۸ تماس بگیرید و یا ابتدا کد رهگیری را دریافت کنید و بعد از آن رمز عبور برای خط شما پیامک می شود.


سوال:
این چه بازیه که تمومی نداره
هر روز مردم بدبخت رو یه جور سرکار میذارین
مگه قرار نبود طبق فرمایشات حضرات عالی ،تبلیغات قبل راه اندازی سامانه خرید و فروش سهام فعال بشه؟
مگه نگفتید پروژه ها قبل از فعال شدن سامانه استارت میخوره که سهام افت نکنه؟
مگه بعد از اینکه ده ماه مردم رو سر کار گذاشتین، نگفتین ضریب تعدیل ۰٫۹۴ مصوب شد؟
راه جلوگیری از افت قیمت سهام تعلل در کار سامانه نیست،این کار بر عکس لطمه بیشتر به اعتماد سهامداران و خریداران جدید میزنه .
چرا اینقدر مدیریت مجموعه منفعلانه عمل میکنند و جسارت ندارند مجموعه را بر اساس مصوبات قانونی ، از این مهلکه خارج کنند .
تا زمانی که مدیران مجموعه همانند عروسکهای خیمه شب بازی ، خود را تمام و کمال بازیچه دست سیاسیون کنند و با جسارت و قاطعانه از پروژه حمایت نکنند اوضاع به این سادگی ها آروم نمیشه؟
چرا ضریب تعدیل به جای ۰٫۹۴ بر مبنای ۰٫۷ اعمال شده؟
این بازی در شروع سال نو چه معنی داره؟

آیا به اندازه کافی به اعتماد مردم لطمه وارد نشده؟

پاسخ:
سلام
تلبیغات قراردادش بسته شده است و منتظر پخش تیزر هستیم.
منتظر تزریق پول کنسرسیوم هستیم تا استارت پروژه زده شود.
شرکت پیشنهاد می کند که سهامداران فعلا اقدام به فروش نکنند تا با افت کمتری مواجه شوند.
تعدیل بر اساس ما به تفاوت قیمت ۳۷۷۵ تا ۱۲۰۷۲ محاسبه شده است.


سوال:
سلام
من تعهدنامه دار هستم. داخل سایت که رفتم فقط تعداد سهام خریداری شده ام زده شده بود و هیچگونه سهام جایزه ای به من تعلق نگرفته بود.
میشه توضیح بدین؟!!!؟

پاسخ:
سلام
می توانید از دفتر قلعه پرینت صورت حساب خود را دریافت نمایید.


سوال:
سلام
با توجه به پیام ارسالی در مورد از درجه اعتبار ساقط شدن تعهدنامه ها هم اکنون تکلیف تعهدنامه داران چیست؟ آیا باید حتما به دفاتر مشهد مراجعه کرد و یا از طریق سامانه مجددا تعدیل تعهدنامه به سهام را انجام دهیم؟
قبلا اعلام شده بود تعهدنامه داران میتوانند تا زمان به سوددهی رسیدن شرکت برای دریافت مطالباتشان صبر کنند.لطفا پاسخ دهید.

پاسخ:
سلام
نیازی به مراجعه حضوری به مشهد نیست. با توجه به تصمیمات ستاد تدبیر ایفای تعهدنامه ها را انجام داده ایم. تنها دارایی شرکت برای دریافت مطالبات شما سهام است.


سوال:
این چه جور تعدیلی که به سهامدارار دادین اومدین به حساب خودتون در ٢ بخشش کردین  توسعه و ابنیه
آیا سهام ابنیه این قدر که قیمت گذاشتین میارزه خوب هر کسی میدونه که سهام توسعه فروشش آزاد بشه این قیمتا خرید و فروش نمیشه دلم به حال خودمون ما مردم بیچاره میسوزه این که چیز مشخصیه شما تعدیل به معنی ٣.۵٧٧ تا یعنی چی یعنی هر ١٠٠٠ سهم ٢.۵٧٧ تا دیگه بهش تعلق میگیره

پاسخ:
سلام
به همه به صورت یکسان تعدیل انجام شده است. سهام توسعه قیمت گذاری شده و با توجه به ارزش سهام توسعه ، مابه تفاوت ۳۵۷۷ تا ۱۲۰۷۲ سهام توسعه تعدیل شده است.


سوال:
سلام و خسته نباشید مجدد
من الان سهام تعدیل رو دیدم و محاسبه کردم دیدم اشتباه شده باید چکار کنم ؟
یعنی من ۶ ملیون و خورده ای سهام داشتم الان شده ۷ و خورده ای بعد از این همه مدت؟

پاسخ:
سلام
تعداد سهام اولیه به اضافه سه تا ۱۰ درصد شده است. به علت اینکه شرکت در این مدت هیچ گونه فعالیتی نداشته و از این بعد به سوددهی خواهد رسید.


سوال:
سلام.
تعداد برگ سهم بنده با توجه به پرینتی که در انتهای سال ۹۳ از دفتر مرکزی شرکت پدیده گرفته ام با تعداد سهامی که در سیستم مشاهده میکنم متفاوت میباشد در صورتیکه کلیه مشخصات فردی اینجانب درست میباشد.
لطفا نحوه محاسبه تعداد سهام هر دو شرکت “ابنیه” و “توسعه” بنویسید.

پاسخ:
سلام
شرکت ابنیه ۳ تا سهام هدیه ۱۰ درصد + سهام اولیه
شرکت توسعه سهام ابنیه ضربدر ۹۴درصد(سهام توسعه)
سهام توسعه مابه التفاوت قیمت ۳۳۷۵ تا ۱۲۰۷۲ می باشد (سهام ابنیه ضربدر ۸۸۹۲ تقسیم بر ۹۹۲۴)
فرمول محاسبه :

۹۲۲۲۴ ÷(۸۶۹۷×تعدادسهام ابنیه بدون جایزه)

کوروش۹۴

تا کی قرار است این سوال و جواب نمایشی ادامه یابد!!! آقا یک کلام ختم کلام!!! اگر سرمایه گزار ندارید ,تمام این حرفهاو پرسش و پاسخها باد هواست!!! ریالی نمیرزد!!! بی مایه فطیر است,وقتی کسی نیست این سهم واموندرو بخره!!! چه پرسش و پاسخی!!! ۱۳۰۰میلیارد تومن نقدینگی برای این کار لازم هست,به اندازه یه بانک خصوصی!!!!!!!!! خوب به هر علتی چنین قیمتی نیست,به مردم اعلام کنید, با توجه به تعدیل ناعادلانه و سهام مفت در دست عده ای,قیمت رو زیر ۱۰۰۰میبرن!!!! این اشتباهی بزرگ است و خیانت به مالباختگان واقعی,هیچ نهادی هم نیست که عارض بشیم, راه گذشته ادامه دارد!!! متاسفانه پدیده از مسیر کج گذشته برنگشت وقوی تر و با ظاهری قانونی همان راه اشتباه رو طی میکنه.

اراز

سلام من سال ۹۳ ۵۵۰ سهم خریدم با قیمت حدود ۶۰۰۰ تومان الان تو سایت زده سهام ابنیه ۸۳۰ !! چه جوری شده این؟من کامل بیخیال شده بودم دیگه گفتن را افتاده اومدم ببینم چه خبره گیج شدم سهام ابنیه و توسعه چه فرقی دارن و قیمت چنده الان؟

sonia

سلام وقتتون بخیر
من چطوری می تونم سهام ابنیه و توسعه خودم را مشاهده کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

محمود

سلام
الان سهام توسعه رفته تو بورس؟
تکلیف سهام ابنیه چی میشه؟ فقط تو سناپ میشه ابنیه رو فروخت؟

سجاد یاوری

سلام ، من ۱۱۵۰۰ ثهم توسعه دارم ، ۱۱۴۷۰۰ تا هم ابنیه. یکی به من بگه چقدر ارزش کل سهم من میشه. در حال سکته ایم یکی میگه میلیاردی شده یکی میگه هیچی نمیشه. لطفا جواب منو بدید ممنونم

مهدی

یعنی خدایی ۱۴۰۰۰تومن هم شدقیمت… سال ۹۳باپولی که گذاشتم دوتاپرایدصفرمیدادن حالا که تازه وارد فرابورس شده اونم پایه نارنجی بای باپولش ۱۰تاکیسه برنج بخرم کوفتم کنم. خداازتون نگذره بااین قیمت گذاریتون…

مصطفی

سلام ما بعد ۶ سال هنوز نمی‌دونیم چند تا سهام داریم تو یه برگه زده ۱۲۰۰۰ سهم تو یه برگه دیگه ۲۰۰۰ سهم . دقیقا چند سهم به درد بخور داریم. از اعتماد ما سواستفاده شده به قدر کافی الان شفاف سازی کنید. بعد اینهمه سال مبلغ ۵۰میلیون باید چقدر باشه که بیارزه

محمد

سلام اون سهم که به کارکنان دادین بابت حقوق ابنیه بود یا توسعه ممنون میشم بفرمایید

mehdi

قیمت سهام توسعه و سهام ابنیه در بورس چنده من الان ۴۰۱۷ سهام ابنیه و ۳۹۸ سهام توسعه دارم یعنی جمعا چقدر در بورس قیمت سهامم شده

بهزاد

سلام من سهام ابنیه رو تو سامانه سناپ فروختم موجودیمو چطور برداشت کنم ؟؟؟گزینه ای هم نداره

مبین

سلام دوستان فرق سهام ابتیه با گشان چی هستش؟
قیمت گشان۱۵تومنه ولی ابنیه۶تومن
فرقشون چیه؟
ازکجابفهمیم گشان رو داریم یا ابنیه؟؟؟

آذرپناه

پسرم سال ۸۹ سهام ابنیه خریده الان هم فقط سهام توسعه رفته بورس در سامانه سناپ هم خرید فروش خیلی خیلی مفتی و بی ارزش است(اگر ان هم خریدار باشد) واقعا تکلیف سهامداران ابینه برای فروش عادلانه سهام خود چیست ؟بعد از ده سال چگونه باید به حق و حقوق خود برسند ارزش هر سهم در سامانه سناپ کمتر ۵۰۰ تومان است ظلم نیست!! کسی هست راهنمایی کند که اینها چکار کنند؟

علیرضا

سلام وقت بخیر
الان که سهام توسعه آزاد شده تکلیف سهام ابنیه چی میشه؟
تا کی باید صبر کنیم؟
مچکر

حامد

چرا سهام توسعه من در فرابورس نمایش داده نمیشود؟ بای چیکار کنم؟ من ۲۰ اردیبهشت در سامانه سجام ثبت نام کردم

سید مهدی

باسلام بنده ۲۷۶۴سهم داشتم که در سناپ ۲۶۰۷سهم توسعه و۱۹۹۰۰سهم ابنیه ثبت شده بافرمول شما سهام توسعه درسته ولی ابنیه تفاوت داره لطفاً برام حساب کنید ابنیه چقدر میشه وفرمولش چیه ودر صورت مغایرت چکار کنم تا درست بشه. باتشکر

محسن

من درتاریخ۹۹/۴/۱۸ در سامانه سناپ سهام ابنیه خودم رو فروختم.سند هم زدن بابت انتقالی .ولی هیچ پولی به حساب من نیومده.شماهر شبا هو داده بودم.این پول کی به حساب من واریز میشه.جالبه تو سایت طلب من صفر شده پس این پول کجا رفته.همون پولمونو ۶سال بعد میخواین بدین دیگه این چه مسخره بازیه.

ماه بانو

باسلام من سهام انبیه ام یک سال پیش فروختم حالا اومدم سهام توسعه بفروشم جای ثبت که میزنم میگه همچنین کاربری وجودندارد باید چکارکنم

حامد

سلام
من اردیبهشت ماه سهام ابنیه ام رو از طریق ساامنه سناپ فروختم قرار شد طی ۱۰ روزکاری واسم واریز بشه ، اما هنوز واریز نشده و ت وسامانه هم زده فروخته شده ، هر چی هم به کارشناساتون زنگ می زنم جواب درستی نمی دن و به بهانه انتقال تماس به بخش مالی قطع می کنن ، الان تکلیف من چیه ؟ پولم رو از کی باید بگیرم ؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *