[دردنامه سهامداران] بودن یا نبودن مساله این است!!!!

[دردنامه سهامداران] بودن یا نبودن مساله این است!!!!

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

در ابتدا لازم میدونم به تمام ایرانیان مصیبت وارده رو تسلیت عرض کنم,به شخصه هیچ وقت خارج از موضوع پدیده سخن نگفتم اما لازم میدونم قبل از طرح مسایل پدیده چند خطی در مورد فاجعه اخیر بنویسم, مالباختگان پدیده هم همانند سایر ایرانیهای وطن دوست از اتفاقی که دیروز در مجلس و حرم افتاد متاثر هستند,بار دیگه سایه هجوم اقوام بدوی و بیگانه بر سر این ملت افتاد,اما واقعیتی که در این بین وجود داره,انسجام و همبستگی ملی ایرانیان در اینگونه موارد هست,کاری به مسایل و واکنشهای جامعه در سایر موارد نداریم ,اما در اینگونه مواقع ,ایرانیان وطن دوست زیادی هستند که هر یک در حد توان آماده جانفشانی در راه ایران هستند,ایرانی که هزاران سال هجوم اقوام وحشی و بیانگرد و بیگانگان را تاب آورده و این بار هم همینه.

در ادامه بحث ماندن یا رفتن هیات مدیره باید گفت,کارشناسان میگویند رفتن هیات مدیره میتونه ثبات اخیر رو بر هم بزنه,معنی ثبات اخیر چیزی جز افت هرروزه سهام هست؟؟؟ چیزی جز جرایم میلیاردی هست؟؟؟؟ یک جایی باید کل این داستان تمام شود,مساله ما شخص نیست و اصلا هیات مدیره نیست که بمانند یا بروند!!! مساله ما کلیت اشتباه روند اخیر هست,ره به خطا رفته اند و الان در آن مانده اند و قصد فرار دارند!!! حالا باید این فرار را جوری جلوه دهند که فرار نباشد و جوری جلوه دهند که مردم نگران رفتنشان شوند!!! من به مالباختگان قول میدهم با رفتن اینها ,همین روند افتضاح ادامه دارد پس اگر کسی نگران این موضوع هست نگران نباشد!!!!!!!!!!

تنها راه رسیدن مردم به پول طبق عدالت هیات تسویه هست و زمان این جمله رو بیش از پیش ثابت خواهد کرد,پس ابتدا باید شاکله سیستم موجود پدیده به هم بریزه!!!! این سیستم ناکارمد خودش شاکلش به هم ریخته اما با زور و ریا واربابان رسانه حفظ شده,حالا با توجه به افتضاحی که هیات مدیره درست کرده در تثبیت جرایم و افت قیمت سهام,رفتنشون میتونه این روند روسرعت ببخشه و از طرفی شکل نمادینشو به هم بزنه و ما با این موضوع موافقیم!!! البته جرایم آقایون در نزد مالباختگان محفوظه,اینکه اومدن گفتن قیمت سهام به ما ربطی نداره و تقریبا قیمت روبه صفر میل دادند و حالا در حال فرارند!!! اما به هر حال رفتنشون صد در صد به صلاح است!!!

نقشه انداختن بار بر دوش سهامداران است,باری کج ,ناقص و خراب!!! از طرفی سهامداران کاملا آگاه هستند که هیات مدیره مردمی تله ای بیش نیست و یک صدا با ورود سهامداران مخالفت خواهند کرد ,جایگزینی با هیات مدیره جدید شکست برنامه های قبلی آنها را نشان میدهد,این وقفه کلا میتواند فرصتی برای نشان دادن حق از دست رفته و شکست طرحهای ستاد باشد, آیا اگر موفق شده بودند هم میرفتند!!! مسلما خیر!! خودشان بهتر میدانند به عنوان عوامل ستاد چه کرده اند!! و ستاد نیز بسیار خواهان خلاصی از این همه جلسه بی ثمری هست که مرتب برگزار میشود!!!! وبا اعلام مجوز ارتفاع المان و سجده گزاری دین پرست در حوالی عید فطر و تبریک,عملا کار را به دوش مردم خواهند انداخت!!! اما با هوشیاری و واکنشهای اخیر باید دید چه نقشه جدیدی رو میکنند!!! هر سهامداری وارد یا نزدیک هیات مدیره شود از الان خاینی بیش نیست.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *