مدیر امور سهام پدیده شاندیز: دسترسی و ورود به سامانه مشکلی ندارد

 مدیر امور سهام پدیده شاندیز: دسترسی و ورود به سامانه مشکلی ندارد

مدیر امور سهام شرکت پدیده گفت: دسترسی به سایت و ورود به سامانه هیچ مشکلی ندارد و در تمامی ساعات شبانه روز اطلاعات خود را مشاهده نمایند.

به گزارش اخبار پدیده، عباسعلی طوسیان در پاسخ به این سوال که به چه دلیلی بعضی از ساعت ها دسترسی به سایت مشکل است، افزود: در بعضی از ساعت ها حجم بازدید کننده از سرور بسیار بالاست اما کاربران می توانند با ورود و خروج از مرور از طریق یک سرور دیگر وارد سامانه شوند.

وی اظهار داشت: ضمن اینکه گاهی سرورها محدودیت هایی را ایجاد می کنند که دلیل آن هم هکرها و حملات سایبری است؛ که دراین مورد خاص هم کاربران می توانند با یک ورود و خروج دوباره به سایت دسترسی پیدا کنند.

طوسیان در پاسخ به این سوال که هنوز هم برای برخی از سهامداران پیامک کد رهگیری و رمز عبور ارسال نشده است و سهامداران به چه طریق می توانند این پیامک ها را دریافت کنند، تصریح کرد: سامانه برای ارسال رمز عبور هیچ مشکلی ندارد، اما متاسفانه مشکل ما از پنلی است که شرکت مخابرات در اختیار شرکت پدیده قرار داده است.

وی ادامه داد: پنل پیامک های شرکت مخابرات محدودیت هایی دارند که این محدودیت ها باعث می شود پیامک های تبلیغاتی دیرتر یا بعد از چند روز با تاخیر ارسال شود.

مدیر امور سهام شرکت پدیده افزود: ضمن اینکه به تازگی شرکت مخابرات مجددا محدودیت هایی را برای پنل های پیامکی ایجاد کرده که شرکت این محدودیت ها را شناسایی و شرکت مخابرات نیز قول مرتفع کردن آن ها را داده است.

حسن

سلام
من ازکسانی هستم که باقیمت ۱۲۰۰۰ تومان خریدم ولی برای اینکه نقشه ستاد بی تدبیر به نفع دلالان وکسانی که به قیمت پایین خریدند تمام نشود هرچی قیمت پایین بیاد من پایین تر ازاون میفروشم تا همگی در این مرداب غرق بشیم انشااله ه

کوروش۹۴

با نبود حجم مبنا,بافروش حتی یک سهم قیمت هر روز افت میکند!!! و با یک نگاه خوشبینانه,این نقشه خود ستاد است که قیمت به زیر ۱۰۰۰ افت کند وسرمایه گزار عمده واردشده و با خرید سهام اکثریت وارد بازار توافقی شود,با علم به اینکه بسیاری سهام براشون با تعدیل ناعادلانه زیر ۱۰۰۰ افتاده,یک نوع قراردادنانوشته بین این افرادو ستاد برای افت هرروزه قیمت تا رسیدن به قیمت مورد نظر ستاد و سرمایه گزار وجود دارد!!! اصلا تعدیل برای همین ناعادلانه شد که جوابگوی افت هر روزه قیمت باشند!!!البته همین هم که گفتم,نهایت خوشبینی و اتکا به حرف خودشان در مورد وجود سرمایه گزار است که به شخصه با همین قیمت زیر ۱۰۰۰ هم ,شک دارم سرمایه گزاری باشه!!! در این حالت با ۲۰۰-۳۰۰میلیارد تومن در برابر ۱۳۰۰ میلیارد تومن !!! سرمایه گزار عمده صاحب اکثریت سهام پدیده میشود!!! البته این موضوع به مالباختگان واقعی مربوط نمیشود,چون بر فرض اجرا ,سالها باید منتظر باشند که شاید روزی اصل پولشان برگردد!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *