نماینده کنسرسیوم بانکی: پرداخت کنسرسیوم هیچ گره کوری ندارد / مراحل قانونی پرداخت رو به اتمام است

نماینده کنسرسیوم بانکی: پرداخت کنسرسیوم هیچ گره کوری ندارد / مراحل قانونی پرداخت رو به اتمام است

نماینده کنسرسیوم بانکی پدیده در جلسه هماهنگی امور اجرایی و عمرانی شرکت ابنیه و ساختمان پدیده شاندیز اعلام کرد: مراحل قانونی پرداخت کنسرسیوم به زودی تمام می شود و پیش پرداخت پیمانکاران از محل کنسرسیوم کارسازی خواهد شد.

نماینده کنسرسیوم گفت: گره کوری برای پرداخت وجود ندارد و تمامی مراحل قانونی به صورت شفاف و کاملا براساس اصول پرداخت کنسرسیوم در حال اجرا است که با انجام این مراحل و پرداخت نخستین قسط کنسرسیوم در ادامه کار هیچ گونه مشکلی در پرداخت اقساط بعدی وجود ندارد و روال پرداخت با شرایط مساعدتر و در موعد مقرر انجام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ابنیه و ساختمان پدیده نیز در این جلسه با اعلام اینکه پیمانکاران در اجرای پروژه و دریافت اعتبارات نگرانی نداشته باشند گفت: انجام کنسرسیوم بانکی برای پروژه ای همچون پدیده، کار بسیار بزرگی بود که برای نخستین بار دولت در پروژه پدیده اجرایی کرد.

وی افزود: ما پیش از برگزاری مناقصات قانونی برای اجرای پروژه های عمرانی شرکت پدیده، اعتبارات مورد نیاز اجرای آن را از طریق کنسرسیوم تامین کرده ایم.

دکتر خجسته با اشاره به اینکه پرداخت قسط اول کنسرسیوم، کمی با تاخیر مواجه شد ادامه داد: تاخیر در پرداخت به دلیل این بوده که مراحل قانونی امور بانکی باید به صورتی واضح و شفاف صورت گیرد و پرونده پرداخت کنسرسیوم تکمیل شود اما به دلیل تامین اعتبارات مورد نیاز، پیمانکاران باید با خیالی آسوده کار را پیش ببرند و نگران پرداخت نباشند ما هم در بخش مدیریتی تمامی تلاشمان را خواهیم کرد به دلیل تاخیر در پرداخت ها، قسط اول و دوم پیش پرداخت به صورت همزمان در وجه پیمانکاران کارسازی شود.

وی ضمن تقدیر از پیمانکاران پروژه آپارتمان های میان مرتبه (لورایز) از مدیران عامل شرکت های پیمانکار خواست تا با تمام توان و نیروی انسانی کارگاه های فنی و عمرانی خود را در مجموعه پدیده شاندیز تکمیل و برنامه زمان بندی اجرای پروژه را ارایه نمایند.

دکتر خجسته گفت: ما با برگزاری مناقصات پروژه به صورت قانونی با پیمانکارانی وارد قرارداد شده ایم که به عنوان پیمانکاران درجه یک در کشور شناخته شده اند و انتظار می رود این پیمانکاران بر اساس نام و تجربه خود در اجرای عملیات عمرانی پدیده تمامی همت و تلاش خود را به کار بگیرند.
وی در ادامه از دولت محترم ، قوه محترم قضائیه، وزارت محترم کشور، ستاد محترم تدبیر استان و تمامی دستگاه های اجرایی که در حل مشکلات پیش روی پدیده تلاش کرده اند و همچنان همراهی و همکاری خود را تا پایان کار ادامه خواهند داد قدردانی نموده و افزود: امیدواریم تا پایان مهرماه قسط اول کنسرسیوم پرداخت شود .

در این جلسه که با حضور اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و معاونین شرکت ابنیه و ساختمان پدیده، نماینده محترم کنسرسیوم بانکی به همراه مدیران، مشاورین و پیمانکاران منتخب شرکت برگزار شد مدیران عامل شرکت های پیمانکار نیز مباحث و مشکلات خود را مطرح کردند و با بررسی مشکلات مقرر شد تا پیمانکاران با تمامی توان نیروی انسانی همگام با پیشبرد اهداف پدیده حرکت کنند.

رضا1

عجب!!زمانیکه دین پرست در راس کاربود ۴(یا۵ماه قبل)اعلام کرد۹۰میلیاردتمن از طرف کنسرسیوم به حساب پدیده واریز شده! اما اکنون خجسته اظهار امیدواری میکنه که تا آخر مهرماه اولین قسط پیش پرداخت ازسوی کنسرسیوم پرداخت بشه!!یعنی تاکنون هیچ پولی از سوی کنسرسیوم به پدیده داده نشده؟پس حرفهای دین پرست …..؟!!

حسن

باسلام
قرار هم نبود که پولی به پدیده بدهندونخواهند داد اینها همه فیلم برای سرگرمی وداستانسرائی است .ساخت وسازی هم نبوده ونخواهد بود.فقط آدما عوض میشن شوشتری اونقدر دروغ گفت خسته شد ورفت یه تازه نفس آوردن بجاش آوردن .تا وقتی هیئت تسویه تشکیل نشه وتکلیف ۱۳۰۰۰۰ نفر روشن نشه نه ساختی خواهد بود نه واریزی خواهدبود

کوروش۹۴

همونطور که سایر هموطنان فرمودند,پدیده ساخته نخواهد شد به دلایل بسیار,یکیش آزمون و خطا وتجربه گذشته است که مبنای نظرات اینجانب از روز اول بوده,اگر سابق بر این نمونه ای هست ,بیان شود تا بشود در مورد پدیده هم حرف زد,به غیر از این هم اعداد و ارقام با ما سخن میگویند,همین خجسته اعلام کرد ۱۵۰۰ میلیارد تومن برای ساخت پدیده در دو سال نیاز است و غیر این سالها به طول می انجامد,الان یک ساله معطل ۱۰۰میلیارد تومن هستند,پیاده نظام ستاد یه چرتکه بندازه ببینه چند سال طول میکشه؟؟؟ از اینها گذشته, کنسرسیوم فقط یک سرپوش هست و نمایشیست از طرف دولت و بانکها و بانک مرکزی,دولت در پاسخ به انتقادات که چرا به پدیده کمکی نشد ,رقم بی حاصل وناچیزیرو تصویب کرد و بانکها زیر فشار بانک مرکزی و در حقیقت با دادن باجی به این نقشه پیوستند البته با علم به اینکه آینده و ادامه ای این حرکت ندارد و هزینه زیادی متحمل نمیشوند, اگر این پول در بیابان از بین هم بره,در نهایت میره قاطی لیست سیاه بانکهای ورشکسته که تا خرخره در فساد و اختلاس و ورشکستگی غرقند!! اما مخلص کلام,سهام پدیده ۲۰۰ تومن میرزه وساختی هم نخواهد بود , به قول شاعر ایتالیا ایتالیا.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *