معاون استاندار خراسان رضوی: پرداخت تسهیلات یارانه ای، با اولویت کارآفرینان و سرمایه گذاران پدیده شاندیز

معاون استاندار خراسان رضوی: پرداخت تسهیلات یارانه ای، با اولویت کارآفرینان و سرمایه گذاران پدیده شاندیز
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی، اعلام کرد: سهامداران و سرمایه گذارانی که برای پیشرفت پروژه پدیده و بهره برداری از غرفه های بازار و دیگر پروژه های این شرکت ورود یابند، اولویت اول دریافت تسهیلات یارانه ای کارآفرینی از استانداری خواهند بود.

به گزارش سایت اخبار پدیده؛ محمدمهدی مروج‌الشریعه گفت: ۵۴ میلیارد تومان تسهیلات یارانه‌ای با سود کم برای کارآفرینان مشاغل مختلف در استان وجود دارد که در صورت ورود این اقشار برای بهره برداری از پروژه های شرکت پدیده، این کارآفرینان در اولویت دریافت تسهیلات قرار می گیرند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی افزود: خوشبختانه امسال بیشتر از ۵۴ میلیارد تومان تسهیلات یارانه دار با حداقل کارمزد، برای کارآفرینان در مشاغل خانگی، مشاغل کل و جزء صنایع دستی و مشاغل بانوان در استان وجود دارد که می تواند زیرساخت های بسیار مناسبی را برای فعالیت گروه‌های کارآفرینی فراهم آورد.

وی با اشاره به اینکه سهامداران شرکت پدیده می توانند با ارایه برنامه مدون و مشخص در مشاغل مختلف کارآفرینی و ایجاد اشتغال در قالب پروژه‌های مختلف این مجموعه، ضمن به عهده گرفتن بخشی از کار برای بهره برداری از بزرگترین پروژه اقتصادی و گردشگری شرق کشور، از این تسهیلات ویژه نیز بهره مند شوند.

دکتر مروج الشریعه با بیان اینکه فعال شدن غرفه ها و مجموعه ‌های مختلف در پدیده، شوق و رونق بازار اقتصادی منطقه را رونق می بخشد، ادامه داد: با ایجاد چنین شور و شعفی می توان سرمایه‌گذاران کلان را نیز برای حضور در مجموعه جذب کرد .

وی افزود: این امر می تواند زمینه های جذب بیش از پیش گردشگران به استان و منطقه را فراهم آورد و خراسان رضوی را چندین گام در حوزه رونق اقتصادی رو به جلو به حرکت درآورد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی از رسانه‌ها خواست تا با ترغیب و تشویق کارآفرینان برای حضور در پدیده امکان حضور این قشر را فراهم آورند.

وی با تاکید بر نقش رسانه‌ها در حضور گروه‌های کارآفرینی در مجموعه پدیده، ادامه داد: از رسانه‌ها خواهش می‌کنم که گروه‌ های کارآفرین را از داخل سهامداران پدیده استخراج و تشویق به همکاری با این مجموعه نمایند، ما اعلام می کنیم تسهیلات لازم را در اختیار تمامی این گروه‌ ها قرار خواهیم داد به شرط آنکه آن‌ ها نیز گوشه‌ای از کار را گرفته و پدیده را به سرانجام برسانند.

کوروش۹۴

پدیده مردمی دیگه وجود نداره,در گذشته و در زمان پهلوان,به سرعت خود سهامداران خواستار جذب و کمک در مجموعه بودند,مثلا کارتهای خرید ۲ میلیون تومنی با پشتوانه سهام به سرعت در حال رشد بود و سهامداران به این امر واقف بودند که با خرید و تبلیغ پدیده,سرمایه خودشون حفظ میشه,اما الان بحث خروج مطرح است!!! به زبان فارسی که هممون میفهمیم,بارهاعنوان شد مردم دیگه نمیخوان وارد این بازی شوند!!! طرح پدیده مردمی شکست خورده است و اگر ۴ تا کارشناس بی طرف نه اینا که جزو فلان ارگان و اصناف هستند,بیان,میگن کار تمام شده است و شواهد و قراین هم اینو میگه, سهامداران بیان وام بگیرن چکار کنند وسط بیابون؟؟؟؟؟؟؟ دست بر دارید از این طرحهای از پیش شکست خورده,وامتونو بزارید جلوآینه دوبل شه!!! کاریکاتوری از اقدامات پهلوان الان جواب نمیده, دیر شده اما به هر حال هرچه زودتر هیات تسویه تشکیل بشه و دولت وارگانها هم دست از طمع بردارند تا مردم به پولشون برسن,با وجود جرایم میلیاردی هیچ وقت مردم به حقشون نمیرسن,اول مشکل خود دولت وارگانها هستند.

حرف حساب

باسلام.همون مبلغی که میخوان بدن به اینو اون که بعدن نتونن بگیرن بیان با سهامداران به قید قرعه تسویه کنن هر ماه با ۵ نفر شروع کنن با کسانی که زیر ۲۰ میلیون سهامدارن پول بیشتر بود ماهی ۲نفر زیر ۵۰ میلیون اضافه کنن الان خیلی سهامدار هست کل سهامش ۵ میلیون نیست فرش زیر پاشو فروخته داده سهام لااقل ماهی یکدفعه اید داریم شاید اسممون در بیاد

کوروش۹۴

هموطن گرامی حرف حساب,خبرودوباره بخون,۵۰ میلیارد تومن کل بودجه تسهیلات استان خراسان رضوی است نه مربوط به پدیده!! از این مقدار درصدریو هم احتمال داره به پدیده اختصاص بدن ,بدهی تعهدنامه داران بدون احتساب سود ۳۰ درصد این سه سال ۲۵۰۰ میلیارد تومن است!!! وقتی از بزرگی ارقام درگیر در پدیده نسبت به بودجه های استانی میگیم,اینجا خودشو نشون میده,یعنی سرمایه اولیه دو تا بانک خصوصی!!! ارقام پایین رو هم بخوان تسویه کنند,طبق آمار خودشون میشه ۵۰۰-۶۰۰ میلیارد تومن!! بعدشم کلا دیدی جایی پول بدن؟؟ دایم دارن میگیرن,مثلا صبح تا شب روشهای پرداخت سریع پول ابداع میشه!! اینجا هم داستان همینه,شگرد ستاد اینه یه کم دون بپاشه تا باز هم سهامداران رو بکشونه توماجرا و اگر ۴قرون ,۲ زار ته جیبشون هست بیان بریزن تو بیابون به امید بازگشت سرمایه اولیشون مثل قمار!!! غافل از اینکه دیگه پولی نمونده!!! و کسی هم فریب نمیخوره!!! برای همینه میگیم اینطرحها از پیش شکست خوردست و ثمری نداره.

س. مظفری

سلام
ارائه تسهیلات یارنه ای به سهامداران برای کارآفرینی کلاه گشاد جدیدی است که میخواهند بر سر سهامداران زیان دیده بگذارند.
پروژه ای که با شکست مواجه شده چه کارآفرینی و اشتغال زایی؟؟؟؟

علی اوایی

حل مسئله پیچیده فقط از دو روش زیر امکان پذیره .چند نفر از خود گذشته و همیاری مالی همه ی طلبکاران.
۱/ گرفتن وکیل و مشاور حقوقی کاربلدمثل آقای کشاورز
۲/همکاری دادستانی که سهام را حبابی اعلام کرد و محاکمه مدیر ارشد سابق شرکت آنهم علنی فقط برای روشن شدن زوایای پنهان موضوع در حل مشکل
وگرنه پول بی پول.۹۶/۵/۲۸ عرض کردم

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *