بازدید هیات سرمایه گذار ایتالیایی از مجموعه پدیده شاندیز و برگزاری جلسه مشترک

بازدید هیات سرمایه گذار ایتالیایی از مجموعه پدیده شاندیز و برگزاری جلسه مشترک

هیات سرمایه گذاران ایتالیایی برای سرمایه گذاری و همکاری در پروژه های پدیده شاندیز به ایران سفر کردند.

به گزارش سایت اخبار پدیده، آقایان بالگدینی و اتولینی دو سرمایه گذار ایتالیایی هستند که با هدف سرمایه گذاری در پروژه های فرهنگی، تفریحی و گردشگری به ایران سفر کرده اند و در بازدید از مجموعه پدیده شاندیز نیز برای سرمایه گذاری در این مجموعه اعلام آمادگی کردند.

رییس هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده، در جلسه ای که پس از بازدید هیات سرمایه گذاران ایتالیایی در اتاق جلسات ساختمان اداری پدیده شاندیز برگزار شد، گفت: مشهد سالیانه ۲۸تا ۳۰میلیون نفر گردشگر را از اقصی نقاط جهان در بردارد و بیش از نیمی ازین گردشگران به عنوان زائر گردشگر به مشهد سفر می کنند و از دیگر شهرهای خراسان رضوی بازدید می کنند.

حسین زارع صفت افزود: طرقبه و شاندیز به عنوان ستارگان گردشگری خراسان رضوی پس از مشهد جاذب گردشگری استان است و پدیده نیز به عنوان یکی از بزرگترین پروژه های گردشگری منطقه در جذب و افزایش ماندگاری مسافر موثر می باشد.

وی ادامه داد: ایران و ایتالیا در طول تاریخ ثابت کرده اند که می توانند به عنوان دو کشور موثر همکاری های مختلف فرهنگی و اقتصادی را به صورتی کاملا شفاف و صادقانه به همراه داشته و موجبات پیشرفت و تعالی را برای دوکشور به ارمغان بیاورند.

دکتر کریمویی نیز در حاشیه بازدید این هیات سرمایه گذار گفت: وجود زیر ساخت های مناسب در پدیده برای سرمایه گذاران خارجی فرصتی است تا بتوانیم برای اجرا، اتمام و بهره برداری از پروژه های این شرکت در شاندیز، کیش و تهران بهره بگیریم.

عضو هیات مدیره شرکت بین المللی توسعه گردشگری پدیده افزود: در دیدار با این گروه چهار جنبه اساسی همکاری بین سرمایه گذاران ایتالیایی و مجموعه پدیده مشخص و مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید هیات سرمایه گذار ایتالیایی از مجموعه پدیده شاندیز و برگزاری جلسه مشترک

وی افزود: استفاده از توان و تکنولوژی های پیشرفته ساخت و ساز در ایتالیا، استفاده از طرفیت توانایی مشاوران و سرمایه گذاران ایتالیایی در بخش سرمایه گذاری و ساخت پروژه های مشارکتی، استفاده از طرفیت های موجود بهره برداران ایتالیایی برای حضور در بازار و بحث استفاده از توان و طرفیت متخصصان ایتایی در حوزه آموزش و افزایش توان متخصصان ایرانی از دیگر بخش های همکاری های دو جانبه است.

وی اظهار داشت: ما برای سرمایه گذاری در بخش پارک آبی و مجموعه شهربازی پدیده به عنوان دو جذابیت که می تواند پاخور اقتصادی مناسبی داشته باشد برای حضور سرمایه گذاران ایتالیایی پیشنهاد کردیم.

دکتر میکائیل تاجری نیز در این بازدید گفت: هیات ایتالیایی پیشنهاد می کند که پدیده با توجه به ظرفیت و عرصه و فضای بازی که در اختیار دارد، می تواند مجموعه ای از جاذبه های کشورهای مختلف را داشته باشد و با جذابیت های هر کشوری بر جذب و ماندگاری گردشگران تاثیر گذار باشد.

وی که مدیر برنامه های این هیات سرمایه گذاری ایتالیایی است افزود: ایجاد مدرسه نیز از دیگر پیشنهادات هیات ایتالیایی است.

بالگدینی نیز گفت: می توان با هدف آموزش ایرانیان و جذب دانش پژوهان خارجی کالج بین المللی در پدیده راه اندازی کرد.

وی افزود: می توانیم مشاوره و همکاری لازم را در راه اندازی این کالج یا مدرسه با پدیده داشته باشیم.

وی به صورت جدی آموزش غذاهای ایرانی به خارجیان و خوراکی های خارجی به ایرانیان را فراهم آورد.

بازدید هیات سرمایه گذار ایتالیایی از مجموعه پدیده شاندیز و برگزاری جلسه مشترک

کوروش۹۴

در روزگاری که طرح اتاق سهام با شکست روبرو شده,آیا چاره ای جز فرافکنی مانده؟؟؟؟؟ چرا نمی آیید درباره افتضاح اعداد نمایشی اتاق سهام که توضیحش تقریبا برای دیگران نشد است پاسخگو باشید!!!! وقتی اون نیست باید هم این باشد,میگیم اتاقتون چی شد,میگن بشین رژه خارجیهارو ببین!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *