پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

پرسش و پاسخ سهامداران و روابط عمومی پدیده شاندیز

سوال:
با توجه به اینکه روابط عمومی شرکت پدیده مکررأ اعلام می کند که سهامداران محترم اخبار موثق را صرفا از کانال رسمی پدیده دنبال نمایند اما متاسفانه به علت کوتاهی مدیران پدیده با کانال ها و گروه هایی که مدام در حال شایعه پراکنی و انتشار اخبار غیر موثق هستند تا بحال برخوردی صورت نپذیرفته و امروز یکی از این کانال ها در خصوص تسویه وام شرکت بناپارس مطلبی درج کرده است. آیا این مطلب را تایید می کنید؟

پاسخ:
سلام
در سال ۹۲ پدیده مبادرت به اخذ وام از طریق برخی شرکت ها می نماید و تمامی تسهیلات در وجه پدیده پرداخت می شود که تضامین بانکی این وام ها نیز از محل املاک پدیده بوده است و تمامی مبالغ وام ها صرف هزینه های شرکت در همان زمان شده است.

با توجه به اینکه املاک مورد ضمانت هم اکنون در رهن موسسه مالی وام دهنده می باشد و بابت آن روزانه مبالغ هنگفتی به بدهی شرکت افزوده می گردد و به منظور جلوگیری از توقیف املاک بصورت قانونی و بروز خسارت زیادتر مقرر است املاک بصورت کارشناسی به قیمت روز و مابه التفاوت بدهکاری پدیده نیز سهام شرکت ابنیه به قیمت مصوب ستاد محترم تدبیر در اختیار وام دهنده(موسسه مالی) قرار گیرد.

بنا بر این مطلب مطرح شده توسط برخی از کانال ها صحیح نمی باشد و وام اخذ شده در گذشته بوده ومذاکره برای تسویه در شرایط فعلی مربوط به شرکت خاص نمی باشد.

رشیدی

سلام
در سامانه سناب بعد از ورود کد سهامداری و درخواست کد رهگیری پیغامی به شماره بنده نمیاد. همون شماره هم هست و عوض نشده. چکار بایدکرد؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *