[دردنامه سهامداران] از خود گذشتگی

[دردنامه سهامداران] از خود گذشتگی

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

به شخصه بعد از مدتها با جلوه هایی از ایثار و مهربانی در بین هموطنانم روبرو شدم,۲۵ مهر با توجه به اعلام باد شدید عصرگاهی در تهران به فکر تجهیز آخرین سنگر مالباختگان افتادیم ودر نهایت بعد از چند ساعت تونستیم با کمک دوستان سرپناهی درست کنیم,هر که هرقدر توان داشت از پیر و جوون و از شهرهای مختلف به کار گرفت و هر که به قدر توانش وسایل و امکانات آورد و یا کمک فیزیکی کرد و صحنه های زیبایی خلق شد, دلها با هم صاف بود و پر از حس کینه و انتقام از دشمنان !!! کیشو نمیدون اما همیشه همینجور بوده کینه ها روزی به عمل میرسه و حق جاری میشه!!!

چند نفر با خانواده اومده بودن و چند هموطن از شهرهای گوناگون و گویا قرار است باز هم به تحصن بپیوندند ,امشب بزرگواری از همدان آمده بود که مسوول نگهداری مادرش بود و با سختی قدم در این راه گزارده بود ودیدن سختی هموطنان سخت تر از مشکل شخصی هست و البته ایشان هم فقط یک حرف داشت,اینجا ته خط وآخرین امید است!!! پیرمرد رهگذری بعد از شنیدن داستان زندگی جوانان شروع به گریه برای جمع کرد و لحظات عجیبی رو بوجود آورد, رهگذران اکثرا ابراز همدردی کرده و به ظلم و ستم روا گشته بر مردم اشاره می‌کردند و اینکه ظلم پایدار نیست,در گوشه ای دیگر آرمان و کاسپین هم اردو زده اند که البته مربوط به خود هستند, همگان یک حرف وکلام بیشتر نداشتند و اینکه ساخت پدیده هم رویا و هم دروغ است و بورس نه تنها پدیده را راه نمی‌دهد , بلکه با سلب مسوولیت و خیانت ستاد و هیات مدیره, و این که اعلام کرده اند نسبت به قیمت تعهدی ندارند ,سهام پدیده خریداری نخواهد داشت و در برابر اعتراض هم دیگر کسی پاسخگو نیست!!! بازار هست و فراز و فرود!! با این تفاوت که فرود پدیده ابدی خواهد بود و هیچکسی شکی نداشت وهمه یک کلام تسویه با مالباختگان را خواستار بودند و داستانها از خباثت اعضای هیات مدیره می‌گفتند و انزجار و انتقامی که خواهان آن بودند!!!!!

طرح بستن پدیده باز هم مطرح شد که با توجه به شلوغی و رفت و آمد و بر پایی محل تحصن,کمتر به موضوع پرداخته شد اما این نقشه در سرهاست و کی باشه که عملی بشه و اون روز که هیات مدیره پدیده اجازه ورود نیابند به مجموعه پدیده ,روز ماست!! در ادامه بار دیگر به همه چی باخته ها از تمام شهرها میگم, اگر حرفی دارید یا کاری میخواید کنید,اینجا ته خطه!!! بعد این جریان دیگه حرفی نمیمونه,بچه ها هم دل و هم قسم شدن,حمایت و حضور لازمه روشن بودن این چراغ هست,پس به مالباختگان بپیوندید, دوستانی که لوازم گرمایشی مثل بخاری برقی و گاز پیک نیک و پتو دارند ,با توجه به سردی هوا برسونند مخصوصا بخاری برقی ,شنیده شده دشمن گفته تغییر هوا و گذشت زمان بچه ها رو تارو مار میکنه و منتظر شکست متحصنین و ضربه نهایی به مالباختگان هستند, هموطنان مالباختگان در اقلیت هستند به پا خیزید, نزارید این خبیثها پیروز بشن.

کوروش۹۴

هموطنی که از فعالین هست و در یکی از جلسات هیات مدیره شرکت داشت,میگفت ما به این خجسته گفتیم ,چرا شما به جای حقوق سهام بر نمیدارید,مگر نمیگید همه برابریم و ما هدف اصلیمون حل مشکل مردم هست!! گفته من مثل شما احمق نیستم که به جای پول سهام بگیریم!!! مورد مشابهی رو شخص دیگری در گفتگو با استانداری مشهد در مورد شوشتری بیان میکرد!!! ببینید با چه کسانی سروکار دارید,اینها خود شر وفتنه هستند و رحمی به شما نمیکنند!!! البته از یک سرسپرده این حرفها بعید نیست,پس برای کوبیدن در بر دهان دشمنانتان اقدام کنید,طبق اخبار واصله هیات مدیره وستاد ,در برابر اعتراض متحصنین روش بی توجهی و بی پاسخی رو برگزیدند و اعلام کردند سرما و سختی به زودی مالباختگان رو از پا در میاره و احتیاج به هیچ واکنشی نیست!!! درست هم میگن,اگر حمایت دیگر مالباختگان نباشه,شر پیروز میشه, پس به اندازه توانتان در این حرکت مردمی شرکت کنید و مشت محکمی بر دهان یاوه گویان وطن فروش بزنید,طرفداران بورس و ستاد در اکثریت هستند و با سکوت معنی دار خود رضایت از وضع موجود و مخالفت با مالباختگان رو اعلام کردند,پس جوابشونو بدید.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *