[دردنامه سهامداران] هیات مدیره ننگت باد

[دردنامه سهامداران] هیات مدیره ننگت باد

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

ننگ بر شما نه برای اینکه مالباختگان واقعی به هیچ هم نرسیدند, ننگ بر شما نه برای رکود و ساخته نشدن پدیده, ننگ بر شما نه برای بستن جرایم میلیاردی بر پدیده, ننگ بر شما به خاطر توهین و تحقیر مالباختگان!!! به شخصه هیچ توقع یاامیدی نداشته و ندارم که یک سری افراد دست نشانده بدون دانش بورسی و اطلاع از ساخت و ساز و مهم تر از اون بدون توانایی و داشتن امکانات و سرمایه بیایند و پدیده را بسازند و پول من نوعی را بازگردانند!!! این محال است و هر که بر روی این دیوار یادگاری نوشته ,بداند این دیوار پی و بستی ندارد!!! اما برای این به آنها میگویم ننگ بر شما که سعی در کتمان حقیقت و وارونه نشان دادن جریان و در حقیقت انحراف جریان حق طلبی دارند !! این خود بالاترین خیانت به مالباختگان واقعیست!!!

در حالی که مالباختگان خانه و ماشینی ندارند یا اگر داشتند در پدیده به باد فنا رفته!!! با تبلیغات دروغین و استفاده از فضایی که از پول مالباختگان ساخته شده در جهت مراسماتی که هیچ سنخیتی با موضوع ندارد همچون کنسرت و مطربی و پختن درازترین شیشلیک و افتتاح بنگاه ماشین سعی در سرپوش گزاردن بر واقعیت دارند, کلیپ صوتی در گروه پدیده بود که در پاسخ خبرنگار شخصی می‌گفت من از دیدن رکود و پدیده متروک تعجب کردم!!! این همان است که واقعیت است و پدیده دیگر برنمی‌گردد, و نمایشگاه ماشین و این قبیل جز هزینه و سرپوش بر واقعیت پایان پدیده فایده ای ندارد و خیانت محض است!!! این کارها جز سرپوش گزاردن بر شکست اتاق سهام نیست؟؟ ما به شما نگفتیم نکنید این خبط را!! این اتاق از پیش بسته شده است,سهام پدیده را ذلیل نکنید!! گفتید پیاده نظام اتاق میخواهد!!!!! چه شد؟؟ دیگر چرا آمار نمی‌دهید؟؟؟ فلان قدر خریدند و فروختند, به شما نگفتیم این سیکل معیوب است و بدون سرمایه گذار اشتباه است و در پاسخ گفتید شما از کجا می‌دانید شاید سرمایه گزار عمده در حال جمع کردن سهام است!!!

اما نبود و ما این را میدانستیم,تا کی باید به شما درس دهیم؟؟ تا کی باید به شما تذکر دهیم و شما نالایقان اشتباه کنید؟؟؟ شما باج دادید به اکثریت سهامدار تا آنها با شما همسو شوند که شدند و در مرحله بعد خواستید تتمه مال و اموال مالباختگان را در شرکت هرمی پدیده از چنگال آنها در اتاق سهام در آوردید, با پول خود مالباختگان سهام خریدید تا تحریک به خرید سهام شوند اما غافل از اینکه نه پولی مانده نه فریب دوباره می‌خوردند!!! مکر شما به خود شما و طرفدارانتان برگشت!! زمستان می‌رود و روسیاهی به ذغال می‌ماند!!

در انتها خواهیم دید که کوروش و باقی مالباختگان واقعی درست میگفتند ,همچنان که الان هم بر همه ثابت شده اما جرات و وجود اعتراف درشما نیست.

حسن

باسلام
بایکی ازکسانی که سهام ارزان داشتند صحبت میکردم که چرا اینطور شد چقدر طول میکشه دیدم اصلا عین خیالش نیست علتش رو پرسیدم گفت مااصل وسودمون رو برذاشتیم اینی که مونده هم هروقت برسه غنیمته.
این از دسته گلهای ستاد که اینهمه تبعیض وظلم آشکار رو اجراکرده .بااین اوصاف ستاد وپیاده نظام عجله ای ندارند وزوزسون رو میزنند تا هیئت تسویه ای نباشد

هادی

اقا کوروش خدا پدرومادرتو بیامورزه @ازهمینجا دستاتو میبوسم بابت هر تحلیلی رومینویسی وبرای ما سهامدارای مظلوم وقت میذاری با تشکرفراواااااااااان.

کوروش۹۴

بله حسن آقا درست میگی,یعنی اون طرفتون داره درست میگه!!! این از تبعات تعدیل هست که اگر برای یک کودک هم شرح بدی ماجرارومیفهمه چه اشتباه فاحشی کردند کارشناسان و دکترهای هیات مدیره در مورد تعدیل!!! و صد البته اشتباه نبوده و از عمد با هدف بوده که بارها در موردش حرف زدیم, ظاهرا اشتباه است!!! تعدیل پیچیده تر از این حرفهاست,روزهای ابتدای هجمه گفتم با توجه به اینکه دادستان اعلام کرده شرکت پدیده هرمی هست باید حسابهای افرادی که قبلا پول خارج کردند روتا اونجایی که میشه بررسی و بازگردونند و هرچی هست رو بین همه تقسیم کنند, ابتدا اصل پول بعد سود رو,از همون روز عده ای پیدا شدند که اینچه حرف غیر منطقی است که تومیزنی!!! قدری نگران پولهای حلال آلوده به حرامشان شده بودند!!! وقتی من میگفتم این پولها مال همه هست و آغشته به حرام میشه اکر بازنگرده,قدری نگران شده بودند چون میدونستند درست میگم!! اما کیست که از پول بدش بیاد,حالا بعضی شک و شبهه ای هم داشته باشه پولشون براشون خیالی نیست و برای کسانی که به هر نوعی مقید هستند,شب به صبح نشده,دین خود را ادا میکندد!! اینجا خطای اصلی از سمت مسوولین خراسان رضوی بود که ورود نکردند و بر فرض مثال اگر این امر نشد بود,با تعدیل ظالمانه نشان دادند که اصلا حق و حقوق مالباختگان را باور ندارند و کاری کردند که دیگه پدیده روپا نمیشه,چون ما اقلیت مالباخته به هر نوعی شده نخواهیم گزاشت سایریم فرار کنند!! ما به پولمون نمیرسیم اما این قسمتش بیشتر زور داره که یه سری قبلا با پول ما زندگی ساختند و یه سری هم الان میخوان این کارو کنند!! همه باید با هم غرق بشن.

علی اوایی

دوستان به پیش بینی یک پیشگو .
مدیرعاملی که با پیشنهاد زارع صفت در چند ماه آینده معرفی میشود قطعا شخصیتی با قرارداد حقوق ماهانه صد میلیون و با دریافت حق جلسه ی ثانیه ای به مبلغ یکصد هزار تومان و هزینه سفر روزی پنج میلیون که برای رفتن به کیش و تهران از هواپیمای چارتر دربست و دبل سوپر کلاس از نوع u59 . و حق سفره ای برابر ارزش ریالی پنج بره نرینه .به وی پرداخت خواهد شد .
زیرا با چهره یابی از مدیر هیئت مدیره آقای زارع این نوع مدیر عامل تراوش میکند.ضمنا در صورت موفقیت مدیر.عامل۴۹ درصد سهام مردم بنام این دو نفر مدیر که شباهت بسیار زیادی بهم دارند انتقال داده میشود .پیروزی نزدیکه.قیافه شناس باشید.شباهت رخ ایشان و پهلوان را بسنجید.از کوزه همان تراود که دروست.

امیر

کوروش ۹۴ سلام. اول فکر میکردم شما دشمن پدیده هستید. الان نظرم برعکس شده است. ولی هنوز نمیدانم سهامدار هستید یانه ؟ آیا سهام بالا دارید با قیمت بالا یا نه؟ باز هم خداوند خیر عطا کند

کوروش94

سلام امیر خان,مثل شما زیاد بودن این فکر رو میکردن و با گذشت زمان متوجه اصل موضوع شدند,و با گذر سالیان پیش رو بیشتر هم میشوند!!!! در این راه مخصوصا اون اوایل هجمه که شرایطشون مساعدتر تر بود حملات خنده دار و یا تبلیغات جالبی میکردند که اینجانب دلال یا با انگیزه های خاص هستم که زمان حقانیت ما را ثابت کرد و هرروز بیشتر مشخص میشه چه کسی دست نشانده واقعی است!!! در ضمن قاعدتا کسی که سه سال وقتشو میزاره و پیگیر هست سهامدار میباشد!!! بارها اشاره کردم با قیمت بالا سهام خریدم مثل سایر مالباختگان واقعی.

حسن

باسلام خدمت آقا کوروش
ازنظرات منفی اصلا ناراحت نشو.شما لیدر ورهبر مالباختگانی.هرروز چندین بار این سایتو میبینم فقط برای خوندن متنهای شما تا بلکه اعصابم آروم بشه.

کوروش۹۴

حسن آقا از تنها چیزی که ناراحت نمیشم نقد و نظر منفی هست!!اصلا دلم تنگ شده برای نظرات منفی!! اون اولا تو سایت بورس بازان روزی ده نفر بهم حمله میکردن ,هرچند اونجاهم مدیریتش جلوی توهین رو میگرفت و فضا جوری بود منطقی و با عدد جوابشونو میدادم,اما الان با گذر زمان دیگه مخالفی برام نمونده!!! مالباختگان که همه نظرشون مثل ماست و به مرور به ما پیوستند و در کل اقلیتی هستند و یه اکثریت داریم که عده ایشون اصل پول و سود رو گرفتند و به قول شما منتظر باقیش هستند , حالا هرچند که بشه!!! و اصلا توباغ نیستند, میمونن گروهی که اکثریت هستند,اینا رو ستاد خرید و راضی کرد,گفت تعدیل رو ناعادلانه به نفع شما انجام میدیم و شما هم با سیاست بورس و این شامورته بازیهای اخیر هماهنگی کنید,یعنی اعتراض کنید,اما نه به اصل موضوع بلکه به حواشی!!! مثلا چرا اتاق ساعت ۱۲ بسته میشه!!! یا چرا نظرات مارو تو اتاق عملیاتی نمیکنید و از این جور اراجیفی که تو کانالشون مینویسند و حتما مالباختگان آشنا هستند,اینا بد نام شدن و میدونند چه خبطی کردند در همراهی با ستاد و الان فقط به فکر فرار هستند و دیگه حرفی و نظر منفی ندارند که بزنند!!! با ستاد و استاندار مشهد بستند به این امید که پا رو گرده ما بگزارند و از این گرداب فرار کنند!! اما اشتباه کردند,کار حرامی کردند که رفتند و بر تعدیل ناعادلانه اصرار ورزیدند,کار اشتباهی کردند که دل به حرفهای استاندار مشهد بستند!!! استاندار مشهد میگفت هیات تسویه مثل میزان ضرر است ولی نگفت اتاق سهام نابود کننده سرمایه شماست!!! اولاکه هیات تسویه ضرر نداشت که اگرم داشت درصدی بود اما اتاق نابودی کل بود!!! پرونده میزان بسته شد وسهام پدیدرا ۲۰۰ تا تک تومن هم نمیخرند!!! اینا دیگه مخالفتی یا حرفی برا گفتن ندارند,فقط منتظر فرار هستند اما بدونند نمیتوانند با مال واموال ما خارج بشن,نمیزاریم,راهها بستست!! راه خروجی نیست,روز به روز حقانیت مابیشتر مشخص میشه,فقط مونده اعلام رسمی شکست,البته تلویحا تواین دوسه روز گفتند سهام خریداری نداره و همه فروشنده هستند,اما باید اعلام رسمی بشه تا به منزله پایان رسمی این بازی باشه.

سهامدار2

سلام آقا کوروش
چرا شما میگید که اونهایی که مالباخته و سهام را به قیمت بالا خریدن در اقلیتند؟
من خودم سهام ۸ هزار خریدم
و به نظرم میاد بیشتر سهامدارها راضی نیستند سهامشون به قیمت پایین فروخته بشه
به عنوان مثال حتی اگه که کسی سهامشو ۲۰۰۰ تومن هم خریده باشه الان راضی نیست بعد ۷ سال بیاد و به قیمت مثلا هزار تومن بفروشه

کوروش۹۴

سلام جناب سهامدار ۲,صد درصد کسانی که بعد شهریور ۹۳ و بدون بهره گیری جایزه ۲۵ درصدی پهلوان اقدام به خرید سهام کرده اند از لحاظ تعداد در اقلیت هستند!!! شما هم اگر اون تاریخ خریدی جزو اقلیت مالباخته هستی!!! صد در صد اونی که ۲۰۰۰ خریده با اونی که ۱۲۰۰۰ خزیده اوضاعش با توجه به تعدیل ناعادلانه زمین تا آسمون فرق داره,بسیار ساده برات مینویسم بازم ابهام بود بگوروشنش کنم,اولا اونی که ۲۰۰۰ خریده ۷ سال نیست و طبق همین نمودار قیمت سهام پدده در همین سایت از ابتدای سال ۹۲ قیمت سهام وارد کانال ۲۰۰۰شده و یه اختلاف یک سالو نیم داره با شما که۸۰۰۰ خریدی,در ادامه,فرض بر مثال شما ۱۰۰۰ تا دونه سهام خریدی ۸۰۰۰ تومن,با توجه به تعدیل ۳۰۵۷۷,شما ۸ میلیون تومن پول دادی و هر سهم حدود ۲۲۵۰ تومن برات افتاده,اونی که یک سالونیم قبل شما خریده,یه ۲۵ درصد سهام جایزه برده و باتوجه به تعدیل ۲ میلیون تومن برا ۱۰۰۰ تا سهم پول داده و هر سهم براش افتاده ۵۲۵ تومن!!! آیا ریسکتون برابر هست؟؟؟ ممکنه کسی بگه خوب اون زودتر خریده,بله اگر در سود بودیم مشکلی نبود این حرف درست بود,اما الان شرکت ورشکسته شده و طبق قانون تجارت ابتدا بایداصل پول همه پرداخت بشه که ضرری نباشه بعد چیزی موند به نسبت زمان تقسیم کنند !!! تصمیماتشون مفسده داشته وحلال وحرامرا قاطی کرده وحالا حالا مونده تا تبعاتش مشخص بشه, آمار و ارقام ونوع تعدیل میگه,کسانی که بعد شهریور ۹۳ خریدن اکثرا از سایر شهرها به غیر از مشهد هستند وبه هیچ هم نمیرسند,در مورد یک شرکت ورشکسته که نباید این کار رو میکردند!!! شما ۸۰۰۰ میلیون دادی و قبلی ۲۰۰۰ میلیون,ابتدا اصل پول را تسویه میکردند و بعد اونی که قبل شما خریدررواگر سودی بود,سود بیشتری میدادند, این حرف من اشتباه و غیر منطقی و غیر شرعیست یا خود عدالت و حلال است!!!!الان نقشه اینه با اصل پول شما نفر قبلیروبا سود تسویه کنند!!! حالا بازم با اونی که ۲۰۰۰ تومن خریده فکر میکنی برابری!!!!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *