[دردنامه سهامداران] استفاده از داراییهای پدیده برای برگزاری مراسم محرم حرام است

[دردنامه سهامداران] استفاده از داراییهای پدیده برای برگزاری مراسم محرم حرام است

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

ما به نوبه خود به اونایی که بدون اذیت و آزار و سرو صدا و ظاهر سازی و خوردن حق مردم مراسم محرم رو برگزار می‌کنند تسلیت عرض میکنیم, اما در این پست اشاره ما به طور خاص به پیامهای این چند روزه هیات مدیره در باب این مراسم میباشد می‌باشد,اعلام کردند مراسماتی دارند و عزادار هستند!!! بس کنید این دروغ و دونگها رو!!! عزادار چی هستین؟؟؟ عزادار زندگی از بین رفته مالباختگان؟؟؟ کجا دارید عزاداری میکنید؟؟ تو زمین غصبی!!! مگه نمی‌گید برا اسلام دارید سینه میزنید,اسلام میگه اول حق الناس, مالباختگان راضی نیستند که این مراسم اونجا برگزار بشه, پس غصبی و حرام است!!!

آقایه نفرم راضی نباشه,تمومه!! به جای این ظاهر سازی ,بیاید حق مردم رو ادا کنید, اگر نمی‌تونید مثل همونی که ادعای عزاداریشو دارید مرد باشید و آزاده!!! حقیقت رو بگید که مردم ما نمیتونیم و خلاص!! اون موقع من طرفدار یک شما خواهم بود چون دارید راست میگید و دست از دروغ و ریا برداشتید, ظاهر سازی و استفاذه از اموال مالباختگان به هر عنوانی بس است.


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *