[دردنامه سهامداران] تبریک به مالباختگان واقعی

[دردنامه سهامداران] تبریک به مالباختگان واقعی

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

در این حال و احوال شاید این تیتر عجیب باشه,اما مالباختگان بدانید بد نقشه ای در سر برای شما داشته و دارند وبد رکبی خوردند از شما!!! یا شاید از بی پولی شما!!! میخواستند شما به بهانه بالا افتادن قیمت سهامتان بر اثر تعدیل ناعادلانه دچار اشتباه شده و باز هم ته مانده سرمایه خود را خرج پدیده هرمی کنید تا از قبل شما اکثریتی که هرروز پیشنهادهای عجیب در سایتها و کانالهای خود به هیات مدیره میدهند, از منجلاب رهایی یافته و شما در مرداب بیش از پیش فروروید!! اما الان همه با هم غرق میشویم و این خود نوعی عدالت و خود تلنگری به ریاکاران و کارشناس نمایان بورسی و ستاد و هیات مدیره و طرفدارانش می باشد!!!!!

چرا که از مسیر قانون و منطق و عدالت خارج گشتند, خواستند باز هم از بیراهه به منزل برسند ,غافل از اینکه وقتی یک مالباخته میگوید آه در بساط ندارد ,واقعا ندارد!!!! شما بگویید سهام پدیده ۱۰۰تا تک تومن!!! اما باز هم مالباختگان نه فریب میخورند نه مهمتر آن پولی دارند!! وقتی یک سری تغییرات مورد نظر خود را به هیات مدیره ابلاغ و آنها در اتاق سهام اجرایی میکنند و به هم دل و قلوه قرض میدهند,چه معنی دارد؟؟؟جز این است که در عین اعتراض ظاهری ,پشتیبان ستاد و اتاق هستند؟؟؟؟ از این افراد بترسید که بد دشمن سرمایه شما هستند!!!

چند روزی است که سایت پدیده داره خبر راست ودرست می زنه البته در جهت منافع خودش , پدیده رو هرمی نشون میده و میگه خریدار نداره و بورس راهش نمیده و اگر بره سهامش ۲۰۰-۳۰۰ تومن هست!!! اما نتیجه گیریش برای خودشه و میگه با این حساب شما اشتباه کردید و ما مسوولیتی نداریم!!!

در ادامه باز هم طرفداران ستاد در ظاهر به این موضوع اعتراض می کنند,یعنی میگن چرا پدیده هراسی می نمایید؟؟؟ در صورتی که باید به قسمت دوم اعتراض کنند که دروغ است!!! یعنی به تصمیمات ستاد,اما درصدد حفظ این تصمیمات هستند.

به هرحال ما در چند جبهه در حال درگیری هستیم و دشمن اصلی ما همین طرفداران ستاد هستند که سرانشان آگاهانه و خزنده در پس اعتراض دست به حمایت از اتاق و ستاد میزنند, برای همین مالباختگان باید خوشحال باشند که نقشه آنها نگرفت و مکرشون به خودشون برگشت!!! بسته شدن اتاق یعنی خود اعتراض!!! خود بر حق بودن ما,خود تجمع!! یعنی مایی که میگفتیم اتاق نمیگیره با سواد تر وآگاه تر و بر حق تر از تمام کارشناسان دولتی و غیر دولتی هستیم!!! میگویند شما عامی و طماع و نادان هستید,ساکت بنشینید تا ما برای شما تصمیمات عقلانی و عادلانه بگیریم!!! نتیجه این تصمیمات چه شد؟؟؟ فرض بر محال که ما اشتباه میکردیم!!! اینهم فرصت,پس چرا حرف ما درست از آب در امد؟؟؟ پاسخ ساده هست,چون ما برحقیم .

س. مظفری

آدم دیگه به کی میتونه اعتماد کنه؟ این روزها مال مردم خوری و اختلاس و کلاهبرداری نه تنها عیب بشمار نمیاد که ظاهرا یک مزیت هم هست. خدا لعنت کنه اون کس یا کسانی که از دسترنج مردم برای خود و خانواده کاخ زندگی دنیایی می سازند.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *