[دردنامه سهامداران] پدیده در ایستگاه آخر

[دردنامه سهامداران] پدیده در ایستگاه آخر

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

با سلامی دوباره خدمت هموطنان مالباخته که همچنان حیران این قصه پر غصه را نگاه میکنند و سه سال زمان رمقی برای آنها نگذاشته!!! به شخصه روز هجمه را ایستگاه آخر پدیده میدانم, اما این تیتر را برای کسانی زدم که شاید شکی و شبهه ای هنوز بعد از این مدت داشتند یا پاسخی ست به دروغ پراکنیهای ستاد و پیاده نظام ستاد!!! یه وقتی شروع کردم به نوشتن کلمه مالباخته!! اعتراض آغاز شد که آقا این چه حرفیست, مالباخته خودتی نه ما!!! ما مالباخته نیستیم به چه حقی میزنی تو سر سرمایه ما!!! ما هم گفتیم معلومه ما مالباخته ایم و شما نه!!! گفتم منظورم گروه خاصی هستند که اکثرا دیر تر و با قیمت بالاتر و اصل سرمایشون وارد شدند و همگانی نیست این موضوع!!

گفتم تهاتر ,باز اعتراض شد که هرگز!!! گفتم اختیاری باشه نه همگانی!!! الان هم از پیاده نظام حرف میزنم و باز هم احتمالا عده ای که همراه ستاد هستند از این عنوان خشنود نباشند!! اما تمام اصطلاحات و نظرات اینجانب و همراهان من,درست بوده و خواهد بود!! چون از عدالت و درستی و منطق نشات میگیره نه ظلم و ریا و منافع فردی!!! الان هم باز تاکید میکنیم با حرفهای این چند روز, پدیده به ایستگاه آخر رسیده, فرصتی داده شد تا شاید نقشه های ستاد عملی بشه و قطار بدون سوخت و خراب پدیده بتونه به حرکت هرچند کند ,ادامه بده, اما با گذشت زمان, درجا زد که زد و تکانی نخورد!!!

حال ستاد و پیاده نظام سرخوردش در این روزها دست به فرافکنی میزنند, تو پدیده سیرک راه میندازن, مطرب میارن,ساز و دهل میزنن ,کباب سیخ میکنند!! درازترین کباب دنیا رو میپزن!!! از وزیر و وکیل برای نمایش استفاده میکنند که شاید این پایان رو قدری دیرتر اعلام کنند!!! اما این حرکات بیشتر خنده داره و خوشی نداره, استفاده از سرمایه و ملک مردم برای این کارهای سخیف نتیجه ای نداره و دیر نباشه صاحبان اصلیش بیان و با دگنک و اوردنگی اینها رو بیرون کنند!!!

واقعیت اینه اگر فردا کل هیات دولت بیاد بست بشینه تو میدون پدیده, تاثیری در خرید سهم و قیمت نخواهد داشت!!! بیا بگن پدیده طلاست و ما میسازیم, باز هم همینه,بیان بگن ۱۵۲ طبقه قراره بریم بالا و آسمان را بشکافیم و تور فضانوردی و صرف شیشلیک روکره ماه داشته باشیم!!! بازهم اوضاع همینه,هیات مدیره و رییس جدیدشم مثل اون قبلیا میان و میرن!! اصلا از خود سهامداران بیان,باز هم بدتر میشه,نقشه نهایی اینه, همه رو بندازن گردن سهامداران و فرار!!! اگر کار گرفت که جریمه میرسه اگرم نگرفت که این جرایم زوری بوده و وجاهتی نداشته!!! به قول معروف,سنگ مفت و گنجشک مفت!!

مالباختگان فقط امیدوار باشند که اتاق و برنامه های اینا شکستش به صورت رسمی اعلام بشه, شکست که خوردن و اتاق دیگه کار نخواهد کرد منظور اعلام رسمی بسته شدن است,تا اکثریت سهامدار طرفدار ستاد که منتظر نفع از اتاق سهام و تعدیل ناعادلانه هستند, قدری احساس مالباختگی کنند تا بفهمند چه مزه ای دارد!! اونوقت شاید هموطنانی که میرفتند جلو ارگانها و میگفتند جریمه رو صادر کید تا جواز بیاد یا اتاق رو دایر کنید!! قدری به خود بیان ,به امید مالباختگی همگانی.

مجید

لطفا برای خرید سهام از سامانه سناپ ، از تعداد حداقل ۱۰سهام تا هر مقدار را فعل کنید . برای خرید زیر ۲۰۰ سهم سیستم قبول نمیکند. ممنون از لطفتون


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *