[دردنامه سهامداران] ایتالیا ایتالیا

[دردنامه سهامداران] ایتالیا ایتالیا

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

تحقیر و تحمیق تا به کی؟؟؟ زبان پارسی واقعا در و گهر است , همچنان که شاعر میگه,عنان مال خویش به غیر مده که مال خود خواستن کم از گدایی نیست!! این قسمت تحقیر ماجرای ما ,اما یه قسمت تحمیق هم داریم که بسیار ابتدایی اجرا میشه, اینکه هیات مدیره و بعضا پیاده نظام , بر این اصرار دارند که مالباخته نشدیم یا مالباخته ای نداریم و همه یه نظر دارند و یا همین اومدن رفتن خارجیها به پدیده,که مثل سایر اخبار همچون وام و ساخت وساز و سرمایه گذار داخلی, نخ نما و خنده دار شده و قسمت تحمیق ماجرا ما همین جاست!!

زمان پهلوان هم چند بار خارجی از عرب و چینی و اروپایی برداشتن آوردن و یه بنده خدایی هم چند بار از پشت گل و بوته ازشون عکس گرفت و اینطور عنوان شد که قراره یکی بخره کلشو و با مردم تسویه کنه!!! اما دیدیم که چه شد, البته وزیر کشور چند ماه پیش اعلام کرد پهلوان و ثروتی سرمایه گزار ۱۵۰۰میلیارد تومنی آورده بودن و ما نگذاشتیم!!! چون پدیده جریمه داشت و بدون جرایم هرگز!!! این یعنی هیچ وقت دولت از خیر جرایم غیر شرعی نمیگذره و بدون لغو جرایم هم عملا ریسک کار بالا میره و دارایی ممکنه به اندازه سرمایه مردم نشه و ناامنی برای سرمایه گذار ایجاد میشه در این وضع و کلا معضلی است, الان هم داستان فرق نکرده و همون شرایط بلکم بدتر برقراره, جرایم به صورت مبهم و با پرونده بسته نشده باقیست, بر خلاف چیزی که میگن جرایم هنوز پرونده ش بازه بازه!!!! و  از اون طرف هم مالباختگان واقعی در برابر پیاده نظام به خاطر تعدیل ناعادلانه و سایر موارد قرار دارند!!! در این بلوشو یکی میاد از ایتالیا پول میذاره تو پدیده؟؟؟؟؟ بیشتر آدمو یاد فیلم و سریال میندازه که تن چند نفر لباس میکردن و به جای خارجی جا میزدن تا تماشاپی بخنده!!! نکنید این کارها رو ,ظاهرا این چند روز سیرکی دیدنی برپا شده!! کجای این مملکت خارجی میاد یا میتونه بیاد, مراکز تفریحی بسازه!!!

دلیل این حرکات واضح است, در روزگاری که طرح اتاق سهام که عنوان از پیش بسته شده یا از پیش شکست خورده به آن داده بودیم, با شکست روبرو شده , باز هم در یک فرار رو به جلو  دست به اقدامات نمایشی برای این سیرک خنده دار کرده اند!!! اون چینیهای ماه پیش کجا رفتند؟؟؟ چه شدند؟؟؟ رفتند که رفتند!!! نکنه از سر کوچه ۴ تا از این چینیهایی که امروز تو مملکت ما پر هستند را برداشته بودین و چهار دور تو پدیده زدند و رفتند!!! مگه ایتالیایی پول میاره تو ایران, اونم شاندیز در حاشیه مشهد و کالج غدا میسازه!!! فیلم و سریال زیاد دیدید!! اینجا با این حرفها صد در صد مخالفند و وجود غربیها رو مخصوصا بر نمی تابند و در ضمن سرمایه گذار ایتالیایی میاد وسط آشوب پدیده پولشو به باد بده!! اگر اینجور بود که مثل ما مالباخته بودن!!

نه اینطوریا نیست, ایتالیا میاد پول میگیره و میره نه پول بده!!! میاد طرح میفروشه و میره!!! اگر پدیده در وضعیت درست و سوددهی بود , ما کار چاق کن و دلال کم نداریم تو این مملکت, اونا زمینه فروش به همین داخیارو فراهم میکردند,راه موجود فقط اینه,سیرک جمع بشه,بیانیه شهریور ۹۴ لغو بشه,یعنی جریمه ای نباشه و تعدیل هم لغو بشه از اساس, اونوقت ۲۰۰۰ میلیارد تومن بار از رو دوش پدیده برداشته میشه و در کنارش مالباخته ها هم دست از اعتراض بر میدارن, مزایده اعلام به و با این شرایط شاید سرمایه گزاران داخلی وارد عمل بشن و پدیده رو از پایه بخرن و بعدا هر کاری که صلاح میدونند انجام بدن و بر پایه زمان ورود و میزان آورده با سهامداران تسویه بشه, دنبال راه دیگری نگردید که گشتند و نیافتند.

کوروش۹۴

کدوم سرمایه گزار ,کدوم آش,کدوم کشک!!!! اصلا خارجی اونم از نوع اروپاییش پاشونمیزاره ایران برا سرمایه گزاری,بخواد هم قانون اجازه نمیده,قانونم اجازه بده کانونهای دیگه قدرت نمیزارن,اونم کجا,شاندیز بغل گوش مشهد!!! یه داستانی میگفتین که لااقل اولش شدنی باشه,اینا یه مشت داستانه که هر چند ماه یه بار تکرار میشه!! اون چینیهای قبلی کوشن!!! این ایتالیا ها هم میرن ور دست همونا, در ضمن اینجور کارها اگر شدنی باشه,معمولا بی سروصدا وبدون دادار دودور هست,هرجا شلوغی برپا بود بدونید تبلیغات هست و بس,بعدشم ایتالیایی بیاد وسط ۱۳۰۰۰۰طلبکار که مالباخته هاشون با اکثریتشون دست به گریبان هستند!!! بیاد وسط ۲۰۰۰ میلیارد تومن جریمه ارگانها که از ریالیش نمیگزرن!! بیاد وسط بانکها و کنسرسیوم ؟؟؟؟

م

با سلام .واقعا گل گفتین.احتمالا برای پیاده روی اومدن وچند تا عکس یادگاری .ما که کارشناس نبودیم تو این ۳سال تحلیل گر شدیم.بعد سرمایه گذار که این کاره هست بیاد بی حساب سرمایه گذاری کنه و بره.خدا عاقبت همه ما رو از دست این ها بخیر کنه انشا الله.

کوروش۹۴

بله جناب م,جوک و اصطلاح جدید و خنده دار ما از این به بعد ایتالیا ایتالیا خواهد بود!!! یه سریال قدیمی هست به این نام و آهنگ قشنگی هم داره,مضمون سریال هم کلک و ریا و دورویی هست!!!

کوروش94

خدمت مالباختگان محترم عرض کردم بساط جوک و خنده جور شده!!!!!! تیتر باشگاه خبرنگاران جوان,همکاری ایران و ایتالیا برای گسترش گردشگری مذهبی!!!!!! بخونید و از ته دل بخندید به یاد همون سریال و آهنگی که داره!!! ایران و ایتالیا و مذهب!!!! به قول شاعر ترسم به کعبه نرسی ای اعرابی………

محسن

سلام
برادر کوروش ۹۴ شما همیشه خوش فکر ترین سهامدار بودی و اهل منطق پس باید به این موضوع به این شکل نگاه کنید .
کسی که این تلاش را در امکان برقراری یک خارجی در این پرو ژه کرده به دلیل این است که مالیات و عوارض و خیلی از مشکلات طبق قانون تجارت برای خارجی سرمایه گذار منفی می شود و دست پیمانکار باز است شاید این یک مسیر عادلانه باشد کمی پشتیبانی با این پیشنهاد بد نیست . شما از این وقت و فرصت باید استفاده کنید به دوستان سهامدار بگویید مورد خارجی باید حمایت شود از طرف سهامداران و سرمایه گذاران داخلی و در صورت ورود کماکان حل و فصل می شود.

حسن

آقامحسن عزیز اینقدر ساده لوح نباشید ایتالیایی ها را بابستن زنجیر هم نمیتونن بیارن پدیده .این تنها وتنها یک نمایشه.
میترسم اینقدر وقت تلف کنند پدیده فرسوده بشه دیگه مزایده هم کارساز نشه.
تازه اونقدر پدیده این مدت جومنفی شده که برای فروش باید اسمشو عوض کنند بزارن ……


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *