[دردنامه سهامداران] بازگشت سرمایه در گرو تعطیلی پدیده

 

[دردنامه سهامداران] بازگشت سرمایه در گرو تعطیلی پدیده

در ادامه انتشار «دردنامه سهامداران»، دیدگاه یکی از مخاطبان محترم سایت منتشر می‌شود. لازم به ذکر است که شما هم می توانید مشکلات و دیدگاههای خود را برای ما ارسال کنید تا در وبسایت یک پدیده قرار بگیرد. (اطلاعات بیشتر)

از سه سال پیش این مطلب را بارها تکرار کردم و بارها هم مورد هجمه واقع شده این طرح و اصلا سنگ بنای اقدامات ستاد بر خلاف این نظر است,اما بعد از اشکهای تمساح رسولیان,باید این برای همه مسلم شده باشه که نه ساخت و سازی واقعا در کار خواهد بود نه بورسی!!! همونطور که خود بورس هم گفت,پدیده در لیست ورود نیست,پس پدیده به سرنوشتی تلخ تر از گیتی پسند دچار شده,البته در یک مورد نه!!! اونم تیم فوتبال پدیده هست که مثل تیمهای ورزشی گیتی پسند فعال هست!!!

من به شما قول میدم,سالیان بعد هم همینه,دولت چند هزار میلیارد تومن جریمه برید و کوتاه نمیاد,پس سد اولیه روبروی مردم قرار گرفته ,با این حساب سرمایه گذاری هم نیست,تو مشهد کسانی که فقط سود پولشان تو پدیدست کم نیستند و اینا با ستادن,یه عده ای هم بینابین هستن و سهام براشون خیلی ارزون افتاده,یه عده هم که مالباخته هستند و تجمع کردن.

گروه اول که هیچ,اما اگر گروه دوم که اکثریت سهامدارا هستند اگر احساس مالباختگی کنند و به مالباختگان واقعی بپیوندند ,این امید میره حرکتی کنند و در این شهر رویایی رو گل بگیرن,اونوقت توجهات میاد سمت پدیده,لااقل از اخبار مزخرف خبری نخواهد بود!!!

مطلب بعدی اینکه میگن هیات مدیره رفته زمین بفروشه رامسر!! خوب رفته که رفته!!! چرا بس نمی‌کنید و واقعیت رو نمی‌پذیرید؟؟؟؟؟ رسولیان گفت,اموال و املاک پدیده توقیف هست!!! و اصلا امکان فروش نداره ,در ضمن زمین شمال هم رویاست اگر هم باشه قیمتی نداره!!! اون دوستانی که زحمت کشیدن تو تجمع مشهد حرفهای درست و محکمی زدند اما چند تا حاشیه هم بود, مثلا میگفتند از کنسرسیوم بدین به معسرین!!! آخه کدوم کنسرسیوم؟ کدوم پول؟ به کی بدن؟ چقدر بدن؟ اصلا چیزی مگه میرسه به این همه آدم!!! الانم میگن زمین,به هر حال باید امیدوار بود مشهدیا احساس مالباختگی کنند و سهام همینجور بدون مشتری بمونه و اینا برن پدیده رو ببندن!!! جمعیت اصلی و اصلا خود شر که پدیده باشه اونجاست!!! اونوقت شاید رسانه ها و جامعه توجهی به این ستم کنه, وگرنه سالها باید اخبار تیم دوزاری فوتبال پدیده رو شنید,به امید بسته شدن همشون!!!!

سهامدار2

قابل توجه دوستان
هزینه تبلیغات در تلویزیون، “پدیده شاندیز” برای بهار ۹۶ به گزارش سایت تسنیم
۱۹۳۲۸۳۶۱۹۲ ریال
به نظر شما هدف این تبلیغات بی سر وته چه بود؟
http://tn.ai/1530243


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *