رئیس هیئت مدیره پدیده شاندیز: تدبیر ما در هیئت مدیره حفظ منافع سهامداران و تقویت آن است

رئیس هیئت مدیره پدیده شاندیز: تدبیر ما در هیئت مدیره حفظ منافع سهامداران و تقویت آن است

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده گفت: برابر با سیاست های ابلاغی ستاد تدبیر تمام تلاش ما درهیئت مدیره این است که منافع سهامداران تامین و تقویت شود.

به گزارش سایت اخبار پدیده، زارع صفت افزود: در این مسیر تلاش می کنیم که با حمایت های مالی در قالب جذب سرمایه گذاری و مشارکت سهامداران پروژه پدیده به مرحله شکوفایی و رشد برسد.

وی با بیان اینکه بار سنگینی بر دوش ماست که امیدواریم با حمایت مسئولان استانی و صبوری سهامدارن به سرانجام برسد افزود: فرایند سرمایه گذاری در تمامی جوامع پستی و بلندی های خاص خود را دارد و در ایران هم همینطور است که البته ما در پدیده سرمایه های زیادی از جمله اعتماد سهامداران را داریم که خوشبختانه این سرمایه از دیرباز با مجموعه پدیده با وجود تمام پستی و بلندی ها همراه بوده است.

وی ادامه داد: هلدینگ پدیده با سرمایه گذاری سهامداران خرد شکل گرفته است و فعالیت های اقتصادی خود را با پشتیبانی همین سرمایه گذاران ادامه خواهد داد.

زارع صفت افزود: جهت‌گیری کلان تصمیم‌گیری‌های قانونی بر این اساس خواهد بود تا در زمانبندی مشخص و با ایجاد زیرساخت‌های قانونی و عملی بتوانیم مجمع عمومی را برگزار و در راستای اصلاح و ساماندهی و تجدید قوا برای تکمیل پروژه‌ها اقدامات لازم را انجام می‌دهد.

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده گفت: همچنین با نظر ویژه به فضای کسب و کار در پدیده تلاش خواهیم کرد افزایش ارزش سهام و همچنین اعتماد عمومی و سهامداران را به مجموعه بازگردانیم.

زارع صفت در ادامه صحبت هایش به پروژه های زودبازده پدیده اشاره کرد و گفت: بخشی از پروژه های پدیده زودبازده هستند و توجیح اقتصادی بالایی دارد که باید از این ظرفیت ها نهایت استفاده را ببریم. ضمن اینکه پدیده با عناوینی همانند گردشگری که به دوش میکشد باید تلاش کند این عناوین را دوباره احیا و اجرایی شود.

وی ادامه داد: مزیت های خروجی اقتصادی در پروژه پدیده باید مجدد مورد بازنگری قرار گیرد. چرا که این پروژه مزیت های زیاد ذاتی و غیر ذاتی دارد که باید دوباره به همت مدیران اجرایی تعریف شود.

رئیس هیئت مدیره گروه شرکت های پدیده در پایان با بیان اینکه تدبیر ما در هیئت مدیره برابر سیاست های ابلاغی حفظ منافع سهامداران و تقویت آن است، افزود: پدیده محلی برای سپرده گذاری نیست بلکه محلی برای سرمایه گذاری است که باید سهامداران عزیز به این نکته توجه لازم را داشته باشند. همچنین در فراز و نشیب های بازارهای اقتصادی در دراز مدت ارزش سهام حفظ و بازدهی مناسبی صورت خواهد گرفت.

کوروش۹۴

مخلص کلوم این آقا اینه که,سهامداران در پدیده سپرده گزاری نکرده اند و سرمایه گزاری کرده اند و در سرمایه گزاری ریسک هست و ممکنه اصل پول هم از بین بره والان بیخود مدعی هستید!!! دوم اینکه راهکار اصلی برای احیای پدیده همون روش سابق یعنی استفاده از پتانسیلهای سهامداران است ,البته بدون در نظر گرفتن اینکه دیگه ورودی سهامداران عملا بسته شده و کسی دیگه فریب پدیدرونمیخوره و به قول شما سرمایه گزاری نمیکنه!!! چون میدونه دیگ هصاحب اصل پولشم نیست!!!!پس میمونه همینها که هستند و باید برای پیش برد طرحها اگر چیزی ته جیبشون مونده بدن تا کار راه بیفته وگرنه خبری نیست!!! و موردی که اشاره نمیکنه این است که اگر پدیده براش اعتباری مونده بود یا خواهانی داشت یا واقعا میرزید و راه سرمایه گزاریش هم باز موند,چطور تو این سه سال این همه که اومدن و رفتن نتونستند قدم از قدم بردارند و درجا زدند؟؟؟ چطور تواتاق سهام هم خریدار نداره؟؟ مگه نه اینکه مال خوب رو زمین نمیمونه و مال بد بیخ ریش صاحبش هست!!!! با تعویض اشخاص تغییری حاصل نخواهد شد و پدیده عملا رفته کنار دست پروژه های شکست خورده گوشه کنار مملکت,فکر تعویض افراد و ورود سهامداران به هیات مدیره فریب و دام هست,میخوان مردم رو وارد کنند در حالی که میدونند پدیده ساخته نخواهد شد و بعد بگویند خودتان نتوانستید!!!! سهامداران آگاه باشید,فریب نخورید و خیانت نکنید.

محمد

سلام. من یک سهام دار جزء که همه پول سرمایه گذاری وام بوده که الان با سختی و بدبختی اقساط ان را پرداخت میکنم.. وتو این سه سال مشکلات زیادی داشتم..والان که یک مقدار کمی امیدواری به وجود امده و میشه کمی به پولمان برسیم و قیمت انشاالله بالا میره کسانی مانندکوروش۹۴که فکر کنم منافعش از شکست کامل پدیده است نه پیش رفتش..هر اتفاقی که میفته یا قیمت بازار توافقی بالا میره یا هر کار دیگه این اقا مخالفت میکنه…فعلا بهانه های دولتی به پدیده تمام شده و به حالت عادی نزدیک میشه انشاالله

کوروش۹۴

با سلام خدمت هموطن گرامی محمد و سپاس بایت توجهی که به مطالب اینجانب داری,از اینکه مقدار کمی امیدوار هستی خوشحالم وامیدورام به اونچه میخوای برسی!!! اینجانب بارها اعلام کردم مطالبم بیشتر در جهت حق وحقوق مالباختگان واقعی این ماجراست که عمدتا از مهر ۹۳ تا دی ۹۳ با قیمتهایی از ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰ ,بدون جایزه ۲۵ درصدی پهاوان و با اصل سرمایشون وارد شدند, این وسط در بسیاری از موارد منافع جمعی هم لحاظ شده,پس شما اول اینو در نظر بگیر,سه سال پیش گفتم ,بار اصلی این ماجرا آخر میفته رو دوش مالباختگان واقعی که جمعیت اصلیشون خارج مشهد هست!!! نه اینکه در مشهد مالباخته نداشته باشیم,داریم ,زیاد هم داریم!!!! اما به صورت نسبی اکثرا در شهرهای خارج مشهد هستند و سیاست ستاد و دولت خروج اکثریت مردم یا رضایت نسبی است که عمدتا در خراسان ومشهد هستند ,جمعیت اصلی سهامدار اونجاست و طبق آماری که ستاد از خرید و فروشها و قیمت سهام در گذشته داره ,شرکت داره برنامه ریزی میکنه با تعدیل و بورس بازی و شاید هم ورود سرمایه گزار در قیمتی که مسلما ۳۳۷۵ تومن نیست,رضایت یا لااقل اصل پول اکثریت رو فراهم کنه,این وسط مالباختگان واقعی مچاله میشن !!! مخصوصا بعد تعدیل ناعادلانه و من از اونها میگم ومیدونم که به هیچ هم نمیرسند!!! فقط حرف خودمهم نیست با کارشناسان بورسی و اقتصادی چند رسانه نیز مشورت و صحبت داشتم!!! و عده ای از سهامداران با اینجانب کاملا هم نظر هستند,از طرفی هرکی یه روش برای گرفتنح ق وحقوقش داره, به نظرت گرفتن حق باید چگونه باشه در این آشفته بازار؟؟؟؟؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *