[دردنامه سهامداران] درخواست کوروش۹۴ از مالباختگان واقعی برای گفتگو با سایت تابناک

[دردنامه سهامداران] درخواست کوروش۹۴ از مالباختگان واقعی برای گفتگو با سایت تابناک

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

هموطنان مالباخته از گوشه و کنار کشور,کسانی که سهام خود را با قیمت بالا خریده و با سرمایه زندگی خود وارد شده اید ,کسانی که خود را به هر دلیلی مالباخته میدانید, و کسانی که پیگیر مطالب اینجانب بوده و اصل حرف اینجانب را که لغو بیانیه کذایی شهریور ۹۴, یعنی لغو جرایم و تعدیل ناعادلانه و بستن اتاق و ایجاد هیئت تسویه و پرداخت سرمایه افراد بر اساس زمان ورود و میزان آورده میباشد را قبول دارید, درصدد تماس دوباره با سایت تابناک و گفتگو با مدیران و کارشناسان اقتصادی این سایت هستم,

محور حرفهای اینجانب همینهاست, البته احتمال دارد که این بار بنا به دلایل خودشان مقاله ای چاپ نکنند و یا شاید هم بشود, این سعی دوباره هست,بنابراین همکاری ساده شما لازم هست!! در قسمت بالای سایت تابناک, قسمت تماس با مدیران وارد شوید, بسیار ساده هست, نام خود را که میتواند مستعار باشد و یک ایمیل وارد کنید و در چند جمله ساده خواستار ورود سایت تابناک به صورت تخصصی در موضوع پدیده شده و از وضع موجود شکایت نمایید,بسیار ساده است!! نه اسمی از شما هست نه نامی!!! هر جای وطن هم که باشی میشه!! این کارو کنید چون هر چند حرف من شاید حرف حداقل ۱۰۰۰ نفری باشه که عضوکانال ۱padide هستند, اما چون در اقلیت هستیم,ممکنه این ذهنیت پیش بیاد حرف اینجانب فقط نظر خودم هست, لطفا اگر اصل حرف اینجانب را قبول دارید همکاری کنید ,یک دست صدا نداره,با تشکر.

حسن

باسلام خدمت آقا کوروش
باتوجه به اینکه اکثر مالباختگان بافضای مجازی بیگانه اند ستادویارانش حداکثرسواستفاده رومیکنندکه همه سهامداران رانسبت به تعدیل راضی جلوه بدهند.این موضوع درگر دهمایی اعتراضی مشهد جلو استانداری معلوم بود که میگفتند ما نظرسنجی کردیم اکثریت به تعدیل راضیند.درحالی که هم نظرسنجی ساختگی است وهم اینکه اجرای عدالت نظرسنجی نمیخاد.جنگ سختی داریم باستاد ویارانش. ولی خوشبختانه دریک کشتی هستیم که باهم غرق میشویم .

کوروش۹۴

احتمال اینکه اکثریت به تعدیل راضی باشند زیاد است!!! اصلا دعوا سر همینه!! اکثریت قبل شهریور ۹۳ سهام خریده اند و جایزه ۲۵ درصدی هم بهره مند شده اندو افزایش قیمت یکباره از مهر تا دی ۵۰ درصد بود!!! یعنی از ۸۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰,و مسلما اکثریت که در مشهد هستند از تعدیل راضی هستند!!! کانال تلگرام ما ۱۰۰۰ عضو هم ندارد و موافقین ستاد چندین برابر این هستند!!! علتش این است که مالباخته نیستند!!! و حرفهای ما به مذاقشان خوش نمی آید,اشکال کار اینجاست,ستاد و ووزارت کشور به عنوان مدیران بالا دست که باید عدالت را رعایت میکردند به این نتیجه رسیدند حق اقلیت را به بهانه سود اکثریت از بین ببرند!!! و صورت مسالرو پاک کنند!!! غافل از اینکه این عمل ادامه راه هرمی پدیده است و مشکلات بعدی را بوجود می اورد که یکیش صف فروش هست!!!مگه میشه کسی که ۱۰۰۰ تومن سال ۹۴ سهم خریده با شخصی که دی ۹۳,به قیمت ۱۲۰۰۰ خریده برابر باشه؟؟؟؟ با کدوم منطق و عدالت,با خود فکر نکردی اونی که حقشو پایمال کردید میاد سراغتون؟ نگفتید باعث میشه اینکار قیمت اینقدر بیاد پایین که تو قیمت ۹۰۰ تومن عرضه میلیونی داشته باشیم؟؟؟ راه کجتون به مقصد نمیرسه یعنی مالباختگان نمیزارن برسه!!! همه با هم باید غرق شیم.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *