[ویدیو] دکتر مروج الشریعه معاون اقتصادی استانداری خراسان رضوی: پدیده باید به نهایت برسد

کوروش۹۴

بله پدیده باید به نهایت که چه عرض کنم به بی نهایت برسد!!! اما نه با ضرر مالباختگان و نه با پول مردم!!! مردم درگیر در موضوع پدیده به زبان ساده وهزاران بار اعلام کردند که نمیخواهند در این مجموعه بمانند!!! وقانون تجارت رو شما رعایت نکردید و با همراهی کسانی که سودشون در اتاق سهام بودواغفال و فریب یک سری مالباخته که دستشون به هیچ جا بند نبود و به اونها در باغ سبز نشان داده و میدهید ,اتاق غیر قانونی سهام رو برپاکردید تا کسانی که فقط سود سهامشون در پدیده بود یا آخریا سهام ۱۰۰۰ تومنی خریده بودند,سود کنند و برای شما هورا بکشند!! وشما با ضرر مالباختگان واقعی کار آفرینی کنید و پدیدرو طی دهها سال به انتهابرسانید تا ارگانها هم نصیبی برند!!! حرف ما عدالت و خدشه ناپذیر است و یک قدم هم عقب نمیریم.

علی اوایی

جناب استاندار و جناب نوبخت
برای ۱۳نفر تلفات سیل همه شماها شبانه روز فعال شدید. صد البته که باید بدوید و مشکل آسیب دیدگان را حل کنید و شکی در آن نیست و وظیفه ذاتی دولتهاست.
اما آیا سکته های پی در پی و مرگ و روانی شدن صدها نفر مال باخته پدیده که از اول تا آخر آن شما دولتیها مقصر صد در صد هستید .زیرا تبلیغات صدا و سیما و کار غیر قانونی مدیران پدیده در مدت ۵ سال را نا دیده گرفتید تا به اینجا رسید.؟
وظیفه شما نیست که با این دست و آن دست کردن تیشه به ریشه سهامداران دزدید
آیا ازعدالت الهی ترسی ندارید؟
چگونه اسارت و عسارت ۲۰۰۰۰۰۰ را کم و تاریک میبینید
ایندو مشکل چه فرقی دارند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *