[دردنامه سهامداران] آخرین سنگر

[دردنامه سهامداران] آخرین سنگر

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

به شخصه فکر میکنم تحصن تهران آخرین تکیه گاه مالباختگان واقعی وآخرین میعادگاه حق طلبان شیر دل است,با پایان آن دیگر امیدی برای احقاق حق وجود ندارد, امروز که با دوستان متحصن صحبت میکردم اکثرا زندگی باخته و دشمن شناس بودند و آمار طرفداران ستاد را خوب داشتند, حتی نام اشخاصی رو که در این سالها در ظاهر معترض اما در باطن با ستاد و منتظر بورس هستند را می‌دانستند به لیدر جمع که خانومی آگاه هستم گفتم در این چند روز از تصاویر و حرکت شما سو استفاده می‌شود و عده ای بزدل ریاکار اعتراضات شما را به بورس نسبت میدهند ,گفت هر که هر کار می‌خواهند بکنند,حرف ما یک کلام است,پول نقد و تمام!!!

از طرفداران بی وجود ستاد که دست آنها برای همه رو شده باز می‌خواهیم دست از این عمل ننگین بردارید, زن و بچه مردم شب نرفتن تو خیابون که تو نامرد میای از بورس حرف میزنی!!! خوب برو توام برا بورس تجمع .جداگانه داشته باش, از مالباختگان تهران و سایر شهرها میخوام که متحصنین را تنها نگذارید, حتی روزی یک ساعت هم کار ساز است, این آخرین سنگر ماست, وقت ورود است به قدر وسع ,دست دست نکنید, پیشنهادی داشتم به متحصنین مبنی به بستن پدیده و سفر از تهران به مشهد, با وجود دشواری اما در حال رایزنی هستیم, با توجه به اینکه عده زیادی در مشهد طرفدار تصمیمات ستاد هستند در باطن, و عملا حرکتی در جهت فروش و تعطیلی پدیده و در حقیقت پایان یاوه گوییهای هیات مدیره نجام نمی‌دهند,این حرکت هم باید از طرف متحصنین در تهران صورت گیرد,البته پیش بینی میشه عده ای از مالباختگان واقعی که در مشهد هستند هم به ما بپیوندند.

اصل شر و فتنه در شاندیز است,حتی یک روزم که شده نباید بذاریم انتظاری و مقدم و خجسته وکریمویی وارد مجموعه پدبده بشن و بادیوار انسانی جلو پدیده از ورودشون جلوگیری کنیم, اکثرا موافق بودند باید دید چه شود, مالباختگان بدونند اگر این سد بریزه دیگه چیزی جلودار هیات مدیره و طرفدارانشون نیست, پس به بلوار کشاورز نرسیده به حجاب بیایید و از حقتون دفاع کنید.

کوروش94

آقا هر کی میتونه وسایل گرمایشی و پتو و مواد خوراکی به متحصنین برسونه,دست دست نکنید,حضور لازمه,به قدر وسعتون شرکت کنید و سنگر رو حفظ کنید,بزرگواران مطالبه ای نداشتند و من از طرف خودم و برای حفظ وضع موجود تقاضاکردم,همه در یک صف.

کوروش94

ببینید اینا سالیان سال هی میان و میرن و عوض میشن ,آخرشم هیچی,پس فردا استاندار و دادستان مشهد هم عوض میشن و میرن یه جا مصاحبه میکنند که نظر ما در مورد پدیده این نبود و میخواستیم فلان کار رو کنیم و نگزاشتند و ال و بل !!!! منظور تهش هیچ است مثل تمام پرونده های مشابه این سالها,آخرین امید مالباختگان همین اعتراضات اخیر است,در صورت نرسیدن به هدف به شخصه دیگه حرفی ندارم ,پس نباید بزاریم این امید ناامید بشه,به مالباختگان واقعی بپیوندید و از حق خودتان در برابر ریاکاران و مجرمان خلافکار دفاع کنید.

حسن

باسلام خدمت شیرمردان وشیرزنان مالباخته
ازدور دست تک تک شمارو میبوسم.شرمنده ام که بخاطر مالباختگی تن به کار اقماری در غربت زده ام ونتوانستم درکنار دوستان درصف تحصن باشم.ازدور حیله های دشمن وستاد را جهت برچیدن آخرین سنگر میشنوم .ولی انشااله آرزوهایشان را به گور خواهند برد.نه بورسی خواهدبود نه ساخت وسازی.

کوروش۹۴

حسن آقا اصل این حرکتوباید مالباخته های تهرانی انجام بدن و در کنارش چند تا از بچه های با غیرت شهرهای دیگه هم اومدن وشبها میمونند!!! امشب از مشهد چند نفر بزرگی کردن و اومدن,بچه های بی ریا و یکدل,اومدن شهرهای دیگه مکمل هست واگر نیان کار سخت میشه, میتونند یه روز ظهر بیان وشب برگردن ,یه روزم یه روز ویه ساعتمیه ساعته!!!شما حتما نمیتونی و ‘گرنه میومدی واین مشخص است ,این داستان تا بازپس گیری حقمون ادامه داره,بعدها تونستی یه بار ظهر بیا و شب برگرد,برا دل خودت میگم!!! همه کسانی که مثل تومالباخته شدن ومثل تونظر دارن و و به فکر نابودی هیات مدیره هستنداونجا جمعند و اگر حرف از هر چی غیر پول بشه مثل بورس واین اراجیف,شاکی میشن.

علی اوایی

مرگ بر ناعادلانه . مرگ بر ستاد بی تدبیر .مرگ بر مدیرآنی که پول مردم را بلوکه کردند.مرگ بر مدیرانی که وظیفه قانونی خود را در اعاده حقوق سهامدار انجام نداده حقوق میگیرند.مرگ بر همه دروغگوها و کاسه ایشان دولتی


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *