[دردنامه سهامداران] پاسخ همایونفر به نامه کوروش

[دردنامه سهامداران] پاسخ همایونفر به نامه کوروش

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

به مالباختگان ستم دیده وعده داده بودم پیگیر نامه ارسالی به جناب همایونفر باشم,ایشون این نامرو مطالعه کرده و بعد هم به کارشناسان مربوطه ارجاع داده تا در جلسات ابهامات موجود در این نامرو با هیات مدیره و ستاد مطرح کنند, انتظار پاسخ بیشتری نداشتیم,هدف فقط اعلام آگاهی بر حق پایمال شدست, وقتی تعدیل وارونه میشه و هیات تسویه برقرارنیست وتبلیغاتی خانمان سوز در جریان است و اتاق سهام دروغین برقرار,افق فکری آقایان مشخصه اما این دلیل بر عدم تاکید بر حق پایمال شده نیست,مالباختگانی که در فاصله مهر۹۳ تا دی ۹۳ سهام پدیده خریده اند ,بدانند سرانجام بار اصلی ماجرا بر دوش آنهاست و در سالهای آتی به اصل پول خود هم نمیرسند,

پیشنهاد اینجانب,بازگو کردن این مهم به معاون اقتصادی وزیر همایونفر است که پیگیر بخش اقتصادیست,فرمت نامرو در پست قبل زدم البته هر کی به هر نحوکه صلاح میدونه در نامه اش به این تضییع حق اشاره کنه,اگر واقعا مالباخته هستید ودر تهرانید,این گوی و این میدان!!!!

ابوالفضل

میدونید چرا مالباختگان موسساتی مثل میزان و کاسپین به اصل پولشون رسیدن حتی با سود ۷ درصدی بجای سود ۲۳ درصدی؟
بخاطر اینکه انرژی خودشون رو توی راه بیهوده ای مثل ایجاد وب سایت و کانال های تلگرامی بی فایده هدر ندادند و بصورت فیزیکی در میدان حاضر شدند.
من نمیدونم این دوستان چرا فقط اصرار به درد دل و گلایه دارند.
آقا ۳ سال هدر رفت نفهمیدید راه درستی رو در پیش نگرفتید؟؟؟؟
ول کنید اینا رو
نه حقوق معوقه پرسنل واریز شده
نه بیمه معوقه مشکلش حل شده
نه سهام به پول تبدیل شده
نه برگه های بی ارزش تعهد که ستاد مجبور ی دست مردم داد نتیجه داد
نه کمیته معسرین تشکیل شد
ولی در عوض حقوق پرسنل و مدیران جدید سر وقت واریز میشه(البته بدون شفاف سازی)
و منتظرند همین پولها که اومده ته بکشه تا دوباره کاسه گدایی دست بگیرند که نداریم پول مردم رو بدیم ولی داریم املاک رو تهاتر کنیم برای خاموش کردن مردم با این تبلیغات بیهوده.
حالا شما هی نامه نگاری کنید ببینم چی عایدتون میشه

سید ... از تبریز

با سلام .. این هیات مدیره جدید فعلآ بفکر رای شورای شهر برای خودشان است و حی امروز و فردا میکنند و هر روز افت قیمت سهام نیز شاهد هستیم ولی عین خیال این ادمهای بی خیال نیست ……… اینحانب در دیماه نودو سه کل زندگیم رو با وامهایی که گرفتم به امید پیشرفت در پدیده شاندیز گذاشتم و زندگی و حتی زن و بچه هایمان رو از دست دادم … برای مرگ لحظه شماری میکنم ….. عجب صبری خدا دارد ………. قابل عرضی ندارم… الان هم امدند و وعده تا دهم اردیبهشت دادند تا پیمانکار رو تآیین کنند و بعد از یک وعده دیگر…………………….

ناصر

اخه نمیدونم درد دلمو دیگه به کی بگم به خدا به پیر به پیغمبر تو این سه سال فقط به این امید که تعهدنامه وصول میشه خودمو دلداری می دادم، ولی از وقتی که این ستاد تزویر ودروغ رسما یکطرفه تعهداتو ابطال کردن، زندگی برام نا مفهوم شده همش بیخوابی، همش استرس واضطراب دارم چون کل زندگیمو که پنجاه میلیون تومان بود تو مهرماه سیاه ۹۳تو پدیده سرمایه‌گذاری کردم، واقعا چرا دادستان استاندار واین ستاد بی تدبیر به داد ما نمیرسند!مگه ما تو این کشور اسلامی زندگی نمیکنیم؟ اخه چرا کسی جوابگوی ما نیست! اقایان به ته خط رسیدم؟آیا فریاد رسی هست! خدایا، خداوند به فریادم برس!

دارا

دلیل نمیشه که حق اشخاصی که در سالهای قبل از ۹۳ سرمایه گذاری کردن پایمال بشه چون اونا مدت بیشتری سرمایه هاشون خوابیده ونباید تفاوتی بین اونا وسایرین که بعدا سهام خریدن باشه .جناب کورش بهتر نیست بجای زیر سوال بردن سهامداران قبلی راهکار بدن

کوروش۹۴

جناب دارا شاید هرروز پاسخ این سوال شمارا در پستهای مختلف داده باشم!!! اولین راه کار از خودمون و تعدیل ناعادلانه شروع میشه!!! تعدیل درست همرو تو یه شرایط قرار میداد و تعدیل نادرست اختلافات را صد برابر کرد وعملا زمینه هرکار عملی روسوزاند!!! موسسات همه شرایط یکسان بود و حرف همه یکسان,ما کی گفتیم حق بقیه ضایع بشه؟؟ گفتیم عدالت برقرار بشه,گفتیم تعدیلی که بر اساس کارشناسی بورسی بود انجام بشه,گفتیم بالاخره یه جایی پدیده به مسیر قانون برگرده,در این شرایط که پدیده ورشکست و راکد هست طبق قانون باید هیات تسویه تشکیل میشد,با توجه به داراییهای پدیده همه به اصل پول خود رسیده وانچه میموند به صورت سود به نسبت آورده وزمان ورودتقسیم میشد!! خوب اونی که زودتر اومده سودبیشتری میکرد نسبت به اونی که سال ۹۴ سهام خریده!!! شما چرا اینجوری به قضیه نگاi نمیکنی؟؟؟ ما میگیم اونایی که اون وسط هستند له نشن!! حرف ما اتفاقا اینه اونی که سال ۹۱ سهام۱۰۰۰ خریده با اونی که سال ۹۴سهام۱۰۰۰خریده برابر نیست!!! اگر اتاق بورس وتعدیلی هست باید تعدیل بورسی وبه نسبت آورده و زمان ورود باشه!! ما میگیم اتاق غیر قانونیست ودر نبود سرمایه گزار هیچ هم نمیرزه!!! اگر رضایت افرادی که حدفاصل شهریور تا دی ۹۳ سهام خریدند رعایت نشه ادامه راه غلط گذشته با همون تبعاته ست,مثالش سادست,طرف ۱۲۰۰۰ سهام خریده الان میگن بیا یک سوم تعداد سهامتوبه قیمت۳۳۷۵ تو اتاق سهام بفروش,بقیشم تو بورس اما تا ۱۰۰۰ خریداری نداره!! یعنی فعلا به یک دوزادهم اصل پول همن میرسه!!! اونی که ۱۰۰۰خریده بعد از این شخص,الان اصل پول را میگیرد ودر نهایت هم هرچی توبورس خریدند سود میکنه!!! این محاسبه سخت است؟؟ عادلانه هست؟؟؟ درسته با توجه به نابودی زندگیها همه خواهان خروج از منجلاب پدیده هستند اما به چه قیمتی!!! پا روشونه دیگری بزاریم و خودمونرونجات بدیم؟؟؟ ستاد ناآگاه و غیر ملی هست ما چه هستیم و چه باید باشیم؟؟؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *