[دردنامه سهامداران] پیرو نامه نماینده محترم اقای دهقان؛ ما فریب نخوردیم، دستمان بجایی بند نیست

[دردنامه سهامداران] پیرو نامه نماینده محترم اقای دهقان؛ ما فریب نخوردیم، دستمان بجایی بند نیست

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

اقای دهقان ودیگر دوستان.تنها راه پیگیری از راه های قانونی و نمایندگان است برای حل نهایی ماجرا.باز هم تاکید میکنم ماهیچ گاه با قانون مخالف نیستیم و حتی با خلاف قانون رفتار کردن مخالفیم.ولی کاملا رفتارهای اقایون در این ۳سال نشان داده که اینها توان حل و فصل عاقلانه این ماجرا رو ندارن و یا نمیخوان انجام بدن.وفقط با وقت تلف کردن باعث نابودی پروژه و سرمایه های مردم میشوند.

اقای دهقان لطفا شما و اقای قاضی پور و دیگر نمایندگان محترم ودلسوز که برای رفع مشکل سهامدارها تلاش میکنید یکصدا شده و با کمک همدیگر در مجلس بدنبال راهکارهای قانونی و حل وفصل ماجرا شوید.چون با همکاری همه و داشتن یک صدای واحد میتوان به نتیجه رسید والا افرادی از این عدم همکاری و هماهنگی نمایندگان وسهامداران سو استفاده کرده و مشکلات را به گردن ما میگذارند و خود را کنار میکشند.
کوروش۹۴

دهقان نه تنها گامی برای پدیده بر نداشته از ابتدا ,بلکه با زیرکی وبا حفظ فاصله مطلوب,تنها وتنها از موضوع پدیده برای خودنمایی و یا اهداف سیاسی بهره جسته ,دوستانی که پیگیر اخبارپدیده هستند از ابتدا بر نقش ایشون واقفند ,این وسط پدیده چوب دوسر طلا هست و هر گروهی سعی در گروکشی دارند,یکی دو تا نماینده اومدن حرفهایی مستقل زدن,تنها نماینده ای که حرکتی عملی کرد ثروتی بود که سرمایه گزار ۱۵۰۰ میلیارد تومنی اوردن و وزیر کشور اجازه نداد و گفت مجوز ندارد پدیده!!! بعد از آن هم مقصودی گفت,جرایم غیر شرعیست و الان هم این آقای قاضی پور مطالبی را عرض میکند,وگرنه متاسفانه وکلای ملت به هر دلیلی در این چند سال نتوانستنداز قدرت قانونی خود در حل مساله استفاده کنند و با توجه به پراکندگی و تعارضات داخلی سهامداران پدیده ,عملا حرکتی جریان ساز هم از طرف خود سهامداران انجام نگرفت و پرونده عملا به بایگانی زمان سپرده شده ,همانند سایر مثالهایی که بارها زدم!!! راه کار هم فقط و فقط احساس مالباختگی تمام سهامدارانی است که در صحنه هستند!!! بیش از نیمی خوشبختانه درگیر واقعی این ماجرا نیستند ,چون یا سود سود پولشون اینجاست یا سود پولشون یا رقم به اندازه ای نیست که احساس مالباختگی کنند!!! اگر تعداد باقیمانده که به دودسته اکثریت طرفدار ستاد و سهامداری و یا اقلیت طرفدار تعهدنامه و هیات تسویه تقسیم میشوند,یک رای شوند و همگی احساس مالباختگی داشته و این مسیر را اشتباه بدانند و یک صدا خواهان هیات تسویه و بازگشت به عدالت و خروج همگانی بر اساس میزان آورده و زمان ورود باشند,احتمال حل موضوع با توجه به مجوزات در یک سال آینده هست که البته ظاهرا عده بیشتری هرروز به این واقعیت پی میبرند,وگرنه که هیچ.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *