[دردنامه سهامداران] اخطار به هیات مدیره خیانت کار و تیم فوتبال سر بار پدیده

[دردنامه سهامداران] اخطار به هیات مدیره خیانت کار و تیم فوتبال سر بار پدیده

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

این تیتر یک شعار نیست مثل شعارهای دروغین هیات مدیره و لفاظیهای موذیانه طرفداران ستاد که در این چند روز در پی سو استفاده از تحصن واقعی و حق طلبانه مالباختگان در تهران هستند,این یک اخطار جدی و از روی جوانمردی و مردانگی قبل از مجازات خاطیان هست!!! ما مالباختگان وطن دوست اصول و مرامی برای خود داریم و همچون مغولان بی صفت بی هویت نیستیم و ریشه داریم در این خاک!!!! بیاید ببینید خشم فروخورده مالباختگان واقعی و انزجار از ریاکاران را تا فرق شعار و اخطار را دریابید!!!

افتخار داشتم به جمع مالباختگان واقعی پیوستم, شعارها و تصمیماتی که سه سال در انتظارش بودم را در این هموطنان دیدم, در این چند روز بارها افرادی بیرون از داستان پدیده می‌پرسیدند شما که کارتان درست شده و پول گرفتید!! گفتم چطور؟؟؟ گفتند پس این تیم فوتبال چیست!!!! پس این تیم و فوتبال باعث شر و پوشانده شدن حق طلبیست و من به اونها هشدار میدم زودتر دست از خیانت بکشید و نادانسته رودروی خشم مالباختگان قرار نگیرید, اما هیات مدیره دست نشانده بدانند دورانشون به سر اومده و وای به روزی که به دست ما بیفتند!!

سه سال حرفی نزدم که غلط از آب در بیاد, الانم میگم, دیر نیست مالباختگان بیان سراغتون, داره تصمیماتش گرفته میشه!! مجازات خواهید شد خیانت کاران!!! حق طلبی رو منحرف کردید ,دست به دروغ و دونگ زدید و برای خودتون پاتوق و دکان باز کردید که دایما جلسات بی حاصل برگزار کنید و سیبل استانداری غیر مردمی مشهد باشید!!! پول میگیرید که فحش رو شما بخورید نه اربابانتان!!! اما اربابانتان هم فحش میخوردند و شما به زودی سیلی میخورید!!!

مالباختگان واقعی امروز اعلام کردند که به هیچ گروه و دسته و کانالی وابسته نیستند و فقط یک حرف داشتند و بس, پول ما را پس دهید و تا این اوضاع باشه ما هم هستیم!!! برادارا و خواهرهای زندگی از دست داده, اگر واقعا دیگه چیزی برا از دست دادن ندارید, میعادگاه ما, خیابان کشاورز نرسیده به خیابان حجاب روبروی قوه قضاییه, عده ای شیر زن و شیر مرد, مخصوصا زنان شجاع دل,شبانه روز هستند, اما سایرین میتونند ساعاتی از روز در حد توان در جمع حضور داشته باشند و چراغ حق طلبی رو روشن کنند.

یک جریان انحرافی هم میخواد این بساط رو ببره سمت بورس و ادامه راه هیات مدیره البته با همان ریاکاری و تحت عنوان اعتراض, اما این بار ناکام خواهد بود و مالباختگان دستشونو خوندند و فقط یک کلام دارند, پول ما را پس دهید و تمام!!! هر نظری غیر این جزو ما نیست و این روشن است, پیرمرد ۸۰ ساله اومده بود !!! , و از سایر شهرها غیر تهران هم هستند و اردو زدند!! مطلب دیگری که هموطنان خراسانی همونجا می‌گفتند و حرف خود من هم بود اینه که در خراسان عده ای سود و اصل پول را گرفته اند و یا سهام بسیار ارزان دارند و اینها زیادند ,و بنابراین نه تنها شرکتی در هیچ کاری ندارند بلکه مخالف و همراه ستاد هستند و بسیاریشون اصلا ول کردن پدیده رو تا روزی بیارن پولی بهشون بدن!!! وقتی سود پولت اونجا باشه مگه آزار داری بری تجمع!!! پس این سنگر کوچک اما مستحکم رو حفظ کنیم !!!!

در ضمن چشم شیطان و خود شر پدیده در مشهد هست و همون حرف سه سال قبل اینجانب رو مالباختگان نیز می‌گفتند که در نهایت با هر تعدادی بشیم میریم مشهد و پدیده رو میبندیم و راضی به ویرانیش هستیم وقتی پولی ازش در نمیاد!!! به یاد فریب استاندار مشهد که گفتیم بفروش پدیده رو مثل میزان, گفت شما نمی‌فهمید و ضرر داره این کار!!!! استاندار استاندار ننگت باد شرمت باد!!!!

حميد

وقتی پدر را از فرزندی جدا کنند دیگران برای ان فرزند پدر و دلسوز نخواهند شد . مرگ بر خیانتکارانی که با انتخاب فرمایشی مدیران بی لیاقت قصد عقیم نمودن این پروژه ملی را دارند.؟؟!!

رضا1

کجاست اون دادستان مشهد که سه سال پیش بعنوان مدعی العموم شرکت پدیده را نابود کرد؟پس چرا بعد از سه سال که مردم از پولشان محروم شده اند هیچ اقدامی نمیکند؟؟مگراین صدوچندهزار سهامدار عموم محسوب نمیشوند؟؟یقین دارم خداوند انتقام مظلومانی که هیچ پناهی جز اوندارند را میگیرد وظالمان وخوارکنندگان خودشان به ذلت وخواری دچارمیشوند.

حسن

سلام به مدیر سایت
نمیدونم مدیریت شبکه تلگرام هم باشماست یانه.
چرا دوباره قول ورود به بورس میدین.بورس کجا ناجی مالباختگان است مامالباختگان اصلا این تعدیل رو قبول نداریم که با اون به بوزس بریم.اول باید تعدیل برحسب آورده وزمان ورود اعمال شود بعدا بورس اگه باشه .
هرچند مقوله بورس هم نقشه ستاد برای وقت کشی است.تنها راه نجات مزایده رسمی وفروش پدیده است

حسن

کسی تیست بگه چرا پول مالباختگان که اواخر سهام خریدندچرا خرج تیم غیرمردمی فوتبال میکنید خراسان اگه تیم میخاد ازجیب خوذش تیم داری کنه.
بالغ بر۲۰میلیاردهزینه سالیانه تیم است
چرا به مالباختگان پول نیست ولی برای تیم کذایی هست.هرپولی میگیرن حرام اندر حرام است

کوروش۹۴

حسن آقا یه مشت نفوذی خیانتکار طرفدار ستاد که از تعدیل بهره برده اند سعی در رخنه در صفوف مالباختگان واقعی دارند,متحصنین تهران هسته اصلیشون مالباخته واقعی هستند و اصلا نه تعدیل نه بورس را قبول دارند و کانال نام برده سعی در سو استفاده از وضع موجود دارد ,این بزدلان ریا کار,کاسه لیس ستاد بی تدبیر هستند و با تعدیل خریداری شده اند و در سودای بورس هستند,در صورتی که ما صد در صد مخالف و تمام مصوبات ستاد را ملغی میدانیم,هرکی در تحصن باشه میبینه که لیدر جمع اگر حرف از بورس و کلا تعدیل وهرچه که به پول نقد ربط نداره زده بشه,میزنه تو دهن طرف!!! اونجا یک مشت زندگی از دست داده هستند و شعارشون استاندار استاندار ننگت باد است!!! و با شعار طرفداران ستاد مثل چرا بورس نمیریم و چرا هیات مدیره کجه و چرا نمیرقصه فرق داره!!!


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *