تحصن سهامداران پدیده در چهاردهمین روز آن متوقف شد

تحصن سهامداران پدیده در چهاردهمین روز آن متوقف شد

تحصن سهامداران پدیده شاندیز که از ۱۵ مهرماه در مقابل ساختمان قوه قضاییه آغاز شده بود، بامداد امروز با دخالت نیروی انتظامی متوقف گردید.

کوروش۹۴

پدیده وارد دور تسلسل وسرانجامی به مراتب بد تر از گیتی پسند شده,فقط مبارزه چه مبارزه عملی و جنگ نرم موثر خواهد بود و شک نکنید گرفتن پولتون مثل هر مورددیگری از دست دیگران به سادگی نخواهد بود !!! بارها گفتم فقط باید اکثریت احساس مالباختگی کنند و به میدان بیان,خیلیا هنوز در حد ضرر نیستند و امید دارند با همین اتاق سهام و بورس با سود خارج شن ,بدون در نظر گرفتن سرانجام مالباختگان!!! باید امیدوار بود اینا تیرشون به سنگ بخوره و مکرشون در حمایت از ستاد به خودشون برگرده تا شاید مالباختگی همگانی بشه و حرکتی انجام دهند,کلا آشوب ,آینده ماههای دیگه خواهد بود و هیات مدیره به سادگی نمیتوانند بشینند اونجا اراجیف ببافند, پیش بینی میکنم با نشانه های موجود,برخورد فیزیکی حالابین مامورین با مالباختگان یا بین طرفداران ستاد و مالباختگان و از همه مهتر مجازات و انتقام هیات مدیره در پیش هست!!! خیلیا شاکی بودن ,اینجور که بچه ها میگفتند,هیات مدیره هم خودش ازحجم نفرت آگاهه واقداماتی انجام داده!!! بیشتر شعارهای این چند روز مبنی بر مجازات هیات مدیره بود,از این به بعد هم احتمال درگیری به هر نوعی بالاست وروزهای آرامی در انتظار پدیده نیست.

حرف حساب

باسلام اقایون مسئول خدا را در نظر بگیر تویی که حقوق چند ده میلیونی میگیری به فکر مردم باش لااقل اندازه چند صد هزار تومان خاصیت داشته باش چرا پدیده را به مزایده نمیگذارید وپول مردم را نمیدهید چه کسانی از وضعیت سود میبرند که نمیخواهن مردم به پولشان برسن از خدا بترس تویی که دم از خدا میزنید وتیشه به ریشه سرمایه مردم میزنید ما مکافات کدام کار نکرده باید پس بدهیم به کجا شکایت ببریم به چه کسی وارگانی متوسل شویم چگونه تو مسئول دم از مردمداری میزنی ولی هیچ کاری نمیکنی خدا باعث وبانی این در به در کردن مردم را رسوا کند محسنن پهلوان هم یا درستکار بود ویا با شماها دستش در یک کاسه مدیر عامل باید کسی باشد که خود سهامدار باشد نه کسی که حقوقش سر برج واریز میشود وهیچگونه دغدغهای ندارد شد شد نشد نشد ۶ ماه دیگر عوضش میکنند


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *