[دردنامه سهامداران] اعتماد از دست رفته به راحتی بر نمی‌گردد

[دردنامه سهامداران] اعتماد از دست رفته به راحتی بر نمی‌گردد

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

با سلام زمانی که همه اومدن با تیشه افتادن به جون پدیده باید میدیدن که اگر روزی به حساب خودشون پدیده قانونی شد و مجوز پیدا کرد با زمان طلایی از دست رفته و بی اعتمادی به مجموعه چه میخوان انجام بدن. اعتماد مثل آبرو هست قطره قطره جمع میشه و یهو از بین میره. حالا هم میشه اعتماد رو برگردوند ولی باید هزینه سنگینی براش پرداخت که من این اراده رو در مدیران و بعضی از سهامداران مظلوم که الحق این مدت رنج زیادی کشیدن و خودمم یکی از اونا بودم نمیبینم و درسته که من اسم بعضی از سهامدارا رو هم اوردم ولی مقصر اصلی رو مدیران میدونم.

امیدواریم این اتفاق بیفته و بیان هزینه نابودی برند پدیده رو پرداخت کنن تا مجموعه دوباره به ریل پیشرفت برگرده. وگر نه بهتره قیدشو بزنیم بی فایده است تلاش. مثل آب در هاون کوبیدنه. والسلام.

کوروش۹۴

هموطن گرامی , بعضی از سهامداران باید چه اراده ای داشته باشند تا اعتماد برگرده؟؟؟ مثلا باز ۳سال دیگه صبر کنند یا بیل و کلنگ بدست بگیرند یا پول نداشتشونو خرج پدیده کنند یا منظور این است سکوت مطلق کنند؟؟؟ به هر حال همونجور که فرمودین,اعتماد در پدیده ازبین رفته و اینم من اضافه میکنم,افسوس که گذشته دیگه بر نمیگرده!!! و تنها بازگشت اعتماد یک راه داره که اونم بدون سهامداران است و خارج از بحث ماست!!! یعنی واگزاری به غیر!! و گروه جدید شاید اسم بدنام پدیدرو هم عوض کنند و با صلاح دید خودشان و یا حتی تغییر کاربریهایی مجموعرو پیش ببرند که خارج از مساله سهامداران است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *