کریمویی: در حال حاضر باز شدن نماد شرکت توسعه در بورس به نفع سهامداران نیست

 

کریمویی: در حال حاضر باز شدن نماد شرکت توسعه در بورس به نفع سهامداران نیست

معاون سرمایه گذاری و امور اقتصادی گروه شرکت های پدیده گفت: باز شدن نماد شرکت توسعه در حال حاضر به نفع سهامداران نیست و ممکن است سهام با افت زیادی رو به رو شود.

به گزارش سایت اخبار پدیده، حمیدرضا کریمویی افزود: باز شدن نماد شرکت توسعه در بورس نیازمند تکمیل شرایط حقوقی باشگاه پدیده و همچنین تکمیل صورت های مالی سال ۹۵ است.

وی ادامه داد: ضمن اینکه ثبات اتاق otc پدیده نیز یکی از نکاتی است که ما برای باز شدن نماد شرکت توسعه در بورس توجه می کنیم.

وی تصریح کرد: به همین خاطر زمان بیشتری برای اینکه نماد شرکت توسعه در بورس باز شود نیاز داریم و امیدواریم سهامداران در این خصوص صبوری به خرج دهند.

کوروش۹۴

ظاهرا آقایان به سرعت به نوشه پهلوان خرداد تو بورسیم واکنش نشان داده و گفته اند به صلاحمان نیست!!! معلوم است که اصلا بورس به صلاح پدیده نیست و سهام توسعه ۹۰۰۰ تومنی هم ۱۰۰۰ تومن نمیخرن!!! حرف خودمون رو به خودمون تحویل ندین,ما میگیم حرف حسابتونو رک بزنید!!! مروج شریعه میگه,ماه پیش با بورس مذاکره کردیم و مقدماتش برقرار شده( البته ۳ ساله همه میگن) ,اما بورس اعلام کرد پدیده جزیی از بورس نیست و در لیست پذیرش جایی نداره!!! بالاخره کدومش!!! از اونورم چطوری میخواین چند هزار میلیارد تومنو توبورس عرضه کنید و باقی داستان…………..

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *