[دردنامه سهامداران] چرا پدیده دیگر پدیده نمی‌شود

[دردنامه سهامداران] چرا پدیده دیگر پدیده نمی‌شود

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

در این پست سعی بر این داریم تا به اختصار دلایل علمی, منطقی و عددی روپا نشدن دوباره پدیده رو بر خلاف شانتاژهای اخیر ستاد و بی توجهی بی رحمانه به زندگیهای سوخته مالباختگان بیان کنیم, شاید تکراری هم باشه اما در برابر تکرار دروغ و برای از بین بردن رویای دروغین جدید پدیده باید تکرار کرد, اولا اعداد با ما سخن میگویند,الان تقریبا کل سهام پدیده بعد از کسر حدود ۲۰۰۰ میلیارد تومنی و بدهی میزان برای مردم است و به اصطلاح معادله سر به سر شده و هیچ ارزش افزوده ای برای پوشش ریسک نیست!!

هرچند اعلام شد داراییها و قیمتها کارشناسی است اما این نتوانست قابلیت خودش را در اتاق سهام نشان داده و حتی با وجود میلیونها سهم در محدوده ۱۰۰۰,خریداری برای این حجم نیست و شاهد عرضه میلیونی هستیم,و در حقیقت اون موازنه سر به سر روی کاغذ بوده و الان کفه با اختلاف معنی داره به ضرر مردم پایین آمده و راه برد عادلانه که میتونست این شرایط رو پیش بینی کنه و تعدیل عادلانه بود هم انجام نشده و عملا سرمایه مالباختگان به زیر یک سوم رسید!!!

از اون طرف با بریدن جرایم غیر شرعی ۲۰۰۰ میلیارد تومنی که میتونست با بخشش دامنه ریسک رو تقریبا از بین ببره, وبال گردن پدیده شده و در به هم خوردن این موازنه نقش اصلی رو بازی میکنه, در ضمن مبالغ درگیر در موضوع پدیده در حد بانکهاست و عملا در نبود سرمایه گزار حقیقی که پدیده رو دام و فریب میدونه, بانکها هم رغبتی برای ورود نداشته و تامین چند هزار میلیارد تومن یا چند میلیارد دلار که معادل بودجه کامل یک استان بزرگ میباشد محقق نشده که اگر اینچنین بود, چرا موسسات حقوقی در اتاق سهام به اصطلاح قانونی ,سهام زیر هزار را نمیخرند و صف خرید ایجاد نمیکنند حداقل در همین قیمت؟؟؟ تا کنون یک میلیارد تومن هم سهم خریده نشده در عرض چند ماه و این نشان از بی رغبتی کامل شرکتهای حقوقی که بعضا الان جزو شرکای پدیده هستند هم میباشد, این نکته بسیار مهم است.

از سمت دیگر,بورس هیچ وقت نگفته پدیده وارد بورس میشود!!! و همواره دو پهلو و موذیانه اظهار نظر کردند و در آخرین گفته که قطعی بود اعلام شد اتاق سهام پدیده جزیی از بورس نیست و پدیده جزو شرکتهایی که امسال به بورس می‌روند هم نیست!!!! وآب پاکی رو رو ریخت رو دست همه ,پس چند سال دیگر وارد می‌شود؟؟؟؟؟؟؟؟ پس از این طریق هم تامین مالی خبری نیست!!!! الان در اتاق سهام شاهد این هستیم که سرمایه گزاری برای سهام زیر زیر قیمت پدیده وجود ندارد ,این نشانه را به ما میدهد که نه حقوقیها فریب خوردند نه حقیقیها ,و این بازی با ورود کارگران طلبکار جدید, سوداگران جدید که به طمع پیشرفت و احیا پدیده نوین وارد گود شده اند و انواع و اقسام موارد دیگر ادامه دارد و ضمن فروپاشی رویای جدید پدیده,تمام نقشه های قبلی برای بازگشت اصل پول مالباختگان به فنا میرود!!!!!!!!

ایلیا

با افتتاح پروژه های تجاری و گردشی حدید تو داخل مشهد هر روز کو سوی امید واسه بهتر شدن وضعیت پدیده کمتر و کمتر میشه کلا پدیده برشکسته شده فقط اعلام نمیشه….با افتتاح مشهد مال و جهان مال که هر کدو م چند صد هزار متر زیربنا و بهترین نقاط مشهده کلا پدیده خاکستر میشه….شروع دوباره و هزینه تو پدیده پول حروم کردنه

کوروش۹۴

در تکمیل پست ایلیا که با منطق نوشته شده باید عرض کنم رمز موفقیت و امید پدیده به اینکه در بیابان توان رقابت با پروژهای مشابه رو داشته باشه,مردمی بودن اون بود و دخیل بودن چندین هزار نفر که خود بهترین تبلیغات و سرمایه گزاران آینده بودند و با این وجود و جومثبتی که وجود داشت,بعید نبود پیروز میدان رقایت هم بشه!!! اما الان با خروج و شکایت صاحبان واقعی,عملا پدیده سرمایه اصلیشو از دست داده,و وقتی ریالی و عددی و دو دوتا چهار تایی مقایسه بشه,شانسی نداره با این وضع به جایی برسه,ستاد هم اینو میدونه و در این نکته مهم با ما هم عقیده است!!! اما اختلاف اونجاست که میخواد مردمروبرگردونه و ما میگیم این یه فکر و تصمیم اشتباه ودر حقیقت دسیسه است!!! چون نشد است!!! چون محال است!!!سرمایه گزاران پدیده که تاوان سرمایه گزاریشونو دادند!!! و حالا نوبت دولت وستاد هست که مال خوب پدیدرو به مال بد تبدیل کردند,اونو بردارند و بیخ ریش خودشون باشه.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *