[دردنامه سهامداران] سهام بدون خریدار، کارشناسان از رده خارج

[دردنامه سهامداران] سهام بدون خریدار، کارشناسان از رده خارج

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

باسلامی دوباره خدمت مالباختگان واقعی و ستم دیده,هنوز مدت زیادی از گفتگوی اینجانب با یکی از مدیران داخلی شرکت پدیده نگذشته, ابتدای کار اتاق و بازار توافقی خدمتشون عرض کردم,این اتاق سهام یک دور باطل و سیکل معیوب میشه!!! طرفی که ۲۰۰ میخره سهام رو تو بالشت که قایم نمیکنه!!! به هوای سود چند وقت دیگه ۳۰۰میفروشه و کلا سهام از بازار جمع نمیشه,مگر اینکه سرمایه گزار عمده ای در پس ماجرا باشه,اونوقت شاید کار شما برای مالباختگان که نه اما سایر سهامداران دارای توجیه باشه!!! و اینجانب بعید میدونم وجود چنین سرمایه گذاری در کار باشد!!! در پاسخ گفتند تو از کجا میدانی,شاید سرمایه گذار باشد!! این سبک پاسخ نزدیک به سه سال است که جریان دارد ,درصورتی که ما درست میگفتیم و سرمایه گذاری در کار نبود و نقشه تهییج مالباختگان واقعی برای خرید سهام با ته مانده پول خودشان توسط هیات مدیره و بازار گرمی بود!!

و دیدیم که این نقشه چون از ابتدا بر پایه فریب و با پول مالباختگان انجام میشد در همان ابتدا شکست خورد و عنوان اتاق از پیش بسته شده, عنوان مناسبی بود که در گذشته بر اتاق گذاشتیم!!! سهام پدیده همون۲۰۰ تومن است و ما موندیم چه جور نظارتی بورس داره که در نبود سرمایه گزار عمده و خریدار و بستن زوری قیمت رو ۹۴۳, واکنشی نشان نمی دهند!!! ذر ادامه سیاست یک بام و دو هوا و مبهم ستاد, چند روزیست که از قول افراد خارج گود پدیده و از کار برکنار شده یا بازنشسته یا افرادی که اصلا ربطی به موضوع پدیده ندارند, نقل قولهای نامفهومی مرتبا در سایت پدیده به صورت سریالی درج می‌شود, هدف این نقل قولها پر کردن خلا صفر قیمت پدیده و انحراف افکار عمومی بیش نیست,جالب اینجاست که یکی از این افراد ,معترضان را افراد دست نشانده با اهداف خاص نامیده!!! سخنی یاوه که از فردی دست نشانده بر می آید!!!دست نشانده با اهداف خاص شما مدیران نالایق هستید که ما را به این روزگار کشاندید!!! نه مالباختگان واقعی که حقشان را منکوب کردید,اگر ما این ها رو میگفتیم و از دسیسه حرف بزنیم, قابل بررسی هست,اما جالب اینجاست خود شر و ریا اینها را برای فرافکنی و درپوش گذاردن بر فساد پدیده و شکست وناتوانی و اهمال در موضوع پدیده بیان می‌کند, اما بدانید مالباختگان آگاه و هوشیار هستند,فریب بس است.

رضا1

پدیده یک پروژه ی بزرگه وسرمایه گذاری یا ترس از سرمایه گذاری بستگی به شرایط خود پدیده داره .بدهکاری دوهزارملیاردی پدیده به ارگانهای دولتی که ازسوی ستاد تدبیر برپدیده تحمیل شد بزرگترین عامل فرار سرمایه گذار است.پرونده پدیده بقدری سنگین شده که احتیاجی به دست نشانده نیست .شاید حتی رییس هیات مدیره هم نداند پرونده های قضایی پدیده چند تاست وهریک درچه مرحله ای است وچندسال طول خواهد کشید.به قول شوشتری دهها نامه وحکم مبنی بر توقیف ومسدود کردن حسابهای پدیده از طلبکاران خردوکلان صادر شده نیمی از پدیده شاندیز هنوز مجوز نگرفته حتی خودستادتدبیر هم از آینده پدیده خبر ندارد والبته براشون مهم نیست.مگر کسی که بخواهدسرمایه گذاری کند این واقعیات واین اوضاع درهم برهم را نمی بیند؟خلاصه کلام اینکه کسی را میتوان متهم به دست نشاندگی کرد که با عوامفریبی بتوانداوضاع تاسف بار پدیده واز آن بدتر اوضاع فاجعه بار سهامداران را طبیعی جلوه دهد وگرنه درمورد واقعیات که نیازی به دست نشاندگی نیست.آنجیز که عیان است جه حاجت به بیان است.از همه اینها گذشته از این فردی که سهامداران مظلوم را متهم به دست نشاندگی میکندبایدپرسید مگر از راکد ماندن پدیده چه کسی سود میبرد که بخواهد “دست نشانده “استخدام کند؟


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *