[دردنامه سهامداران] شهریور ۹۷

[دردنامه سهامداران] شهریور ۹۷
در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

میگن پیشگویی حوادث دنیا غیر ممکن است و درست هم میگن و پیشگویی مساوی با کلاهبرداری, اما در مورد پدیده این صدق نمیکنه!! و برعکسش درست است!! پارسال ما گفتیم ساختی نیست و این دروغ بیش نیست و الان میبینیم که هیاهوی شوشتری پارسال باد هوا بوده و بس!!!! سال دیگه شهریور ماه ۹۷ باز در همین موقعیت و همین حرفها هستیم, ساخت و ساز پدیده سخن گزافی هست و هیچ پایه منطقی و حتی قانونی هم نداره!!! کی میاد برا ۱۳۰۰۰۰ شاکی خونه و ملک بسازه!!! معلومه بانکها پول نمیدن, و اگر هم بدن طبق یک نقشه و هماهنگی با بانک مرکزی برای اهداف مورد نظر هست.

پدیده ۱۵۰۰ میلیارد تومن سرمایه ساخت بر فرض ثابت بودن قیمتها نیاز داره,۱۰۰میلیارد و ۲۰میلیارد هزینه یک ماه ساخت پدیده هم نیست!!! پس خود قضاوت کنید این نقشه را, به نظر ظاهر سازی نیست؟؟؟ تازه همون رقم رو هم نمیدن, چون نگران هستن کجا میره ,تجربه میگه که نیروی خارجی نمیاد برا یک سری طلبکار جایی رو بسازه!! اونم نیرویی که۲۰۰۰ میلیارد طلب داره!!! اصلا فرض بر محال همه اینها بشه,قیمت سهام پدیده همون ۲۰۰ تومن هست که با دوز و کلک ۹۴۳ ثابت شده و الان که میخوایم ثابت کنیم این دروغ بزرگ رو به مشکل خوردیم!!! چون اونجا نوشته ۹۴۳ و ۱۴۰۰!!! حالا بیا و ثابت کن این شیادان با تردستی این اعداد رونشون میدن, به هرحال این چرخه معیوب پایانی نداره و تا پیاده نظام ستاد زیر علم ستاد سینه میزنه, صدای حق طلبی به جایی نمیرسه و این قصه پر غصه ادامه دارد.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *