گزارش وضعیت معاملات در بازار توافقی ٩۶/٠۵/٢٣

گزارش وضعیت معاملات در بازار توافقی ٩۶/٠۵/٢٣

امروز تعداد ١۵٠٠٠٠ سهم به ارزش هر سهم ٩۴٣٠ ریال معامله شد . روند معاملات اتاق در طی ٨ هفته بشرح زیر می باشد :

١ تیرماه ١١۵١٨ سهم هر سهم ٢١٢٠ ریال

٨ تیرماه ٧٩٨۴ سهم نرخ هر سهم ۴٨٠٠ ریال

١۵ تیر ماه ۶٩۵٨۵ سهم نرخ هر سهم ۴٨٠٠ سهم

٢٢ تیرماه ٧۴٩٣٣ سهم نرخ هر سهم ۵٣۵٠ ریال

٢٨ تیرماه ۶۶٩٩۵ سهم نرخ هر سهم ۵۶٠٠ ریال

۴ مرداد ماه ٨۴٢٠٠ سهم نرخ هر سهم ۶٣١٠ ریال

۵ مردادماه ۴٨۴٧٢ سهم نرخ هر سهم ٨٠٠٠ ریال

٩ مرداد ماه ٨٠٩۴٧ سهم نرخ هر سهم ٩٣۴٠ ریال

١٢ مردادماه ٢١٣٩١٧ سهم نرخ هر سهم ٩٣۴٠ ریال

١۶ مرداد ماه ١۵٠۶٣٨ سهم نرخ هر سهم ٩٣۴٠ ریال .

١٩ مرداد ماه ٣٧۵٠٠٠ سهم نرخ ٩۴٣٠ ریال.

٢٣ مرداد ماه ١۵٠٠٠٠ سهم نرخ ٩۴٣٠ ریال

جمع معاملات اتاق مبادلات توافقی ١،٢٣۴،١٨٩ سهم .

ضمنا مطابق اعلام قبلی منبعد ٢ شنبه ها و ۵ شنبه ها بازار معاملات توافقی است . و قیمت گشایش ، قیمت پایانی روز توافقی قبل می باشد لذا ۵ شنبه این هفته اینده سیستم دستورات فروش ٩۴٣٠ ریال به بالا را قبول می کند، و پایین سهم بسته می باشد .

کوروش۹۴

مالباختگان واقعی متضررین اصلی این بازی با اعداد خواهند بود!!! کسانی که در پدیده سرمایه گزاری کردند اگر میخواستند سهام بازی کنند به بورس میرفتند!!! تحمیل سهام در برابر پول نقدی که در خراب شده پدیده ریخته شده,ظلم و ستم و دسیسه ای آشکار برای برخوردی ارگانها از مواهب آن است,هرروز سایت پدیده از قول یکی مینویسه که دولت وستاد و ارگانها باید کاری کنند که اعتماد برگرده,اما نمیگن چکار؟؟؟؟ فقط میگن کاری کنند,اما من به شما میگویم ارگانها باید چه کنند!!! باید دست از طمع در مال و اموال مالباختگان برداشته و جرایم رو ببخشند تا قدری ارزش داراییها بالا رفته و شاید اوضاع قدری تغییر کند,بقیش داستان است,این اتاق سهام هم که شفاف نیست,اونچه که نشون میده,چند صد هزار سهم توهمون قیمت ۹۳۴ آماده فروشند وبعد تعداد کمتری با قیمت ۹۴۳ خریداری میشود ,و در برابر صف فروش,کریمویی ادعا میکند صف خرید داریم!!!!اابته ای نکته مهمی نیست و بیشتر حاشیه هست و این رو همه میدانند که میلیونها سهم آماده عرضه هست اما چون خریداری نیست در خواست فروش نگزاشتند!!! اصل پول مالباختگان سوخته و بد خیانتی شد در اتاق غیر قانونی و غیر شرعی سهام,بد راهی رو رفتند و متاسفانه هیچ هم به مالباختگان واقعی نمیرسه.

محمد اسماعیلی

با سلام لطفا اظهارات کوروش ۹۴ را در سایت درج نکنید چون بیشتر باعث تنش وکاهش قیمت سهام وموجب عدم اعتماد بین سهامداران وسرمایه گذاران میشود

کوروش۹۴

جناب محمد اسماعیلی ,اولا که اظهارات اینجانب حرف یه نفر نیست که با سکوتش دیگه شنیده نشه!!! حرف هموناییست که روزای ِآخر تو دفاتر پدیده سهام ۱۲۰۰۰ تومنی میخریدن و حرف اوناییست که بعد هجمه اکثریت تعهدنامه گرفتن,حرف زندگی باخته هاست که انواع مشکلات گریبان زندگیشونو گرفته!!! حرف اوناییست که الان به یک دهم اصل پولشون تواتاق سهام نمیرسن!!!! معلومه حرف خیلیا نیست که در سود هستند یا امید به سود دارند!!! ستاد دسیسه کرد با دین پرست و یک شبه تعدیل بورسی رو برگردوند,چطور شما انتظار داری در برابر این ظلم آشکار سکوت باشه!!! دوران سادگی مالباختگان به تمام رسیده ,انتظار داری فریب ۴ تا مدیر که معلوم نیست کی هستن و کی تعویض میشن رو بعد ۳ سال دوباره بخوریم؟؟؟ فریب اشخاصی که در سوختن زندگیها آخ هم نگفتند!!! از مدیریت این سایت بابت این رسانه آزاد کمال تشکر را داریم,اما فرض بر مثال به عللی اینجاهم نباشد,از رسانه بزرگتر و قوی تری مثل تابناک پیگیری میکنیم!!! سهام شد ۲۰۰ تومن ,تابناک مقاله زد اتاق سهام غیر قانونسیت!!! و اینا اومدن فرداش جواب دادن تا ماستمالی کنند!!! الان هم منتظریم تا قدری گردو خاک خالی بندیهای اخیرشون بخوابه تا اقدام کنیم!! رسوای دو عالمشون میکنیم!!! زندگی ماسوخته,چرا تعدیل رو غیر کارشناسی انجام دادن و سرمایه گزار عمده ای هم در کار نبود و اتاق غیر قانونی سهام تشکیل شد؟ به دروغ میگن مالباختگان خواستند!!! خیر,افرادی که در سود بودند و با ستاد بودند خواستند,ما بارها گفتیم ثمره ای اتاق را!!! اصل پول ما هم برنمیگرده,شما میگی ما ساکت شیم تا از ضرر ما باقی سود کنند؟؟؟ در ضمن ابن چه سهام با ارزشی هست که با صحبتهای یک سهامدار ارزان و بی ارزش میشود!!! خودت حساب کن حالا.

سهامدار2

آفرین بر آقای کوروش ۹۴
آدم بیشتر از این تقدیر و تشکر ها میسوزه. و اینکه استانداری از وزیر تعریف میکنه و وزیر از بانک صادرات و …. .
انگاری سهامدارا زدن با بیل و کلنگ پدیده رو خراب کردن و اونا اومدن جلوشو گرفتن.
البته تقصیر ما بود که اعتماد کردیم و پولمون رو تو پدیده قرار دادیم و فکر میکردیم یک سرمایه گذاری حلال انجام دادیم.
اولش هم من استخاره کرده بودم جهت سرمایه گذاری و جوابش این بود “خوب با ملامت” یعنی تو این راه خیلی سرزنش میشم. اما آخرش خوبه…
امیدوارم آخرش خوب باشه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *