استاندار خراسان رضوی: پدیده دیگری ایجاد نشود/ پدیده با سهل انگاری افرادی که آن زمان سرکار بودند دچار مشکل شد

استاندار خراسان رضوی: پدیده دیگری ایجاد نشود/ پدیده با سهل انگاری افرادی که آن زمان سرکار بودند دچار مشکل شد

تاکید بر دقت در صدور مجوز ها وپروانه های ساخت وساز برای تکرارنشدن پدیده ای دیگر، بی هویتی فرهنگی شهرها بر اثرشلختگی معماری، ممانعت از ساخت وسازهای خارج از محدوده شهری برای جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی و تلفات تصادفات از جمله موضوعات مهم مطرح شده در شورای سازمان همیاری شهرداری های استان بود.

به گزارش خراسان رضوی، “علیرضا رشیدیان ” استاندار با هشدار به شهرداران شهرها درباره ایجاد نشدن پدیده ای دیگر، اظهارکرد: التزام به رعایت مقررات معماری وشهر سازی در شهرها بسیارمهم است زیرا گاهی عده ای بر اثر غفلت و سهل انگاری سنگی را به چاه می اندازند که بسیاری را متضرر می کند. وی افزود : نمونه این سهل انگاری مشکلات پدیده شاندیزاست، اگر درهمان مرحله آغازین پروژه پدیده،  افرادی که در راس کاربودند درباره تملک زمین ، مجوزها وموافقت های اصولی، صدور پروانه ها ونظارت بر ساخت وسازهای این شرکت دقت لازم را می کردند اکنون با مشکلاتی که ۱۳۰هزار نفر را گرفتار کرده روبه رو نمی شدیم.

کوروش۹۴

مدتهاست که پیگیر ورود تابناک به موضوع هستم ودر پی دروغ پراکنیهای اخیر استاندار مشهد ,فعالیت بیشتری کردم,به هر حال اثبات جرایم ستاد با توجه به ابعاد پیچیده ماجرا و دیدگاههای مختلف افراد ووجود طرفداران ستاد و استفاده اربابان قدرت از سایر بلندگوها,کار سادهای نیست,اما سعی بر زدن یک تیتر افشاگرانه را ادامه میدهیم,امید ما به این جملست که حق پیروز نهاییست.

حرف حساب

با سلام چرا مسئولان دیر به بلوغ فکری میرسن باید اول خراب کاری کنند بعدش ماست مالی برادر گرامی همه جا تبلیغ کردن تلویزین رسانه ملی هم تبلیغ کرد شما ان موقع کجا بودید هشدار بدهید بعدش بعضیها با بعضیها مشکل داشتند دودش به چشم مردم رفت لااقل قبلش هشدار میدادید یک مغازه راه میندازی میگن کو جواز حالا این همه موسسه اعتباری باز میکنن هیچ کس هیچی نمیگه بعد از چند سال یکهو بسته میشه مردم هم در به در یا شماها با هم هستین یا زورتان به انها نمیرسه اقایون مسئول خدا را در نظر بگیرید مردم ولی نعمت شما هستند چگونه دم از خدا میزنید واین گونه عمل میکنید والله ما موندیم قسم را قبول کنیم یا دم خروس را یک روزی خانه نشین میشوید وحسرت میخورید کاری برای مردم انجام ندادید خدا ناظر بر اعمال ما است چه کنیم بعد از ۳ سال هیچی عایدمان نشد ما ماندیدیم وخجالت کشیدن از زن وبچه وتحقیر اطرافیان اینم پروژه ملی به نام افسانه پدیده والسلام.

محسن

باسلام
سهامداران و سرمایه گذران محترم میهن اسلامی
موضوع ورود سهامداران و سرمایه گذاران محترم در مجموعه پدیده بر اساس ماده ۱۸۳ قانون مدنی (عقود و تعهدات)صورت گرفته است و کلیه مکتوبات و مدارک قانونی بین مالک و شخص خریدار اعم از سهام و ملک (تجاری و مسکونی) بر همین اساس تنظیم گردیده است.
با بررسی تمامی ابعاد پرونده مسوولان متوجه بی عیب و نقص بودن تمامی مجوزهای صادره برای این مجموعه شده اند لذا مدیر عامل محترم باید سعی در حل و فصل و راه اندازی سریع و بدون توقف این پروژه تا سرحد ممکن شود، تا جایگاه پدیده دوباره تثبیت گردد.

موارد قابل توجه جهت ملاحظه جناب آقای انتظاری مدیر عامل محترم جدید پدیده:

-احیای حق ۱۰۰% سهام داران و سرمایه گذاران و رعایت حال آنان بر اساس قانون کشور در دستور کار تمامی مدیران داخلی پدیده قرار گیرد.
– هدف اصلی مسئولین محترم شرکت به جلو بردن امور معوقه و ساخت و ساز های نیم کاره و اقدامات شایسته در تکمیل مجموعه های ۵۰% به بالا باشد.
– بی اعتنایی به شایعات و حرف های بی اساس دشمنان این پروژه در دستور کار قرار گیرد.
– اخذ سریع کمک های بانکی و مجوزه ای باقی مانده از پروژه با رایزنی مدیران بانکی وسازمان های ذیربط و نمایندگان محترم مجلس
– معرفی پروژه به شرکت های خارجی برای سرمایه گذاری و یا تکمیل نمودن آن بدون پرداخت هزینه های بی حد و حساب تبلیغاتی از برنامه های برون مرزی شرکت قرار گیرد.
شایان ذکر است درصورت اقدامات شایسته و به دور از هیجانات شخصی ( وعده های بی اساس ) و عدم حیف میل نمودن باقی مانده از این بیت المال قطعا و یقینا این سهامداران و سرمایه گذران اولیه هستند که از شما و کارهایتان دفاع می کنند و نتیجه پیروزی است انشاالله

کوروش۹۴

جناب محسن حرفاتون روی کاغذ زیباست و بیشتر مناسب کتب علوم انسانی میخوره تا یه کار عملی,تجربه و گذشته میگه چیزایی که شما میگی محاله انجام بشه!!! حرف مالباختگان واقعی یک کلام بیشتر نیست و فروش پدیده و پرداخت اول اصل پول و بعد هرچه موند تقسیم به نسبت آرده و زمان ورود!َ شما واقعا فکر میکنی یه نفر میاد پدیدرومیسازه و میده دست منو شما!!! بانکها هنوز برای ۱۰۰ میلیارد تومن سند کم اوردن!!! تا تمامپدیدرو بالا نکشن راضبی به وام نیستند!!! حق هم دارند ,پولشونومثل ما به سادگی در اختیار دیگران نمیزارن,اونوقت با اینا وضاع شمااز آینده حرف میزنی!!

حسن

آقای محسن برو اینها را در سایت پدیده بنویس .مامالباختگان ازریشه هیئت مدیره را قبول نداریم.اول باید تعدیل برچیده شود سپس برحسب آورده وزمان ورود پول حاصل ازفروش پدیده تقسیم بشه والسلام..


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *